» »

Kako na DVD playerju gledati slike in poslusati glasbo hkrati?

Kako na DVD playerju gledati slike in poslusati glasbo hkrati?

OmegaM ::

Pozdravljeni!
Kako naj naredim, oz. zapecem da bi lahko normalno gledal slike na navadnem DVD playerju in da bi lahko ogledoval slike,ter hkrati imel posneto glasbo ki bi jo lahko tudi zraven ob gledanju slik poslusal?
A to gre sploh?
Ker nekaj sem se igral pa ko sem delal na video cd mi je od 230 slik naredlo gor samo 99,pa se te nisem vedel kak naj pogledam sliko tako da bi lepo bila vidna cez cel ekran na TV?Ali,to lahko kar znapecem normalno kot je gor na digitalnem fotoaparatu(titsti DCIM direktorij)?

Pa se to,ko delam video cd kako naj gor posnamen zraven filma se podnapise?
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

laguna ::

Na dvd philips lx3900 sa gre, vendar mora biti posneta glasba na istem CD (lahko poseben poddirektorij), torej najprej odpreš file z musico, nato pa naložiš direktorij z slikami. Torej na philipsih gre.
lagunaaaa

OmegaM ::

Kaj pa slike lahko nasnames gor tak ko so ali moras snemati gor kao video cd?
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

polde66 ::

PROGRAM ZA UREJANJE SLIK, NARDIŠ SLIDESHOW Z MP3, možnost maš a adobeju v roxiu ma skratka povsod z novejšimi programi. Maš sicer malo več dela lahko pa dodajaš kot sva že rekla glazbo z mp3 ter različne prehode med slikami. Mislim pa da so nekje programi omejeni na okoli 100 slik za en slideshow, kar pa ni problem ker jih lahko nardiš na enem cd-ju al pa dev-ju veliko.
polde

OmegaM ::

Ja,ker recimo jaz sem delal v nerotu pa sem gor lahko dal najvec 99 slik pa se je vedno ostalo fraj nenormalno veliko placa!
Kaj naj raje pol probam z necim od roxia?
Al kaj mi vi najbolj priporocate?
Ni nam lahko, bo pa boljše!!!

laguna ::

Za philips lx 3900sa so slike v obliki jpeg (osnovni format slike) torej ne kot slide show. Zato vsaj pri philipsu ni nobene omejitve glede števila slik (kapaciteta cd ali dvd medija) prav tako pa kot je že rečeno lahko imaš na istem cd ali dvd posnetih več music, katero zaženeš pred ogledom slik. Vendar kot je že rečeno slike v jpeg formatu in musica (wav, mp3, ...) mora biti na istem DVD ali CD.
lagunaaaa

CaqKa ::

dvd-lab
zna naredit dvd-video disk z slideshowom in muziko v ozadju.

omejitev na 99 je verjetno v samem dvd-video standardu. omejitev verjetno tako zaobideš da narediš še en slideshow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako priključiti računalnik na hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
173808 (1160) francimedo
»

[DivXviD] Philips predvajalniki (strani: 1 2 3 457 58 59 60 )

Oddelek: Zvok in slika
2954393136 (49632) NejcSSD
»

Language code

Oddelek: Strojna oprema
132210 (1996) Pucmukl
»

[divXvid] štekanje/trzanje pri predvajanju (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5013403 (7292) yoco
»

Kako posnet DVD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
93162 (2949) laguna

Več podobnih tem