» »

Noce mi pisat na medije

Noce mi pisat na medije

Trancedeejay ::

Je imel kdaj kaksno dvd enoto, ki mu je nehala pisat na medije? Meni namrec ne dela, samo bere
Have anice Day

Matt
Music is the key

Trancedeejay ::

HI
Ne vem kaj naj nardim, pekac samo bere, ne more pa pisat na medije, se CD-RW medija ne more sformatirat - napise comunication failure.
Mi lahko kdo pomaga, lahko kaj ustimam v dosu, ker v winsih mi noce.
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Trancedeejay ::

Mi je ze kolega postimal
Have a nice Day

Matt
Music is the key

Modri dirkač ::

Pa lahko tud z nami deliš rešitev, če bo mel kdo podobne probleme.
Everybody lies!

Trancedeejay ::

Sem hotel dekodirati DVD za region free in sem hotel nalozit firmware za dekodirat in potem sem hotel nalozit pa je bil novejsi firmware za dekodirat(firmware DVD-RW in pa ime firmwara za dekodirat moarat bit ista), v resnici pa ni bil tist firmware, kot je bil v imenu in mi je napisal takoj samo da sem kliknu update da je update failed........DVD-RW mi je nehal pisat na medije in tut CD-RW nisem mogel zbrisat. Potem pa sem izklopil enoto iz napajanja in ves zivcen letal po bajti. Nato sem se zadnjic probal priklopit in neverjetno, potem sem lahko nalozil nov firmware(uraden od LG-ja), vendar pa mi je vseeno zajebal en DVD, zato sem nazaj nalozil takega kot sem imel ze prej A101 in dela super, tanov pa je zanic. Zaenkrat se nisem probal nalozit firmware za region free, ker zdaj malo cvikam, da ne bo kaj narobe
Have a nice Day

Matt
Music is the key

DominusSLO ::

wtf...če nisem rabu ene 5 min, za prebrat trancedeejay-ev post8-O
Sej ne vem, če sem ga razumel v celoti-mislim da ne:\

Trancedeejay ::

:)
Jebi, se ko sem sam bral sem si misli, pizda si zakompliciral:)
Wglavnem hotel sem dekodirat DVD s fajlom za firmware A102, jaz pa sem imel firmware A101.Samo da sem pritisnil update je slo vse u k.... Potem sem izklopil enoto in potem sem lahko flashal cez znovim firmwarom, ki je btw zanic in sem na koncu spet flashal na A101, kot sem imel na zacetku, zdaj spet dela vse, se vedno pa je regijsko omejen.
Have a nice Day

Matt
Music is the key


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100899 (25408) nuclear
»

Sony DVD rekorder problem

Oddelek: Zvok in slika
51020 (958) Amaterček
»

Polariteta zvočnikov (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
769506 (8486) Trancedeejay
»

DVD player crknil

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
111287 (1110) Trancedeejay
»

Problem z racunalnikom

Oddelek: Strojna oprema
61268 (1204) Trancedeejay

Več podobnih tem