» »

Najboljši ISP

Najboljši ISP

Tolip ::

Zanima me če je kdo res zadovoljen s svojim priključkom na net,ali ga čist vsi serjejo? Ali imate dovolj hitrega,za zmerno ceno,ali dela brez kakšnih večjih problemov in če ga imate, kdo je vaš ISP. Ker ves čas samo kritiziramo, bi bilo dobro šlišati tudi kakšno pohvalo. Jaz na žalost pohvale ne morem napisati, ker mi je danes spet crknu.;((



Bomo vsaj izvedeli kdo je najboljši ponudnik v Sloveniji.:D


Zrcalce zrcalce na steni povej, kdo je najboljši ISP v deželi tej
  • spremenilo: Tolip ()

Shershen ::

hehe...mislim, da ne boš dobil veliko odgovorov :D

jaz imam trenutno amis, pa moram včasih ene par krat sploh probat, da se stvar priklopi na internet...
verjetno bo siol zanimiv čez kakšen mesec, če je res kar pravijo o neomejenem dostopu brez impulzov

andro ::

SiOl dela vredi samo da je kar dragi;(!
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

andrej ::

SiOl, ni ravno poceni je pa najbolj zanesljiv - vedno dobim linijo pa se prenosi so dobri. sem bil na amisu pa nisem bi prevec zadovoljen.

PaJo ::

Jaz sem zankrat tudi z Siol-om kar zadovoljen, le da se zgodi da te pa te kaj sere in takrat je malo sranje. Mam pa obcutek da zadnje case full nekaj steka sovenska Internet scena, anmrec full se dogajajo lagi. Mogoce nas res nekdo na veliko DoS-a, samo ne verjamem, ker bi ga ze ziher izsledili. Upam vsaj:D

Drugace sem bil uporabljav Amis tudi, pa je tudi kar vredu, le malo prevec me pride, ker Siol le gre n askupen racun vse:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

hatch ::

Siol je definitivno najboljsi isp pri nas, ce ne tudi edini "dober".

Ce uporabljate net vec kot 100h/mesec je pa tudi najcenejsi... (0880 stevilka je cenejsa od 0889)

JeDo ::

Še jest eno rečem, kdor igra, SiOl, kdor rabi do 100(recmo kr 100) ur pa definitivno vsaj za moje pojme NetSI al pa SGN (ist šmorn) jest sem zlo zadovoljen, saj nimajo izpada vsak dan, pa vse štima!

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

TinkaPinka ::

Kabel... :))KKS Online - Maribor. Sem kar zadovoljna s tem, ceprav se vcasih zgodi, da se linije zasicijo in gredo stvari malo pocasneje. Imajo pa odlicno tehnicno sluzbo, in so mi do sedaj v vseh mojih tezavah in zahtevah pomagali skoraj takoj.

yimi ::

hatch: men se pa ne zdi, da je 0880 cenejša od 0889.....kolkr vem je to samo zaradi tega...ker je siol pac razred zase in je nekoč bil ala'telekom. Razlika je edino ta, da se ti telefonski impulzi štejejo na net računu in ne pri telekom računu.

B.w. jst sm pr Netsi.net pa sm zelo zadovoljen..

BlackHole ::

Z Amisom nimam nobenih problemov, pa tudi cenejši neomejen dostop imajo. Če imate stand. se vam bolj splača SiOL.

Milko ::

S SiOLom nimam nobenih tezav. ISDN vedno siba...pa se zanesljiv je. Edin kar se tice njegove tehnicne pomoci prek emaila bi se lahk mal porihtal in odgovarjal bolj strokovno (tko kt to delajo naprimer pri Mobitelu)

Elemen_T ::

Tudi arnes ni slab.
Poceni in relativno hiter.
Sploh bo prevzel monopol ako bo uvedel številko 0889 ali celo 0880.:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cenejši dial-up dostop od 1. marca

Oddelek: Novice / Ostale najave
273292 (3292) GaPe
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12412247 (8279) swalow
»

Kaj bo z Arnesovo konkurenco?? (AMIS, etc... )

Oddelek: Omrežja in internet
171830 (1562) Matty
»

Amis

Oddelek: Omrežja in internet
201759 (1520) OZZY
»

Koliko ur mesečno surfate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
604762 (4185) Janus

Več podobnih tem