» »

Brenčanje v zvočnikih

Brenčanje v zvočnikih

framen ::

Imam Waitec Vision HTX domači kino in ko predvajam film ali glasbo brenči v zvočnikih.To se zgodi samo če berem podatke z DVD-ja oz. CD-ja. Če npr. poslušam radio ali pa imam na vhodu zvok s televizije ne brenči več. Ima kdo kake podobne izkušnje s tem in mi zna kdo pomagat?

zlabo ::

Se pravi, če imaš izvor potihom, potem ne brenči?
Če je temu tako, imaš verjetno malo probleme z slabim DVD playerjem

LP, zlabo

framen ::

Brenči tudi če je izvor potiho in tudi če ni nobenega dvd-ja v predvajalniku

zlabo ::

Kaj pa če odklopiš CD-player?
Prej si napisal da samo takrat ko ti vrti dvd ali pa cd-r. Če temu ni tako imaš potem očitno probleme z masami, na to temo je blo pa že kar precej napisano na forumu. Malo poišči v oddelku "Zvok in slika" in po oddelku "Elektrotehnika in elektronika".

LP, zlab

mitko25 ::

Framen:

Napiši kakoimaš priklopljen hišni kino? Dogaja se ponekod, da imajo probleme z kabelsko napeljavo ki ni ozemljena in zaradi tega prihaja do brnenja v zvočnikih!! Iste težave sem imel sam, ko sem imel divx enoto povezano s televizorjem! Če je temu tako, ti priporočam, da se zglasiš pri vašem kabelskem operaterju, oni bodo že vedeli v čem je fora! (obstajajo nekakšni filtri, ki zadevo rešijo)

L.p.Mitja

framen ::

Nimam kabelske imam obično hišno anteno, sem jo že probal izklopit, samo ne pomaga:(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Plazma LG 50 pk350 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
29964022 (40992) rezator
»

ali je kriva intergrirana zvočna?

Oddelek: Strojna oprema
17916 (780) Rainbow Dash
»

brum v zvočnikih ob scrollanju

Oddelek: Pomoč in nasveti
61258 (912) xxurban
»

Zatemnjevalnik luči brenči

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
81913 (1685) Azrael
»

Piskajoč monitor

Oddelek: Strojna oprema
201865 (1574) ali3n

Več podobnih tem