» »

DivX filmi

DivX filmi

El Diablo ::

Kje bi se kaj nasli filmi pa da so res na sajtu, ne pa da te linkajo sem in tja po svetu potem pa samo nagice gledaš in nič filmov ne snameš?!

LP
Diablo

cyber ::

hm ja veš tak jih ne boš našel da boš nagice gledal,probaj na www.kazaa.com,jaz trenutno uporabljam donkey2000,najdeš ga pa na www.edonkey2000.com,mogoče boš zadovoljen mogoče ne men je super,,poskusi še na tej strani tu imaš zelo veliko programov vsak je vreden svojega imena lahko jih vse poskusiš in boš videl kater ti odgovarja
http://digilander.iol.it/benty/download...

||_^_|| ::

ej, ampak tle na donkeyu sm daunloudu 570 mega enga filma, zdej ga pa kr več ne najde, povsod piše: no nedded parts. Kva nej pa zdej?:)

cyber ::

Jo pa na donkeyu vedno najprej preveri ker film dol vlačiš ko ti začne vlačit poglej če je katero polje čist črno če je to pomeni da je film v celoti na serverju in ga lahko dol potergneš,,,,,in zato sam take filme dol vlač,,pa še ena varijanta je barva filma ti pove če je v celoti takrat na serverju modra in je povdarjena pa še število ki ti prikazuje koliko userjev ima ta film ti nekaj pove da bo tam zelo hiter download,pa še nekaj za opico v okencu itak veš da ti obremenjuje procesor zato ga zadeni shoot the monkey in procesor se razbremeni.

cyber ::

Ja kar se pa teh 570 mb tiče povej kater film pa ti povem če ga imaš v celoti al pa ti manjka..pa poglej v mapo edonkey v incoming ter temp.
Sam po mojem nimaš celote ziher ti še fali in tega ki ma trenutno ni na donkeyu zato ti piše da ne rabi delčkov ker te si itak dol potegnil ki so bili gor.TKo vedno poglej če je film gor v celoti preden začneš dol vlačit;ni dovolj če sam mb pogledaš lahko fali sam 10mb pa ni filma.

||_^_|| ::

hehe thx za opico:)))

film je the mummy returns in nimam celote...seprav loh kar zbrišem to kar mam ne?

drgač je pa film doug 700,02 Mb. ampak je poudarjen pa z modro napisan, sam črnga polja pa ni...madafaka..

cyber ::

Ja ne brisat poglej če ima kateri ki si od njega dol vlačil polje v črnem in je čist polno,poskus na vseh serverjih,drgač pa vedno ko začneš dol vlačit mal klikni na tisti plusek ki ga imaš poleg naslova ki ga dol vlačiš da ne boš brez veze dol vlačil če ima vsaj eden polno črno polje pol je film v celoti in ga potegni dol.
Seveda tvoje polje je najprej modro nakar ko vlačiš dol se izpoplnjuje z črno in na koncu imaš čist črno okence kar pomeni da je film v celoti.
Tale mumy ki si mi ga navedel koliko sem videl na tem serverju na katerem sem zdaj jaz imate vsi 596mb fali vam vsem še preostanek zato ga ne zbrisat,kaj pa če pride tist ki ima celoto,.zato vedno preveri preden downlodaš, če je film na serverju..

||_^_|| ::

ooooooookej thx

jeti ::

Čreda Zobatih Owc™ na vidiku...>:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

Tomi ::

Lahko pa malo polomasti Medved, če ga niso že prej odrli>:D
Potem bo pa kakšna Owca šla k hudiču:D
metrodusa.blogspot.com

El Diablo ::

Hja saj osliček je čisto v redu, je pa kar mekaj Če-jev. Sem potegnil dol film ki naj bi bil dolg 1256 MB in sem navlačil 1320 MB, polje na desni je bilo čist črno, pa mi ga ni hotel končati. Tistih tipčkov, ki so imeli zadevo na PC-u pa ni na server. Smola, a ne? Pa nekateri imajo obupno slabe povezave ali pa ne spustijo kaj prida hitrosti za DL. Bo že bolje. Pa hvala za nasvete. Č se še kdo kak drug štos spomni pa se priporočam.
:)
Diablo

||_^_|| ::

jst sm se nauču da je treba čez noč pustit pol pa reseterat link (ker te na 12 h na siolu prekinejo kmeti) pol pa še pou dneva pa je en film dol:))

cyber ::

ja hitrost si je treba nastavt adsl recimo 64 kbs download ter upload 16 kbs treba je menjavat serverje pol pa je film zagotovo dol.Kar se pa tiče download ter uploada pa vsak naj bolj ve kolk mu max potege dol pol tisto deliš z štiri in dobiš upload........to je treba nastavt da nimate prevelikega uploada,ker pol download upadne.

||_^_|| ::

ej jst vs veseu daunloudam tomb raiderja in na koncu ko ga začnem gledat se izkaže da je to friday (ice cube)...mamu jim:)

p.s. scary movie II rulez:)))))))

cyber ::

hehe ja jaz sem ga tud dol potegnil sam nisem bil jezen ker sem zdej pač videl prvi del, ker sem že prej gledal next friday drugi del.
Maš pa novo komedijo tomcats gor,jaz sem jo gledal in je res dobra.

Primoz ::

Hmmm... tole bo treba pa dobr razmislit komu vse podelit owco... kakšni predlogi?
There can be no real freedom without the freedom to fail.

||_^_|| ::

Primoz: sej se ne pogovarjamo o piratiziranju, sam komenteramo filme:)

cyber: scary movie II morš gledat. sicer nima nobene zgodbe (prvi del jo je saj meu) in tko je film bedn, ampak parodije so pa na vse živo (including mentos the fresh maker pa baywatch pa karčeš) in tolk prou unih bolnih for kok jih ma pa ta film pa še nism vidu ej:)))

El Diablo ::

Primož pridno razmišlja o podeljevanju owc. Po mojih izkušnjah imajo takšnile največji Dl v druščini. Jaz recimo samo pogledam al se splača DVD kupit. Tako kot večina vas.:D
Diablo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422659 (5943) Freakylion
»

eDonkey kralj P2P omrežij (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
559500 (7970) Eru
»

eDonkey še kar naprej downloada!?

Oddelek: Programska oprema
241222 (867) bodom
»

DiVX filmi?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141749 (1295) cyber
»

KaZaA download

Oddelek: Pomoč in nasveti
51567 (1400) Simko

Več podobnih tem