» »

A se splača dat SP2

A se splača dat SP2

DimmniBurek ::

Torej mam ga doma sam nevem če ga dat kr so sami neki problemi in nevem kaj, neki firewall pa tu pa unu...
There Is No Stronger Drug Than Reality

@ljash ::

men ni odgovarjal...

Zdej mam SP1+ vsi updejti zanj (ter seveda NOD32 AV v navezi s Keriom 2.1.5) in to je to. Dela ko urca :)
Asus P4C800-E Deluxe, P4 3Ghz, 2*512 Geil Value,
Ati Radeon 9800PRO, Hitachi 160 GB SATA

harvey ::

ja in ne. Presenečenja so pa vedno lahko. Ene stvari popravi druge pa (lahko) pokvari....Nikoli ne veš.

JA. zato ker je poleg ostalih zadev tudi mnogo popravkov. Firewal ni ovira temveč prednost še posebej ob povezavi 24/7, security center se pa ugasne, da ti ne skače gor in dol.

NE, v primeru kakega hardwareja, ki ima zaenkrat z njim probleme npr. čitalec za kartice pri NLb prokliku ( na com portu). V primeru kakega specialnega sofwareja, ki z njim ni najbolj prijazen. Velika večina programov po zagotovilu MS dela b.p.

Matek ::

Kot je rekel k4harvey, edini primer v katerem ga NI dobro inštalirati je potreba po kakem čitalcu za klik ali kak specifičen software, ki ne deluje, sicer pa je inštalacija skoraj obvezna.

Hec je ravno v tem Security centru, vsi ga gledajo kot nek bavbav, pa je v bistvu sam en košček Service Packa, ostalo so pa popravki. Pa tudi ta košček se da enostavno izključiti, še bolje pa je, da slediš navodilom in si priskrbiš antivirusni program in firewall, ki sta danes že praktično obvezna, posebej z DSLom in kabelskimi povezavami, ki delujejo praktično zmeraj, ko je računalnik prižgan.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

@ljash ::

je v SP2 mogoče vključen kšn popravek, ki ga za SP1 na Windows update ni? :\
Asus P4C800-E Deluxe, P4 3Ghz, 2*512 Geil Value,
Ati Radeon 9800PRO, Hitachi 160 GB SATA

harvey ::

tule je seznam popravkov List SP2, zasledil sem, da je polno novih vendar takole z glave ne bi vedel kateri in kdaj. Še posebej so vsi tisti not, ki se nanašajo na IE, ki jih SP1 nima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: harvey ()

@ljash ::

aja, pozabu povedat, da ne uporablam IEja. :)

Firefox unt Thunderbird über allez.


Torej vseeno tvegam, ker nimam SP2?
Asus P4C800-E Deluxe, P4 3Ghz, 2*512 Geil Value,
Ati Radeon 9800PRO, Hitachi 160 GB SATA

mohha53 ::

SP2 je en kurc!!!;((

To, kar so tile modeli upali narediti, jih bo stalo miljone. Pravi kreteni!

Mozille ni več, lahko jo uporabljam, ne morem pa je deinstalirat, ker je ni??? Pa me jebe Flash player, ki ga ne morem instalat, ker ni na mojem PCju Mozille. Kako pa bodo to plačali!!!
Mene je zajebal brat, ki je kar updejtal, sam ne bi NIKOLI in nikomur ne priporočam! Torej SP1 z popravki in NIČ več!!!

Myk
"Never touch a running system!"

Hux ::

Nevem kaj recti. Meni dela ko urca SP2. Je ze integriran v corp winse. Vse se sproti vlece z neta itd.

Frend pa ma tudi sicer WinXP SP1 in je htel SP2 dol potegnit in je mel razne probleme. Ko je mel SP2 instaliran se mu je racunalnik zruso, frizno in par stvari kot MSN je nehalo delat normalno.
Nazadne ko je formatiral in spet htel SP2 instalirat je sredi downloada nekaj crknilo da se niti windows download ni odzival vec. Spet format.

Tak da meni dela ko 200k$ urca njemu pa kot pokvarjena urca iz kave.
Jaz sicer trdim da je frend nesposobni ampak ah ja.

Tak da preizkusi in se cudi >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

dëych ::

Jst ga mam gor, pa nimam nobenih problemov in tudi prej nisem imel nobenih problemov.:\

Lp

destiny ::

Mam na 2. kompih in dela BP. Glej samo da maš najnovejše driverje za hardware. Na microsoftovi strani maš pa tud spisek programov, ki so nekompatibilni z sp2 in kakšni problemi se pojavijo v navezi z njimi...

simcek009 ::

ja po eni strani se splača !Sam pol eni programi ne delajo več, pa še se mi zdi da mi je upočasnilo sistem !

