» »

Naši starši

Naši starši

Tilen ::

Se mi zdi kr zanimiva tema.

Cist na hitro ena stvar, ki me pri mojih najbol razkuri. Ura, kot danes 22.00, nikogar vec nikjer. Vse tiho, vsi spijo. Vcasih ze ob 21 spakirajo. Zdi se mi smesno da grem ob 21.30 po kaj v kuhno ali dnevno sobo pa nikjer nikogar. Kako pa je s tem pri vas?

Ali kaksne druge izkusnje?

Saj vem, da so utrujeni in to samo vseeno bi se rad kdaj kaj s kom pogovarjal v malo bolj poznih urah ne pa samo tukaj bluzil. :\
413120536c6f76656e696a612c20642e642e
  • spremenil: Tilen ()

Gandalfar ::

in kdaj vstajajo in kdaj ti vstajas?

Tilen ::

Ce se gre za solske dni vstajamo priblizno enako. Zdaj med pocitnicami pa priznam, da se oni prej. Sam pravim za nasploh.

Ko je sola se vstanemo pribl ob 6 oz. jaz 6.15. Spat pa gremo like oni ob 21.30 al pa 22. Jaz pa recimo 23.30 00:00 al pa se kdaj kasneje.

Pa noben od starsev ne opravlja nekih fizicnih del. Ne vem no... Vsaj do kakih 22.30 bi lahko bli gor pa ne vem da pol ob 23 grejo spat. Ah...
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Barakuda1 ::

Tilen :)

Pa si pri svojih 19 letih že pomislo, da mrbit tvoji starši vseen še niso tko zlo stari, da zvečer neb še česa druzga počel, ne sam spali :8)

Siver pa, star si dost. Zakaj jim pa to lepo ne poveš, Tkole enkrat med 19 in 21 uro zvečer. (takrat ste zgleda še vsi pokonc)
Razen če ne gre za tist sindrom ... "bog ne daj, da bi crkno televizor (al pa PC) >:D >:D

Tilen ::

OK, saj ne izkljucujem tega. >:D

Samo se mi zdi ze malo cudno tk... ene 2 leti ze odkar to malo bolj "opazujem".

Bom se ocitno moral kaj pogovorit ker se mi zdi tole cist bedno. Glede PC/TV sindroma pa je tako da TV-ja itak ne gledam oz zelo redko. Na PC-ju pa sem kr veliko casa samo vseeno bi zvecer kdaj rad kako rekel pa ne morem. Saj se zdi smesno samo scasoma se mi je zacelo to dozdevat kot problem. :\
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bastadu ::

Get a girlfriend:P ...pa boš še vesel, da bodo šli tako hitro spat>:D

Tilen ::

bastadu, glede tega sploh ni problem ce spijo al ne. Itak sem spodaj sam. Oni so pa nadstropje vise. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

CaqKa ::

pri meni je isto.. pa v bistvu se niti ne sekiram.. imam svoj mir potem :)
poleg tega morš vedet da je baje spanec pred 24h uro baje najboljši.

Tilen ::

Vidim kako se drzis tega :D.

Saj ne recem, da je slabo, samo vcasih bi pa res kako rad rekel s kom pa ne morem :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tic ::

Točno pred 15 sekundami, se je iz spalnice fotra zaslisalo:
Matic...
Sledil je moj odgovor:
Dej mir. :)

Fotr hodi spat včasih za mano, včasih pred mano (med vikendom), velikokrat pa greva hkrati. Okrog 12-1...
persona civitas ;>

CaqKa ::

maš mesinđera, irc pa forume :>
pa telefon, pa smse...
lahko pa greš koga zbudit, ali pa na vrata poslušat kaj se dogaja od znotraj >:D

Tilen ::

Ja saj moj tut pride ponavadi dol sam zlo redko. Ker ce hoce prit pametovat mora dol po stopnicah pa se mu ponavadi ne da. Če pa že pa jih pol poslusam ob kakih 2 ponoc. Danes se ga ni blo >:D >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tic ::

Mene nič od naštetega ne zbudi.
persona civitas ;>

Tilen ::

Tudi jaz, ko zaspim, zaspim.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

CaqKa ::

noč...

Tic ::

Grem jaz tut. Noč.
persona civitas ;>

BigWhale ::

Kaj ko bi se zaceli ucit C++ recimo... Namesto, da zgybljate cas s traparijami :P

Tilen ::

V nacrtu, to poletje :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tic ::

Danes VB.Net
persona civitas ;>

Asgard ::

Mh prej ka gredo spat prej je cajt za eno jolo pred spanjem :D ponavad naši pičjo okrog 9 al pa mat čmuri na kmečki peč do kake 1 ponoč. Jest itak ne grem spat pred 2 uro zjutri. je treba pač mal css špilat :))
We hate Duplicators !

kihc ::

Ja men je tud full čudno ko se spravim ob polnoči sendič pripravljat za med filmom, pa že vsi spijo ;)

Sicer ma pa moj foter kdaj kakšne še bolj čudne fora, recimo pride domov ob 8h zvečer, zaspi do ene polnoči, pol pa začne filme na satelitu gledat.
x

Ziga Dolhar ::

> Sicer ma pa moj foter kdaj kakšne še bolj čudne fora, recimo pride domov ob 8h zvečer, zaspi do ene polnoči, pol pa začne filme na satelitu gledat.

