» »

Ruske alfa enote

Ruske alfa enote

TechFreak ::

Berem danes 24ur kjer je med drugim zapisano: "V Mahačkali pa so se skrajneži zatekli v neko hišo, akcija pa se je tam po 15 urah končala po posredovanju posebnih enot ruskega ministrstva za obrambo. Umrlo je pet skrajnežev in trije pripadniki ruskih posebnih enot alfa."

Ni to malo slabo razmerje med žrtvami; kolikor sem gledal discovery tudi rusi niso kar od muh, kar se tiče special weapon and tactics enot? Kaj menite?

Poldi112 ::

Ja, da jim trije ripjeno je res bolj zalost. Mogoce oznacujejo enote tako kot firme software...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

iration ::

> Mogoce oznacujejo enote tako kot firme software...

ROFL!!!
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

K0K0 ::

Ja to ni tko kot v filmu k pride en specialc pa pobije 30 teroristov, sicer pa morš upoštevat da tile skrajneži verjetno niso eni papki k bi mel prvič puško v roki pa verejtno so bli tud mal bolj motivirani kot rusi.

xenon74 ::

V Mahačakali je bil ubit en pripadnik alfe, medtem ko so v Kaspijsku med zajetjem večjega števila teroristov umrli trije pripadniki zveznih varnostnih sil - torej ne nujno alfa enote.
Sicer domnevam, vendar je verjetno šlo za poskus zajetja čim večjega števila živih teroristov. V nasprotnem primeru bi hiši enostavno zradirali, kot to počnejo "kolacijske" sile v Iraqu. Oops! Wrong house. Sorry :8)

X74
http://setiweb.ssl.berkeley.edu/team_display.php?teamid=30319


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vrhovno sodišče ZDA bo odločalo o pravici do zasebnosti na delovnem mestu

Oddelek: Novice / Zasebnost
445035 (3756) Mercier
»

moskva in ruski plin?!? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1257162 (5293) Firebat
»

Čečeni ugrabili šolo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
686080 (4687) Thomas

Več podobnih tem