» »

Cena za postavitev spletne strani ?

Cena za postavitev spletne strani ?

IgorGrozni ::

Kolikšna je povprečna cena, povprečnega profi oblikovalca spletnih strani vse do postavitve na server.
Obseg: Tekstovno cca 6 strani A4 formata, cca. 15 slik. podatki o podjetju, ipd.

Brez nepotrebne klikovne navlake, brez pretirane barvitosti in interaktivnosti, .. first rule is simplicity... in hitrost.

Informativna, +- 20 % cena za kaj podobnega ???

LP. IgorGrozni

DC- ::

Helo,

Lahko dobiš zelo poceni od kakšnega domačega mojstra, ampak kvaliteta je lahko ...


Pri podjetjih, ki se pa ukvarjajo z tem pa lahko za okoli 50k dobiš že solidno.



DC-

IgorGrozni ::

Imam oblikovalca, profi-ja ( samostojni kulturni delavec:D,... kakšen naziv :\ ), ki mi je hkrati prijatelj, ... oh, ampak saj veš, prijatelji... Oceno rabim zato, da ne izgubim prijatelja :D,... ko in če mi bo hotel preveč zaračunati...>:D .

LPIgorGrozni

njok ::

DC-
Pri podjetjih, ki se pa ukvarjajo z tem pa lahko za okoli 50k dobiš že solidno.
Naprimer?

Tody ::

poateni samoukuki ti racunajo toliko. Podjetja pa ti eno sablono nabijejo gor zdej pa delaj:D

nejc_ ::

mene pa res zanima, kaksno stran in od koga lahko pricakujes za 50k sit?
ce hoces narediti kolikor koliko spodobno stran, je za samega dogovarjanja, usklajevanja bolj ali manj realnih zelj toliko, da si firma ne more pokriti stroskov za osebo, ki se ukvarja samo s tem, kaj sele o kaksnem pokritju stroskov za delo prograerja, dizajnerja in ostale ekipe.

nojus ::

za 50 jurjov ti pa firma ne bo sla delat. Cene se gibljejo od 120k navzgor.
sovražim Gargamela.

IgorGrozni ::

S kakšnimi orodji naj bo izdelana stran ? S tem mislim, katera so, po vaši oceni, orodja, ki bodo ostala in se bodo razvijala, da bi bilo mogoče kasneje lažje posodabljati in prilagajati stran. In, da jo bo najlažje spreminjal ne-avtor strani ( razširjenost,.. razširjenost v prihodnosti po vaši oceni) ?
Če bi želel zamenjati vzdrževalca in razvijalca !

Ob tem, kakšne so avtorske pravice oblikovalca ??

LP. IgorGrozni

Tody ::

lepota spletnih strani je da je vseeno kako orodje uporabljaš, saj moreš uporabljati HTML ki je (oz naj bi bil) v vsakem programu isti, spospobnost "programerja" je pa da naredi kodo tako da jo zna še kdo drug prebrat, dizajn je pa po dogovoru.

NeOman ::

IgorGrozni: poglej zasebna sporocila :)

spektrum ::

IgorGrozni,
Narediti 6 strani, prilepiti 25 fotk in nekje postaviti je tako malo dela, da ja škoda vsakega tolarja za nekoga plačat.
Potrebuješ zelo malo znanja in se za tako enostavne stvari ne izplača najemat človeka. Npr. ko boš želel dodati novo stran ali sliko, boš zopet aktiviral mojstra ? In ga stalno plačeval ?

Najpomembneje je, da stranka dobi potrebne informacije in ne vrhunski dizajn, od katerega ima korist predvsem tisti, ki ga naredi. Verjemi mi, v tujini je ogromno močnih firm, katerih internetnih strani bi se sramoval celo kak slovenski srednješolec. Ampak pri nas smo itak usekani na obliko in ne vsebino.

Naredi tole. S strani
http://glazman.org/weblog/dotclear/inde...
downoladaj program NVU, ga inštaliraj in se par uric malo poigraj z njim. Je veliko enostavneje, kot si misliš. Nato se na hitro pozanimaj, kako spraviti to na internet.
Za 100 ali 120KSit, ki jih omenjajo zgoraj, pa si raje kupi nov 19'' LCD monitor. Moje mnenje.

Trubadur ::

Če rabiš kšnga za narest...:D ;)
Berite Thomasa!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trubadur ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaljubljenost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
1139759 (6420) 3p
»

Direktiva o patentabilnosti računalniško izvedenih izumov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
718117 (6843) borchi
»

Katera od komp. crknila ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91073 (934) IgorGrozni
»

Bad flash NF7-S v2.0

Oddelek: Strojna oprema
121554 (1316) tomaz321
»

Particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
7913 (853) IgorGrozni

Več podobnih tem