» »

SP1/SP2 kolko od vas ma to zadevščino gor...

SP1/SP2 kolko od vas ma to zadevščino gor...

Slide ::

Namreč zadeva je taka, zakaj bi daju Service Pack gor, če je človk zadovljen s sistemom, in vedno je veljal, če ti sistem dela OK, ga ni trba updejtat... Samo zgleda se časi spreminjajo in tudi razvijalci špilov sedaj že gledajo po tem da SP postaja nujen na vsakem sistemu. Za primer vzemite Chronicles of Riddick. Kjer piše minimum requirement Service Pack 1. To je najbolj glupa ideja za moje pojme kar jih je... K bi kumot nardil da bi delal tud brez SP1. Ker sm prepričan da je mnogo ludi k sploh nima instaliran SP1 ali 2.
OK sej ne bi delu big deal, če bi bilo garant, da SP dela OK in da ti ne bo pojebal vesga sistema.. Ker mew sm pa že izkušnje, da sm prek Windows Update poinštaliraw en patch in mašina se mi je začela na random restartat, to je biw samo en patch, SP1 oz 2 ti pa popravi po 100 stvari in kje boš zdej vedu kira je tista stvar k ti restarta mašino...
Al bom pa drugač vprašu, kolk vas je takih k ste dal SP gor in vam je sistem začew sumljivo delat, in če ste kako najdl rešitev za kakršn kol problem...

Ajd
forever 200 MPH ...

Predator ::

SP1/SP2 imam gor od prve RC verzije in mi dela brez problemov. Final sem inštaliral vsej okoliški (gamerski) mladini oz kjer me je kdo rabil in vsem sistemi delajo brez problemov.
Sicer je par iger ( predvsem 3d streljačine ) rabilo patche ampak drugih problemov se pa ne spomnim.
Building a better mousetrap merely results in smarter mice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Sami ::

Jaz imam gor Win XP+SP1, ker me je SP2 zajebaval kot tudi večino prijateljev.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

SasoS ::

Inštalacija XPjev z integriranim SP2 je skorajda nuja če re-inštaliraš na novo. Prav tako ako je SP2 integriran ne bi smelo bit problemov (sem inštaliral že na več 10 mašin...nikjer ni nič zajebavalo).

Daedalus ::

SP2 od izdaje naprej - LFS, NFS Porsche delajo b.p.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

AndrejS ::

SP2 od uradne izdaje naprej. Dela brez problemov. Instaliral že na več računalnikov in ni težav.

OmegaM ::

Nimam tezav in sem zadovoljen
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

Grey ::

SP2 mam naložen...moti me edino "samosvoja" miška, k se včasih kr sama premakne. Drgač pa dela BP.

jarre ::

Imam SP2 z windowsupdate dol potegnjenega. Pri meni na AMD-ju dela b.p. Dobil brezplačni CD od Microsofta, ki ga uporabljam za inštalacijo pri prijateljih (predvsem tistih z modemsko povezavo). Do zdaj ni bilo reklamacij.

Naložil sem ga celo na star sistem s P II 350 Mhz in 128 RAM. Tudi tam dela v redu...

Kaboom ::

SP2 mi je po inštalaciji izbrisal vse PCI naprave iz device managera. npr kot da sploh nimam pci lan kartice noter - nič konfiguracij, ampak deluje "normalno".

dodalo mi je nekje 400 vrstic map v register zraven PCI naprav ki so bile prazne, vsaka daljša za en znak in torej lepo trikotni izgled ;) in jih ni šlo zbrisat z regedit ... en drug program pa jih je izbrisal ... sedaj dela v redu.

bratrancu že SP1 zruši XPje ... ampak pri njemu je krivda nestabilnega hardwarea. kot ponavadi je...
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

Myth ::

Čisto vsem, ki sem naložil, delajo brez problema računalniki. Meni na P 200Mhz dela vse kot suzica... pa imam še dodatne popravke z MS strani. Pohvalno, ne? :D
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

SavoS ::

Zanimivo, da tudi meni že cel mesec dela vse BP. Imam pa integriran SP2 v WIN XP.:P

Nisem opazil nobene razlike v hitrosti oz. počasnosti pri nalaganju in delovanju programov....:))
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Tilen ::

Tukaj smo malo spregovorili o SP2.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mojsterleo ::

Sam uporabljam SP2 odkar je uradno izšel in nimam nobenih problemov...

jRk0 ::

Nimam nic spljoh. Ker se mi ne da.
You fuck up once, you loose two teeth.

Tilen ::

Tudi jaz nimam problemov s SP2. Edino ko updejta kaj pol pa gnjavi da treba resetirat vsake 5 min al pa se bolj pogosto. ARRR.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

jRk0 ::

na laptopu mam sp2 pa se nimam kaj pritozevat :)
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Service Pack 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
9614752 (8719) solatko
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49247076 (20753) R33D3M33R
»

A se splača dat SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
211637 (1085) Jochaan
»

Negativni odzivi na Windows XP Service Pack 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
778048 (8048) darkolord
»

Windows XP SP2 Final (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
908302 (8302) MrStein

Več podobnih tem