» »

SiOL TV pri ADSL 1Mbps

SiOL TV pri ADSL 1Mbps

Border ::

Sem ADSL narocnik in me zanima, ce lahko gledam SiOL TV s programom na PC brez da bi se predhodno narocil na SiOL TV.


Kateri program se uporablja za gledanje na PCju?

BigWhale ::

Ne.

Border ::

Zakaj ne?

OmegaBlue ::

1. Ker nisi naročen na Siol TV
2. Nimaš niti približno dosti pasovne širine.

Uglavnem ne moreš.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

SloCop ::

Odgovor je preprost. Zatko ker nimaš dostopa do Siol TV omrežja.

Pa tudi če bi ga imel zadeva ne bi bila mogoče, ker se pasovna širina progrmov začne nekje pri 4Mbps.

Torej 2x NE :)
podpis :)

neoto ::

Kaj potem tole pomeni:

siol TV FAQ

kopernik ::

To pomeni, da lahko vsak naročnik ADSL-a naroči tudi siol TV. Kar nadalje pomeni, da ti za namene TV-ja razširijo pipico do SiOLa.

Slowenc ::

Ne more bit vsak naročnik ADSLja tudi naročnik Siol TVja. Moraš biti na ustrezni razdalji od centrale. Modem ti odprejo na 8Mbit, ampak to ne pomeni, da boš imel zaradi tega kaj hitrejši net.
Skiny gate.

neoto ::

Sej a ni bla tuki tudi govora o tem, da se da z neko modifikacijo pohitrit tudi internetno povezavo? Je to res?

Gandalfar ::

ni

Vikking ::

je res ja, da se da pohitrit internetno povezavo z programčki, ki ti pohitrijo povezavo več kot 100x! Na internetu je nešteto podjetji ki ponujajo te programčke, hkrati pa še lahko enormno zaslužiš in v parih mesecih lahko postaneš miljonar.

Če bi rad imel Siol TV pokliči na njihovo brezplačno številko, povprašaj, in ti bodo preverili ter povedali če lahko imaš Siol TV. Če lahko, je edina pot da se naročiš in plačuješ mesečno naročnino še za siol TV.

neoto ::

Ta Siolov tv box ima možnost tudi www brskanja. S kakšno hitrostjo pa tam odpira? Toliko kot maš paket adsl ali s polno hitrostjo?

Sergio ::

neoto: preizkuseno capped na cca 2 mbit, pa se to limited uporabnost, ker dela samo preko porta 80. Sorry, ne bo zabave :)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

neoto ::

Je tak brskalnik potem sploh uporaben? podpira flash, pa razne filmčke in podobno?

OmegaBlue ::

Sergio meni fletno dela 8Mbit.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380105308 (21675) jurre
»

SiOL TV - slika & zvok na optiki

Oddelek: Zvok in slika
242772 (2334) Okapi
»

ADSL TV @ SiOL (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Omrežja in internet
65956344 (16668) dinozaver7
»

Zakaj mi Telekom ne omogoči ADSL-a?

Oddelek: Omrežja in internet
382897 (1642) Pyr0Beast
»

SIOL TV

Oddelek: Omrežja in internet
132411 (2197) Ibex

Več podobnih tem