» »

Particije

Particije

mohha53 ::

Saj vem, da sem len, ko pa ste tukaj tako prijazni in usluzni! Kaj me moti?? Samo to, na novo sem instalal Winse, pa imam zdaj Sys na D:, namesto na C:. Ta je ostal se od zadnjic, ker nisem brisal. Ker je navada zelezna srajca, se mi zgodi, da pisem pathe kar za D:, pa ne bi rad! Samo CRKE bi rad zamenjal, pa mi Admin Tools ne dovolijo1

Hvala, Myk
"Never touch a running system!"

overlord_tm ::

Kolikor vem, ne moreš zamenjati črke od boot pogona.
Ker so win vezani na črko k so se inštaleral:( . Ker če zamenaš ti ne bo nič delal.

Kolikoe jaz vem:\

IgorGrozni ::

Da se !

Nisem prepričan čisto v postopek, če pa se ne motim gre nekako takole : Preimenuj nesistemsko particijo C: v K:, Žnj, ali kar pač še nimaš zasedeno. Če se ne motim je meni sam OS-WinXppro spremenil potem D: v C:...., ali pa sem spremenil sam ?.
Je pa definitivno mogoče !

LP. IgorGrozni

bastadu ::

IgorGrozni: Čisto možno, da je mogoče, ampak ne na tak način kot si napisal... Windowsi ne dovolijo spremembe črke sistemske particije...

IgorGrozni ::

Bastadu

Spremeni naj ime nesistemske C: particije. Če me spomin ne vara, je potem sam OS preimenoval prej sistemsko D: v C:(mislim, da OS ponastavi prvi fix pogon (prej D:) v C:, če C: ja ni). Sem pa že kar star, pa je mogoče, da me že spomin malo j*be.:D

LP. IgorGrozni

bastadu ::

Spremeni naj ime nesistemske C: particije. Če me spomin ne vara, je potem sam OS preimenoval prej sistemsko D: v C:(mislim, da OS ponastavi prvi fix pogon (prej D:) v C:, če C: ja ni). Sem pa že kar star, pa je mogoče, da me že spomin malo j*be.:D
Skoraj 100% sem, da to ne bo rešilo problema, seveda pa naj poskusi...

mohha53 ::

Damn, ne gre. Winsi zavracajo preimenovanje C: v karkoli drugega. Ima se kdo kaksen predlog??

Myk
"Never touch a running system!"

IgorGrozni ::

Tja, saj sem rekel da mi spomin že malo peša!.Vem samo, da se da, je pa možno, da sem na C: ponovno naložil XP :\ . Hmm.

LP. IgorGrozni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaljubljenost (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
1139771 (6432) 3p
»

Cena za postavitev spletne strani ?

Oddelek: Izdelava spletišč
111706 (1386) Trubadur
»

Direktiva o patentabilnosti računalniško izvedenih izumov (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
718127 (6853) borchi
»

Katera od komp. crknila ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91078 (939) IgorGrozni
»

Bad flash NF7-S v2.0

Oddelek: Strojna oprema
121556 (1318) tomaz321

Več podobnih tem