» »

Najeti sobo za naziganje?

Najeti sobo za naziganje?

LordWorm ::

Me zanima ce ima kdo slucajno izkusnje s tem da bi najel sobo, kjer bi lahko 24/7 nazigal s cimerkol pac (kitara, bobni, muska...)?
Mal gledam nepremicnine.net ipd pa nekak ne najdem teh stvari.Verjetno so taki prostori ze zasedeni od kakih bendov, ampak sigurno se se kje kej najde, a.

Thomas ::

Opuščena atomska zaklonišča. Tega je ogromno, sedaj le podgane živijo tam.

Monster ::

heh .. najbolše ti je vprašati kake bližnje bende, kje vadijo pa to in se pol zmeniš da vadite na istem placu, pa si mal razdeltie stroške, ker drugače so te stvari strašno drage. LAhko pa iščete kake stare garaže, gorce ko so malo vstran od ljudi :) in probate najti lastnika in se pol pogovirte če se da zment da bi meli vaje tu ipd ...
Ka zaboga...

Business ::

Samo časopisi so prinesli rezultat pri nas. Res da stane vendar je bil odziv. Smo probali oglasnike ipd., pa ni bilo nobenega odziva. Potem pa raskirali 15k dali v časopis Večer in bilo klicov koliko hočeš.
LP
Business

Malner ::

Pa lahko bi napisal iz kje si?

Timmah ::

ce dobr spilate poj uhka tut pr men u dnevn >:D
donde esta francesca

LordWorm ::

Zgleda da sem se narobe izrazil.Mi nismo bend :)
Samo v misel mi je sinila ta ideja, ker imam tezave s tem.Glasba, filmi in ucas spili, vse to imam naglas.Zdej si kupujem bolso opremo in bo se vecje sranje.Sedanja soba je premajhna za zvocno izolacijo, zaradi tipa stanovanja se tudi nebi splacalo.Zgornji sosedje imajo "lesena" tla tko da se vse slisi gor...

jRk0 ::

saj zvocna izolacija ni samo tista pena ko jo vidis povsod. mas se kaksne druge, tanjse produkte. dynamat naprimer, katramske plosce in vse to=)
You fuck up once, you loose two teeth.

LordWorm ::

aha.A poznas kako firmo pri nas, ki se s tem ukvarja?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

zvočno izoliranje 300W moči ?

Oddelek: Loža
292003 (1491) ginekk
»

Pravila (pravna) za prireditve na prostem? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17432272 (29971) KaiV6
»

zvočna izolacija sobe

Oddelek: Zvok in slika
127144 (5794) 66ales
»

Pravniški nasvet - bobni

Oddelek: Loža
336510 (5461) ponnncho
»

Zvočna izolacija sobe

Oddelek: Loža
1610998 (10690) Brane2

Več podobnih tem