» »

Gamepad

Gamepad

lol123 ::

Kupujem gamepad za pc, za igre kot npr. Fifa, nba itd. Kateri gamepad priporočate?
Hvala.
  • polepsal: Mavrik ()

T-h-o-r ::

logitech chillstream
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

SmeskoSnezak ::

Logitech Rumblepad 2... toplo priporočam. za svojo ceno je full dober. Še GTA je lušno špilat z gamepadom, sploh starejše dele :)
@ Pusti soncu v srce... @

destroyer2k ::

lol123

Od xbox 360, malo je dražji od drugih, ampak po mojem mnenju se splača malo več dati in tudi igre so narejene za ta gamepad (porti pač).

mmmato ::

Imam logitech dual action (20€) in enega saiteca s force feedback za 15€, pa FF v večini špilou itak ne dela. Je pa bolši filing met logitech v rokah kot saitec :)
http://www.turnofftheinternet.com/

nejcpirc ::

Dober je Saitek Cyborg Rumble...ampak če si bolj lesen(tako kot jaz 8-)), ti ga ne priporočam. Jaz sem pri igranju fife odlomil levo gobico... So pa bili pri Igabibi taki carji, da so mi upoštevali garancijo in ga zamenjali za novega. Vsa čast!

Po neljubem dogodku sem nabavil Gamepad Xbox 360/PC Wired Controller, ki je preprosto odličen!

Oba imata ForceFeedback.

dr.Akula ::

Tudi jaz priporočam Xbox 360 gamepad, ker je res dober, pa kot je že destroyer2k reku so igre večinoma narejene za ta gamepad pa se potem malo lažje orientiraš.
ni podatka

laught ::

Xboxov gamepad je res eden najboljših, meni dost boljši od dual shocka in ostalih gamepadov,tko da ti tut jas tega priporočam,sploh pa zato ker ma gobice lepo razmakjene narazen, ne skupaj kot ostali kontrolerji...

BlueNik ::

No jaz sem tudi malo razmišljal o nakupu gamepada (za PC). Pa ta od od xboxa zleda kar zanimiv. Zanima pa me če deluje samo z določenimi igricami ali z vsemi razen nekaterih izjem.

preem ::

men je tist od xboxa čist zgrešen. yuck, rumblepad2 je najboljši gamepad za pc imo, sem jih zamenjal že ene 4 komade :)

BlueNik ::

Tudi ta rumblepad 2 sem malo gledal, pa me zanima kako je kaj z delovanjem na starejših igrah.

laught ::

Rumplepad 2 mam doma in morem rečt da ni slab sam je xboxov bolši, dejansko se ti čist po rokah ukroji(vsaj meni).z rumplepadom 2 sn igral sam tony hawk 4ko pa aw,pa še fifo pa kaki nhl pa je bil kr vredu,za starejše igre pa nevem, kak se odreže..

lol123 ::

sm ze narocu logitech chillstream :) . Hvala

BlueNik ::

kje pa si ga naroču?

lol123 ::

mimovrste

Dio2008 ::

Jaz ti ugodno prodam NOVI Logitech DUAL ACTION gamepad,če te zanima mi piši ZS.

Lp

Berserker ::

mene pa zanima.. sicer lih ni za v to temo sam me zanima če lahk z xbox 360 gamepadom igram na PC-ju gears of war.

laught ::

Težko,morš posebaj kupit za comp gamepad,razn če gre tistega žičnega prklopit,ker jas mam 3 brezžične,tak da ti lahk sam za brezžičnega rečem..

Berserker ::

Mene zanima tak za info, če se da uporabit gamepade za strelske igre na kompu tak vprašam ne me čudno gledat sam zanima me če je to sploh mogoče.

Mavrik ::

Za Gearse bi se moralo dati, saj večina Xbox 360 --> PC portov to dovoli out-of-the-box.
The truth is rarely pure and never simple.

erzy ::

kaj od Xbox-a 360 game-pad Wired ima že gonilnike za win7 ?
Intel Core2Duo E8500 3,17GHz, ASUS P5Q Pro,

gslo ::

XBOX 360 WIRED (PC, XBOX 360) - kje lahko dobim to pi*darijo danes v LJ? kličem müller, bigbang - nimajo. imajo samo wireless. vem, da ga ima v ponudbi mimovrste.com, vendar se mi ne da čakat par dni, da bi ga dobil. kakšni predlogi? bi bil IZJEMNO vesel, če kdo najde trgovino, kjer držijo wired varijanto.

PES-a z wireless kontrolerjem ne bom špilal ker se mi zdi da bi bil zanič, sem pa pravkar zj*bal logitech chillstream (oz. se je kar sam) - precvikala se je namreč rdeča žica, očitno je kabel 3x bolj švoh od mojga starega impact controllerja, ki je praktično še nepoškodovan (vendar gnil :>).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gamepad za PC in kje ga kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
395734 (3178) opeter
»

gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7520714 (18253) Sssaga
»

Gamepad ??

Oddelek: Kaj kupiti
181108 (877) roccat
»

Gamepad od XBox360

Oddelek: Kaj kupiti
201867 (1693) Jst
»

najboljsi gamepad za PC

Oddelek: Kaj kupiti
82201 (1891) win64

Več podobnih tem