» »

Kak se naredi neboleč samomor?

Kak se naredi neboleč samomor?

planetparty ::

:'( :'( :'( Ja, že sem se odločil, samo ne vem kak se naredi najlažje...:'( :'( :'(
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory
  • zaklenil: Tody ()

Tear_DR0P ::

napij se ga ko žival :) won't hurt a bit.

Drgač me pa zanima kaj te je uspešno prepričal da življenja ni vredno živeti. Probi sporočit preden me upoštevaš.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Dr_M ::

a dej ga srat no.:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

gfighter ::

...najlažje ne vem, lahko pa ti povem, kako se fentati kot pravi moški.

Priporočam pa ti Cadbury surprise.
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Matek ::

Ja, najprej povej zakaj se spravljaš k samomoru.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

planetparty ::

;(( Nočem sploh o tem, jaz hočem znati samo kak se neboleče naredi.
Drugače pa sovražim nasilje itd...pa ne vem kak naj naredim
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

SleepLess ::

a, najprej povej zakaj se spravljaš k samomoru.


Agreed

Drugac pa, moje izbira bi bla Cobain style (sus v zilo, pol pa self shoot z shootgunom) ali pa skok iz neke zelo visoke stavbe / bungge brez strika / skoz z padalom brez padala

P.S. itq voham zaklep te teme :)

rkob ::

tralala

flipflop ::

Zakaj bi se hotel ubiti, ravno zdaj ko se toliko zanimivh stvari obeta. Brezveze, mal prespi zadeve pa boš vidu da se ne splača.|O

KTr1sk ::

dj no človek ne ga srat
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

planetparty ::

Mah ne splača se več nič, punca za katero sem naredil vse ie bila svinja, nočem več nič samo, da ne živim :(

Cyanide
kje se dobi to?
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

Ziga Dolhar ::

> ... punca za katero ...

Roke v luft vsi, ki ste uganili ....
https://dolhar.si/

mchaber ::

Samomor zarad punce? Ta je pa dobra>:D >:D
.

flipflop ::

Ja sej sm si mislil da je zarad babe. Dej poglej kolk jih je še, pač je bla prasica, veliko je takih ki niso. Tako si najdi pa ne boš več na samomor mislil. Do takrat pa malo uživaj samsko življenje. S časom bo že boljše. Ne se pa zarad babe sekirat pa se celo ubijat no.:\

Sami ::

Ravno za tako žensko, ki te je zajebala ni vredno umreti. Žensk je na tone, pač ni bila taprava, pusti času čas in dobil boš kar si zaslužiš. Pri meni je bilo isto.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

nojus ::

"punca za katero sem naredil vse ie bila svinja"

tud take so na svet, sem se imel isto k ti in še miljon drugih. Ampak kot vedno pride druga! Itak je težko to zdej razumet, ampak boš skapirov s cajtom.

Pejd s kolegi na pir al pa dva, pa glej naprej ne nazaj!
sovražim Gargamela.

karafeka ::

A si mogu povedat da gre za žensko... zdaj bojo pa začeli trosit take "globoke", ko je Sami napiso..

Najlažje je če greš na več kot -20 stopinj (nekam v gore) pa zaspiš...

Ampak počak še rajši malo, čez par ur al pa dni, boš drugač razmišljo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

sinko999 ::

Drugače pa tisti ki so preživeli samoumor so rekli da je smrt z CO zelo lepa smrt da so samo zaspali.
Aja za mero veže se okoli 300X bolj kot CO2 na rdeče krvničke oz po domače dva vdiha čistega CO sta smrtonosna
in pa sam plin je eksploziven. Z njim se ponavadi ubijejo avto + cev + zaprta stekla = ____
Ni? ni ve?no !

thor984 ::

Ah dj no, zarad ene ženske! Poglej mal okol pa boš vidu d jih je celo morje!!! Sj bo, ne na to mislt

Stampl ::

a ma dej no...samomor:\
pa zrat punce..c.c.c, ne ga delat k je bedno..sm pomisl k mislm da mas tud druzino(mama, oce, mogoce bratje/sestre) kaj bos njim naredu al pa frendom....
ce si pa se ze odlocu..nekej nared kjer bos uzivu..ce mas rad adrenalin(saj zase vem) da bi se fuknu z velike visine...al pa kalasnik pa gres na ulico>:D

Slowenc ::

Baba te ni vredna. Da bi se šel pa ubit zaradi tega, je pa ena velika traparija. Pomisli samo koliko gorja bi povzročil svojim bližnjim s svojo smrtjo.

PS: Pejt v Irak pa tamkajšnje samomorilce zaprosi, če te rekrutirajo.>:D
Skiny gate.

