» »

Anketa

Anketa

explorer ::

Prosim vse, da mi pomagate pri raziskavi za seminarsko nalogo pri predmetu Teorija in zgodovina komuniciranja. Anketa je kratka!

Povezava do ankete

Že vnaprej hvala!

Lep pozdrav, Igor

Gandalfar ::

hmm .. sem izpolnil. Na keri soli v kerem letniku mas to?

OwcA ::

5. Katera oblika oglaševanja na internetu vas najbolj moti?

spam (nezaželjena elektronska pošta)
pop-up (oglas, ki se odpre v novem oknu)
banner (pasica na vrhu strani, ki vsebuje oglas)
spyware programi (nezaželjeni programi, ki prikazujejo oglase)

Z dobro nastavljenim sistemom je lahko človek bolj ali manj imun na vse. Tako postane anketa rahlo nesmiselna.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Tic ::

Jst nisem vidu bannerja sploh :D
persona civitas ;>

explorer ::

Študiram medijske komunikacije na FERIju v Mb. Owca, kaj točno si mislila s tem, da je vprašalnik nesmiseln. V vprašalniku me v bistvu zanimajo v glavnem bannerji, torej zadnjih nekaj vprašanj, še posebej najbolj zadnje vprašanje. Rezultati so že kar pozitivni, večino ljudi res ne opazi bannerja na vrhu strani :)

LP, Igor

OwcA ::

Recimo, da delam na Linuxu in uporabljam FF z Adblock razširitvijo ali čim podobnim. S tem odpadejo vse možnosti razen spama in redkih pasic (predvsem samoreklame). K temu pridaj še poštni strežnik z dobrim spam filtrom in premišljeno razdajanje tistih naslovov, ki jih dejansko uporabljam in odpade tudi spam. Kaj ostane? Nič.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

explorer ::

Razumem kaj hočeš povedati. Imaš prav v enem pogledu. Ampak jaz sem seveda mislil v primeru, da ne uporabljas omenjenih programov. Meni grejo recimo na živce tatovi, uporabljam Microsoft Policija, a se ta le redko odzove :) Čeprav mi ni na koncu ni storjene nobne škode, bi svet bil vseeno lepši brez njih. Torej moje vprašanje je v bistvu, kaj bolj sovražite pijane voznike, tatove ali pretepače? Ti kot pameten uporabnik interneta si imun na to, a vseeno dvomim, da te na splošno recimo spyware ne moti.

Malo za šalo, malo zares, ampak hvala za komentar!

Lp, Igor


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha grafično prenovljena (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10510951 (6286) BCSman
»

Prihaja tarčno oglaševanje na TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
718679 (6479) kuglvinkl
»

Potek raziskave o odnosu do spletnega oglaševanja na Slo-Techu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Obvestila
618174 (6748) poweroff
»

Raziskava o odnosu do oglaševanja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
718006 (6739) poweroff
»

Koliko oglasov na Slo-Tech?

Oddelek: Novice / Obvestila
262009 (2009) noogy2noogy

Več podobnih tem