Senzacionale ::

A se splača it jest al ne, itak da se, isto je tu. Če hočeš bit varen jih daš gor, če ne pač ne. Upočasni sistema pa parav nič. Vsaj meni ne. ne vem kok je če kr direkt daš gor sp2 ampak jaz sem ga splisptreamu na win xp cd pa inštaliru windowse in dela ko šus.

Če ne bi bil za gor, ga sploh nardil nebi in se matral skor en let pri MS.
http://www.dostavahrane.si

Ciho ::

Jest sem mu probleme z domeno. Namreč po inštalaciji SP2, PC nisem uspel več spraviti v domeno. Tudi drugi PC-ji so se obnašali isto. Izklopil sem vse kar se je dalo, pa ni pomagalo. Dostop do neta je deloval, ostalo pa ne.

iso2000 ::

Jaz sem sicer to že nekje napisal, a vseeno-meni je SP2 povzročil hude težave. Ves čas sem dobival sporočila o napakah, pa dogajala se je "zmrzal". K sreči sem si pustil opcijo za uninstall...

Hux ::

Jah bootanje je upocasnilo na mojem XP1800 ko pa si v winsih pa nic ne uporaim razlike vbistvu.
To je lahko odvisno od vec stvari plata etc. So Corporate z integriranimi SP2.

Laptop 2.8Ghz pa dosti hitreje bota samo je 1kHz vec hehe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

delfinus ::

Tut js sem dozivel isto kot ISO2000. Blue screen in napaka v kmixer.sys je prislo cist nakljucno iz ljubega mira. Nisem se dolgo motovilil z SP2 in sem jih se isti dan dol vrgel. Zadeva je sedaj stabilna na SP1.

lp, D.

Lord Sauron ::

Men zaenkrat lepo dela,edino kar me moti je tist baloncek "Your computer might be at risk" ko izklopim antivirusnika.....drgac pa men je mau pohitrilo zadevscino (a ma mogoc kako boljso ravnanje z rami?) tk da ce lahka spregledas tiste microsoftove finte pa obcasno nedelovanje programov ga kr nalozi,ce pa nucas za za bolj "profesionalne" zadevscine pa se ga ne dotikat:D

Paramedic ::

Js sem SP2 že dal na 4 povsem različne računalnike, z različnimi programi, pa vsi popolnoma prav delujejo in z ničemer ne težijo. Mislim, da se v primeru da kaj ne dela, splača potrudit, da bo delalo, četudi z reinstall windowsa.
End transmission.

Corpse ::

men pa ni vec odpiral internetnih strani. skoz pisal cannot found neki taga. ko sem pa ene desetkrat osvezil browser pa je potem odprl strani toda brez slik . pa internet je bil cist pocasn. kot da bi sel iz 4Mbite na 9kbite modem. sem pomisli da je firewall ki je vkljucem v SP2 sem ga izklopu ampak ni pomagal. sem sel nazaj na SP1 mi je internet tako hitro delu kot se spodob za unih 4Mbite. sem dal pa svoj firewall gor pa določu rules za programe pa je delal brez problema. tako da bom se enkrat probu it na sp2 sam ce bodo isti problemi potem bom ostal zanekrat na sp1 in poiskl ce je kakšne konflik z nforce platami pa mreznimi na njih al pa kj u tem smislu.

Kawl6 ::

Dvakrat sem se matral z inštalacijo SP2, obakrat mi je sistem zatem zmrzoval.8-O
No zdj mi laufa spet SP1 .
BP:P

Jochaan ::

Kje pa se dobi sp1 ?
Asus P6T V2 Deluxe, 850W, Intel i7 920 2,66Ghz
Corsair DDR3 2x 4 GB, WD 500GB SATA
Sapphire Radeon HD 5770 1 GB


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP SP2 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Operacijski sistemi
49246178 (19855) R33D3M33R
»

XP SP2 spet buri duhove (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
678103 (5900) Keyser Soze
»

Negativni odzivi na Windows XP Service Pack 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
777787 (7787) darkolord
»

Windows XP Service Pack 2 Reloaded (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
717644 (7644) Vlady
»

Windows XP SP2 Final (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
908043 (8043) MrStein

Več podobnih tem