Lol ;-)
https://dolhar.si/

pingec ::

Jah očitno mu TV spored ob 8 ne ustreza ;)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Jok3r ::

Filme za odrasle :)

CaqKa ::

potem pa te še pošlje račun za keblsko plačat, čeprav veš da ima kabelsko že od nekdaj na trajnik nareto.


vsakršna podobnost z realnostjo je zgolj naključna

mare_ ::

Ah, moj preljubi ata so pa v službi laptopa dobili... vse lepo in prav, samo kaj ko pričakuje, da mu bom naslednji vikend vlil v glavo vse, kar je bilo kdajkoli treba vedeti o računalnikih... kakšen nasvet? :)

Tic ::

Offtopic?
persona civitas ;>

Gandalfar ::

mare_: potrpezljivo in pocasi :)

DoloresJane ::

Jaz hodim spat krepko za vsemi in vstajam pred vsemi. :) Je malo žalostno včasih, da je tvoja edina družba pralni stoj (nočna tarifa...).
Ne vem zakaj z učenjem C++ čakaš na poletje. Prav tako ne razumem, zakaj v roke ne vzameš kakšne knjige. Pogovarjaj se s starši čez dan, zvečer pa imej zase. Sicer pa anjbrž nimaš sošolcev/prijateljev, ki hodijo "s kurami spat". Aktiviraj se, pa ne boš nikogar pogrešal zvečer.

My pet peeve: "A boš še dolgo pokonci?"

Tilen ::

Ne, ne jemat tega kot ne vem kako hudega problema. pravim samo, ce bi se ze kdaj hoto kaj pogovorit zvecer s kom da skor vedno spijo. Jaz se ze zaposlim, brez skrbi. >:D

Aja pa tema naj ne bo namenjena samo mojim "problemov" s starsi, da ne bo pomote.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mare_ ::

Gandalfar: predvsem prvo :)

sketch ::

Heh... od zacetka studija je moj bioritem itak kompletno fuc. Od dni ko pridem domov, spim 2 uri, zblojeno tavam po hisi 1 uro, nato gredo starsi spat, jaz pa zacnem delat in delam do 6h zjutraj, pa do dni ko spim po 16 ur na dan. In ja, kot nadhezda pravi - ni hujsega od situacije, ko je ura nekje 23:30, naredil sem v zadnjih 2 urah 10% tistega kar moram narest do naslednjega dne, pa pride eden od starsev in me vprasa ce bom se dolgo. Grrr.

Je pa najbolj zanimiv oni obcutek nekje okoli 04-04:30, ko ni niti noc niti jutro, tik preden zacnejo ptici pet - ko je vse tiho, jaz pa pluzim skozi noc s slusalkami na usesih.

Aja, pa ne vem zakaj - ampak ni ga hujsega kot poskusat zaspat medtem ko zunaj ptici pojejo. Enostavno ne gre...

lp
s.
Adapt and overcome.

Tilen ::

Jaz ko grem spat sem ponavadi ze tako utrujen da me nic ne moti vec. Problemov s tem, da nebi mogel kdaj zaspat nimam :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

CaqKa ::

>>> Aja, pa ne vem zakaj - ampak ni ga hujsega kot poskusat zaspat medtem ko zunaj ptici pojejo. Enostavno ne gre...



to sem jaz začutil ko sem pred kakim letom dvema še hodil iz diskoja med 4h-5h domov... poleg tega da je takrat že taka ura da že avtomatsko več nisem zaspan.. pa nevem zakaj.

mare87 ::

Hehe, zanimivo:D. Isto je blo pri meni. Nekje ob 6 zjutraj prvi dan v 05, sem brez problema nabijal COD UO, čist kot da sem spal 8 ur npr. Kasneje ob 8 pa nekaj čez, smo začeli gledat en film in takrat bi res rabo kakšne zobotrebce, da se mi oči nebi zaprle:D.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vsakdanja rutina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8111721 (9848) branimirII
»

Kako dolgo brez spanja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9813307 (10979) LuiIII
»

Vsaj koliko spanja potrebujemo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
507207 (5881) TribesMan
»

Zaspanost (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
586600 (4992) satfinder
»

Spanje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
738390 (6722) nokia6310

Več podobnih tem