» »

IBM 45 GIG ze drugic crknil !!!!!!!!

IBM 45 GIG ze drugic crknil !!!!!!!!

Horhe ::

Mislim sej to ne mores verjet , ze drugic mi je crknil IBM disk , prvi k sm ga imel mi je crknil po 3 dneh potem pa se ta po 4 mesecih !A se ga se sploh splaca nabavlat ?
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

bastadu ::

Kje sta bila narejena diska? MADE IN ????

Jaxx ::

Drugič kup WD...

cekr ::

Kje je disk narejen nima veze. Najprej poizkusi še kakšen drug sistem, potem pa boš videl, če ti je res šel disk. Ne obtoževat disk, če se ti sistem razsuje. Jaz imam ta disk že skoraj eno leto pa ga ne zamenjam za nobenega drugega, tako pa jih pravi tudi nekaj drugih, ki jih poznam.

cahahopie ::

Veš... jaz osebno priporočam Seagate. Mam dva diska. 6,4 in 2,1 in oba delata brezhibno. 2,1 je star 3 lete , 6,4 pa 2 leti.
Za IBM.. sicer ne vem, a vem to, da IBM ne dela svojih diskov ampak jih izdeluje neko drugo podjetje... samo, da IBM pripapa svoje ime. In kar se vem... to pa ziher vem, to vem iz prve roke od serviserja, ki je ze 20 let v tem. Rekel je, da WD ful crkujejo. Ravno sem bil zraven, ko je eden prinesel 6,4 Mb WD disk, ki je bil crkjen. Ves... Seagate je KAKOVOST!!!
Poznam en disk 10Gb Seagatov disk z 15 000 obrati!!!!! ... ja za 70k8-Osicer mal placa.. hitrost pa ubija!!

bastadu ::

Tisti diski, ki so bili narejeni na madžarskem so panavadi crknili in ne tisti, ki so z filipinov li iz kod drugod...

TESKAn ::

Seagate...mam en njihov 3.2 giga disk...ma gor bolezen bad sectorjev...ki se širi po disku...ne pomaga pa noben, ma res noben program...crk pač...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

BlackHole ::

Ma saj nobena firma ne dela diskoov, ki bi delali brez problemov. Za IBM 45 GB je pa itak jasno, da množično crkujejo, zato ne vem zakaj se sploh čudiš. Nabavi raje novejši model od IBM 40 GB, če se ti ni preveč zameril.

Maxtor ::

Tudi meni je IBM (20GB) crknil že po treh dneh. Jaz sem potem vzel MAXTORJA 20GB. To je res bomba disk. Dela tako tiho, da ga komaj slišiš, pa še hitrejši je od IBM-a (govorim ob obeh diskih s 5400 obratih). Mislim, da se ti najbolj splača vzeti maxtorja (serija VL 40).

LP

||_^_|| ::

Horhe: Predvidevam da je še v garanciji ne? Doplači par flik pa si uzan 40 Gb IC35 (7200) stvar je bomba, hitra in neslišna. sam mau se greje boš kulr rabu.

tico ::

horhe in rednex mene pa zanima ce imata vidva slucajno abitovi maticni plosci?

Horhe ::

Imam MSI osnovno ploščo, pa ni mi treba probat v drugem OS ce disk dela, k ful škrta pa isto je lo zadnjič k je crknu ... hmm res bo treba tega novga najbrž vzet 40 gb ... zakaj pa tok crkujejo, pa sam ta serija mislm ?
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Maxtor ::

Finta je v tem, da nimam ABITA, saj na skoraj vseh abitih IBM diski zajebavajo. Jaz imam MSI 6163 PRO BX ploščo, na kateri naj z IBM diski ne bilo problemov, pa je vseeno škrtal kot zmešn, ko sem kaj kopiral na njega.

LP

Horhe ::

hmm , komu se zdej lahk prtozim za izgubo podatkov, saj mi je ze drugic crknil ta disk od IBM ?
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

Maxtor ::

Žal nikomur, saj se je IBM zaščitil glede tega, ker so vedeli, da je njihova serija diskov zanič:(. Link: IBM težave

Preberi si članek in vedel boš, pri čem si. Jaz sem si na srečo naredil varnostno kopijo diska, ko mi je prvič škrtnil in na srečo je bilo pravočasno:).

LP

KiccoK ::

Jaz sem imel najprej IBM-DTLA-ja 45 Gb in mi je crknil že v prvem tednu.OK , tudi prav.Nabavim IBM-IC35 40 Gb in glej ga hudiča crknil po enem mesecu.Vmes sem menjal še plato da ne bi bilo kakih pomislekov, pa nič.
Na večini firm so mi priporočali WD-ja.
Se slišimo čez kak mesec, če bo preživu!!;)

mobisuxguru01 ::

mam Abit bh6 in
15 GB ata33 5400
30 GB ata66 5400

oba IBM pa nism mel nobenih problemov, mogoče mam srečo al so pa sam novejše verzije delajo več problemov

v naslednjem tednu bom pa dubu IBM eriksona 40 GB pa bomo vidl če bo delu al ne

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri trdi disk za nakup mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
939098 (6053) dela
»

IBM disk 80 GB

Oddelek: Kaj kupiti
352023 (1400) AngelOfDeath
»

IBM => a sploh še kakšen disk dela?

Oddelek: Strojna oprema
231253 (740) Clemento
»

Kolikim je umrlo IBM IC7 40Gb diskov? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
19310951 (6579) ChiefThunder
»

kateri disk kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
483053 (2245) MadMax

Več podobnih tem