» »

Problem z modanjem xbox-a

Problem z modanjem xbox-a

marsovc ::

Jest sm se odloču da bi pršu čimbol pocen skos z modanjem mojga xbox-a, in sem kupil EvoX mod čip.

Zraven sem dobil pač neka navodila, kako povezati nožice na čipu in kam in kako povezati na matični v xbox-u.

Ko sem vse povezal in vse nazaj povezal, sem ga hotel preizkusiti, vendar namesto tega da bi videl sliko sem videl le to da se je xbox 3krat prižgal potem pa začel utripati z zeleno in rdečo lučko.

Ker sem pomislil da sem naredil napako, sem odstranil vse žice, in začel znova. Tokrat se je zgodilo isto...

Poslal sem par emailov, naredil sem par klicov serviserjem, vendar mi niso nič pomagali.

Preden sem naredil to temo sem se tudi temeljito pozanimal po internetu in nisem našel ničesar kar bi mi lahko pomagalo.

Zj pa mi ni jasn kva je narobe, oziroma kva lahko še nardim, razn tega da dam enmu drugmu da v mojga xbox-a utakne čip ene naprednejše generacije ???

SleepLess ::

Meni se je prvic zgodilo isto samo z aladdin chipom. Pomagalo pa je, da sem tisto zico ki gre na d0 point (tako je pri aladdino, nevem kak je pri evoxu) zalotal nekam direkt na ground (srauf:)

marsovc ::

Ja no ... raj nam probov če ni za zihr ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

XBOX kot [DivXvid] predvajalnik in še več (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1929170667 (9507) kiFni
»

Gamepad

Oddelek: Konzole
212555 (1649) gslo
»

kaj menite o novem playstationu 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
838811 (5016) blaz87
»

X-Box ali Playstation 2

Oddelek: Kaj kupiti
433153 (1886) liverpool
»

x box

Oddelek: Zvok in slika
91181 (991) zupi3

Več podobnih tem