» »

ipod shuffle dobava=0

ipod shuffle dobava=0

ripmork ::

takole je:
mesec pa pol nazaj sem se odločil za nakup ipoda shuffla -pokličem in prijazna prodajalka mi reče da se bo treba lepo rezervirat...in počakat teden ali dva....rezerviram...čakam dva tedna...pa še dva tedna....in se zadeva vleče do sedaj...
nekajkrat sem že poklical (in se enkrat oglasil tam) in vse kar so mi znali povedati je bilo da ne dobijo nobenega v SLO in da ne vedo kdaj bodo sploh kaj dobili....zakaj pa jih ne dobijo?...beats me,vprašal in vedno dobil isti odgovor-ne vem.Ne vedo nič,ne kdaj jih dobijo,ne zakaj jih nimajo....in zakaj potem so tam v pisarni?

ponavadi sem dosti potrpežljiv človek,sam včasih je pa preveč.
porajajo se mi vprašanja (poleg besa in tega da me je vse skupaj minilo)
-ali so pri EPL-u nesposobni?
-ali se dela APPLE norca iz mene,reklamira mp3 player povsod,ko ga pa hočeš kupit ga ni pa nikjer-dobra finta,a ne?;(
-ali se vsak teden na novo pošlje tovornjak ipod-shufflov v SLO pa se jim vsakič zgodi kaka prometna nesreča,v kar pa močno dvomim.

mogoče je bil čas socializma ko je folk ob štirih zjutraj čakal v vrsti s spalkami da bi dobil Golfa prve generacije,danes so pač časi drugačni(zelo) in če mislijo da bom prosjačil vsak dan po telefonu ali pa čakal celo leto za to da jim bom dal 25 jurjev so se pošteno zmotil.

Heck,bom tut brez mp3 playerja preživel.

zdaj pa da slišim-kake izkušnje imate vi s tem podjetjem/nabavo ipoda?
ali je še kje kak zastopnik za Apple v LJ?
hvala za odgovore

Daedalus ::

Pravkar se slišal reklamo po radiu, da je začel tud Harvey Norman prodajat Apple igračke... Lahk probaš tam...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

mirage ::

Lahko poskusiš še pri Mimovrste.

TribesMan ::

Probaš lahko povsod, vendar jih nikjer ne boš dobil, ker vsem zgoraj naštetim trgovinam dobavlja EPL... Problem je politika Applea, ki rahlo favorizira ameriški trg (kar je očitno tudi pri cenah) in ker je povpraševanje v ameriki ogromno, v evropo ne pride skoraj nic shuffleov... jebi ga...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Gandalfar ::

Kar se itak zgodi pri vsakem novem applovem izdelku


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[MP3] predvajalniki s flash spominom (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Zvok in slika
61175637 (31335) M.B.
»

iPod Nano ?

Oddelek: Kaj kupiti
201898 (1278) user427615
»

Konec z iPodi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
668682 (6517) Nejc Pintar
»

Apple tožen zaradi prask na Nanotih

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
324317 (3238) TribesMan
»

Mac World Expo 2005 v San Franciscu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
628423 (6842) borchi

Več podobnih tem