Dr_M ::

robibrk: mah, men se je pred slabim letom isto zgodil. ampak ce zdej dobr pomislm, mi je prov ql, da se me je znebila. moj life se je potem prov lepo uredil in mi je lepo zivet :)
seveda sm se zmeri samski in sm vesel za to :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

leonius ::

Pes ki laja ne grize....


NIKOLI v življenju ni ženska vredna takih neumnosti....

Titanic je samo film...
IMHO

Matek ::

Počakaj še par dni, počakaj do naslednjega tedna, pa boš vidu, če te bo minilo. V afektu ni nikoli pametno delat pomembnih odločitev.

Ja, saj vem, da se ti zdijo najbrž komentarji vseh tule hladni in nerazumevajoči, ampak ne tega delat za tako neumen razlog. Nič nisi izgubil in milijon priložnosti bo še...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

BigWhale ::

Ne sebe, tepec, njo! ;>

planetparty ::

Zdaj je že itak brez veze...Zaradi nje sem zajebal študijsko leto pm pm, da naj crkne prasica...
Http://www.directoryelite.com - Elite Directory

madviper ::

BigWhale: Če dovoliš se bi tudi jaz podpisal pod tvoj post, čeprav to ni najbolj moralno:\ !

Drugače, pa zaradi ene ženske, pa se res ne splača fentat. Še sploh pa ne o tem spraševat na forumu, kr pol sam izpadeš bedak, ki se je ubil zaradi ene, ki ga je pustila.

Sicer to ni moja stvar, sam vedi, da jaz ti ne bom mogo prit na pogreb, kr mam glih zadaj puno obveznosti (izpiti, kolokviji,...) :D !

Neboleč samomor skoraj ni mogoč, kr v vsakem primeru boš trpel, saj se telo upira do konca. Sam, če že glih moraš delat, nared kot se spodobi (pa ne še koga zram vzet), da se ti ne bo ponesrečilo, pol boš pa celo življenje ostal invalid.

Drugač, pa tisti, ki govorijo, da bojo naredli samomor, ponavadi ne nardijo. Pes, ki laja ne grize! Tak, da...

Drugače pa je MMMato prav povedal!
I'd like to do something crazy!

Daedalus ::

>Zdaj je že itak brez veze...Zaradi nje sem zajebal študijsko leto pm pm, da naj crkne prasica...

Pejd ven, pa se ga fajn napij. Zjutraj, ko ti bo pa nabijalo po glavi in ko ti bo res slabo, se pa vprašaj, če se je splačalo (napit zarad ženske namreč)>:D . Ko boš pogruntal, da se ni, ti bo tud ratalo jasno, da se ne splača sekirat. V drugo si pa naredi uslugo in malo več časa nameni sebi, da ne bo še kako študijsko leto šlo...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

karafeka ::

Naj dvigne roko tisti, ki se mu še kaj takega ni nikoli zgodilo...

Daedalus ::

Kaj? Ženska me je že kaka pustila, ena na še posebej "lep" način. Sam da bi še šal ubit zarad tega? Nikol niti pomislo. Se ne splača, boljš iti s kolegi na pywo, mal pojamrat, pol pa že preboliš. Če ne gre, pač ne gre.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

zbogi ::

jst sicer ne podpiram samoumorov, ker je to najlažji način reševanja problemov, you have to fight.

drgače pa jst mislim da od vseh samoumorov je z ogljikovim monoksidom daleč najbolj učinkovit, nič ne čutiš, enostavno zaspiš, padeš v komo, niti dušiš se ne, pa ko se to enkrat zgodi skor ni verjetnosti da te rešijo.

tablete so druga možnost, sam moreš taprave najdit, kar je težko, pa še ponavadi obstaja kr velika možnost če te najdejo, da te rešijo, pa če zajebeš, se lohk zbudiš in maš pol zelo hude krče, kozlaš vse živo uglavnem.

Monoksid dobiš iz pinov avta brez katalizatorja, sam tle so tud saje, tak da mal duši ponavad, čist CO pa lohk dobiš če si mal kemika, pa pri 100°C kapljaš mravljično kislino v kontentrirano žepleno.

Kaufmann ::

karafeka: pa ne da boš reku da si bil ti in večina ostalih že na istem, lol.
moja roka do neba
ni podatka

Alex- ::

Alkohol v roke. (in želodec)
Makes wonders.

Ziga Dolhar ::

V čem je fora,

da naj bo samomor neboleč?
https://dolhar.si/

Alan Ford ::

Vprašanje: kako narediti neboleč samomor za svojce?

Predlagam dopust , kakšna pot v Amsterdam "red light district" pa se ga znoret do konca.
Become a programmer and never see the world!

flipflop ::

Ja če ti ne postane navada pol v redu.

Poldi112 ::

>Zaradi nje sem zajebal študijsko leto pm pm, da naj crkne prasica...

