» »

Višina tabele 100%

Višina tabele 100%

Tito ::

Nikakor mi ne rata, da bi pripravil IE do tega, da rastegne celo tabelo čez vrstico na enak nivo, kot je njegov sosed :P...

Problem je sledeč:

Mama tabelo razdeljeno na dve koloni. Znotraj je v vsaki po tabela, ki služi kot ukvir, raztegnjena na 100%, potem so pa v tej tabeli podatki (še tretja tabela, hehe) ..

V FireFoxu stvar odlično funkcionira vendar v IEju pa nikakor ne morm uskladit, da bi se tabela razšerila po celi koloni, kaj lahko sploh naredim v takem primeru? Precej najedajoča stvar ...

Tody ::

Znebiš se tabel in uporabljaš CSS za poziconiranje ? Ker gnezdenje očitno ni IE dobra lastnost...

Tito ::

Sej se strinjam, da je tvoja rešitev dobra, samo ko imaš že vse v tabelah, se nekako ne mislim na začetek vračat ;). Bom naredu kak skin tudi tak, samo ne še tako kmalu ;) ... :D Bojo pač mel v IEju mal viga - vaga stolpice, kaj morm pomagat, če ni rešitve :P hehehe ...

root987 ::

Tko btw - IE uporabnikov je na žalost še vedno cca. 85%...
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Tito ::

Ne sej gre za ne preveč motečo stvar, druge reči smo že porihtali da je v IEju kot se spodobi, samo to ga pa resnično matra ;). No v topicih, kjer je tud bil problem, sem pa rešil težavo s tem, dasem pač umetno razšeril malo tabelo s tr-ji :) ... Tako da avatar ne rastegne in sesuje tabele ampak da je notranja tabela vedno večja kot obrobna ...

:D

JE pa bedno da se je treba na take rešitve zanašat samo zaradi ignoranco nekaterih brsklalnikov in uporabnikov, ki si ne želijo sprememb (kje sem že to slišal). :\

No FF je mega, vse ostalo je gnoj.;(

smash ::

heh jest sem imel glih obratne probleme...firefox mi nikakor ni hotel centrirati po višini na 100% medtem ko IE brez težav...zadevo sem potem uredil nekak ampak kaj čš..z IE-jem nism meu še nobenih težav...z ff imam vedno...vedno prikazuje zadeve "po svoje"...

LP

McAjvar ::

z IE-jem nism meu še nobenih težav...z ff imam vedno...vedno prikazuje zadeve "po svoje"

HAHAHAHAHA! hehe! ta je pa dobra, kake tako dobre sale ze lep cas nisem slisal. ampak, resno. ce je stran narejena tako, kot je treba, nima ff problemov. ce se ti ne prikaze pravilno, se najprej posvetuj s stricem validatorjem [w3.org], potem pa dalje.
ce bom nasel, ti lahko pokazem primer, lepo narejen po standardih, validator je zadovoljen, firefox tudi, opera takisto, imperial exploder pa ima probleme. pa gre samo za nekaj povezav in eno slikico, nic drugega.
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

Brilko ::

Vse se more dat poravnat na enako linijo. Če ti še ne rata pokaži primer.

Ker mora delat, čene pa spodnjo celico povsod (nevem verjetno maš tri stolpčni design) vedno daj na height 100%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brilko ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse, kar ste si želeli vprašati o CSS, pa si niste upali. (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Izdelava spletišč
1297331159 (55308) htmltroubles
»

Naredil sem neko stran; ce malo pokomentirate

Oddelek: Izdelava spletišč
181713 (1074) Pithlit
»

HTML - tabele - PROBLEM!!!

Oddelek: Izdelava spletišč
131412 (1155) IceBreakr
»

Firefox nad pričakovanji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
576286 (6286) kopernik
»

Mozilla Firebird v slovenskem jeziku (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
735944 (5944) CaqKa

Več podobnih tem