» »

Kabelski ali satelitski internet??

Kabelski ali satelitski internet??

Wolverine ::

kaj menite vi, kaj je boljse? zanima me predvsem, kaksna je kaj razlika v prenosu in kasni so kaj stroski(zacetni) in narocnine...
na strani http://www.satcom-sp.si/ sem si mal ogledu kaj imajo pa moram rec, da nimam pojma kva kej pomenijo razne lastnosti tistih kartic
:|

kasen predlog, nasvet??

lp
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

NiggerBob ::

ko boš videl ceno naročnine za satelitski prenos, bo dilema izginila:D
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

McHregec ::

rajš vzem kabelski ker se mi zdi da je satelitski enosmerni to pomen da lahko samo sprejemaš oddajat pa ne moreš ;(

G[e]c ::

Prav ste mu odgovorili ko vids cene vids da sta net odpade, Sat net dvosmerni stane 6000 DEM /let(prov sm napisu) :D
Ziva stala ni kej pocen je pa enosmerni sam enosmerni sucks razen ce bi velik dlju pa sedaj ne mores. Drugace pa beda ce mas kje priliko dobit kabel ga vzem, pol pa ce ti se kabel nekako ne bo OK si pa zraven vzam se Net prek Sat.., ker 90k sit res ni ne vem kok na leto.
Glede kartic je pa tako vzami najcenejso ker itak ne bo nikol tko da bi ti zarad kartice prenos padu na samo 100kb/s
povprecen prenos je 15kb/s sam s tem da lahko 4 fajle prenasas recimo po 15kb/s.

Wolverine ::

ima kdo kasne okvirne cene za narocnino preko satelitske??

ker sem bliz celja bi imel lahko kabe preko Telekomunikacije Turnšek( a ima kdo iskusnje z njim) , ki ima narocnino baje samo 2k sit, a ni to ful pocen?
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

Satanized ::

Pune.
-- is it love or is it faith --

NoUse4AName ::

ce bos kdaj hotu igrat igre prek neta, ne bo slo prek satelitskega, ker ma visoke pinge.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T.Neomej.Klicni vs. T.Isdn vs. M.Inst.Paket

Oddelek: Omrežja in internet
192781 (2438) jerriho
»

Za vse željne satelitskega interneta (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
374151874 (106776) amigo_no1
»

satelitski internet (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
667160 (5644) branko_bm
»

Satelit v SLO ??

Oddelek: Omrežja in internet
142106 (1784) Dami
»

Satelitski internet ?

Oddelek: Omrežja in internet
111750 (1494) boha

Več podobnih tem