Ljubezen, ljubezen :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

AnWar ::

robibrk:

ce hoces delat samomor, je najboljse in najmanj bolece,da vzames veliko, veliko tablet jih pojes, in lepo gres spat! Sicer pa to bi to pocel zaradi zenske, je ZELO neumno, kajti je se veliko zensk na svetu.

Lp David
[Asus ROG Strix SCAR III]

d0rK ::

Hahahhahahahahaahha

"Ja, že sem se odločil..."

LOL! Dej nehi no....Samomor sledi 5 sekund po odlocitvi. Clovk k se bo ubou ne gre sprasvat na forum za najmanj bolec nacin.
Pejt na en per, za drugic pa raj odpri temo: "Kako vi prebolite konec zveze?".

Maria ::

Samomora nikoli ne delaš zaradi drugega (ženske), delaš ga vedno zaradi sebe.

Maria

DoloresJane ::

Vsekakor ni res, da si zabluzil študijsko leto zaradi nje. Za izpite imaš še 2 meseca časa do junija (DOVOLJ, da junija popraviš vse grehe, ki so te počakali iz zimskega izpitnega obdobja) in navsezadnje je potem še septembra čas, da narediš kakšen izpit.
Če je problem v neopravljenih vajah, potem bi bila pa ta situacija ista, če bi bila ona še vedno s tabo ali ne. Za zapadle seminarske naloge ipd. se da vedno povprašati pri asistentih, če jih je še vedno možno narediti. Kot opravičilo povej, da si imel resne osebnostne težave. Nekateri bodo razumeli in ti dali še kakšno možnost.

Tem bolj se boš vrgel v študij, tem manjša bo škoda, ki jo imaš zaradi nje. Tem manjši tudi obup, da je toliko stvari propadlo zaradi nje. Samo voljo zberi.

Saj bo šlo. :)

Tear_DR0P ::

Mislim da se največ ljudi strinja z opijanjenjem do smrti :)

Največja težava pri samomoru je če ti ne uspe - pol se počutiš kot totaln luzer, pa še težav maš en miljon. Je kolegica probala pa je dobla kr 1 mesec psihiatrčne, pa poskus uboja so ji hotl naprtit. V psihiatrični je ostala pol dva mesca, na sodišču je pa ker je bla mlajša od 15 let in brez prejšnjih težav dobila samo ukor zaradi ogrožanja življenja. Aja pa hotla se je fentat zarad tipa.

Jst sm pa enkrat v eni južni državi po nesreči požrl mal preveč in sm se šel mal v gore treznt. Pa me je sonce primoralo v nezavest in če me nebi našl lokalni pastirji bi vmru. TO ni nič bolel, je pa pol maček in ponos nasledn dan, tko da če res hočeš umret je to najlažje in najbolj zabavno - vsaj po mojih izkušnjah.

Je pa lep filing tud pod vodo, ko zmanka lufta, sam ne smeš paničarit. Groza je pa prek kakih skal al pa avtobusi in vlaki.

Pa ne me sprašvat pač sm nerodn. Edina resna stika s smrtjo sta bla po pijanščini in pa pod vodo.

Cianida pa nisem probal (doh še živim), sam kolker sm bral da nore halucinacije - seveda ob primernem doziranju, drgač kr umreš al se pa fejst matraš.
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

cbelica ::

Maria,dOrK, vidva to iz izkusenj, kaj? LOL:D
Salo na stran...
Clovek trpi. 'Boli' ga. Nihce tega ne pocne iz zelje po umiranju, pac pa isce izhod iz tezav. Moj nasvet: pocakaj se kak dan. Ce si odlocen, potem se teh 24ur ne bos nic zamudu... prespi stvar, pa bos vidu, da je jutri nov dan...:)

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

zbogi ::

cianid je stup in ni vazn kok ga uzameš vedn dobiš reakcijo, kozlanje, potenje, krči, driska vse kar je značilno za zastupitev.

Tody ::

No da kot moderator povem še kako krepko. Prvič takih tem nimamo radi sploh ker so bog ve kaki linki zdraven. Drugič nobenga problema na svetu ni ki se ga ne da rešit (mafija pa zavarovalnica če sta ti na vratu bosta že naredila svoje...). Obstajajo ljudje ki se jim rečejo psihologi. Obstajajo tudi taki ki so zastojn vsaka šola ma enega in potem so še best frendi in tako dalje. Tako da hvala vsem za vaše nasvete ampak tale tema se zapira, da ne bo kdo še kake ideje dobil...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evtanazija - zakaj tabu? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
31553882 (49245) jype
»

samomor in zakoni (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5212527 (10001) harmony
»

Voditelja klicala v bolnišnico - sestra stori samomor (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19420761 (18699) Pithlit
»

V Sloveniji zaradi samomora letno umre 600 ljudi

Oddelek: Loža
303640 (2846) Matev

Poslovilo

Oddelek: Loža
233573 (2955) Predator

Več podobnih tem