» »

Ivaniševič zmagal na Wimbledonu!!

Ivaniševič zmagal na Wimbledonu!!

malinavc ::

Jst sm ful vesel de je on zmagu.Čeprav je mel dost sreče že pr Hennmanu, ko je začel dež padat, k mu takrat res ni šlo, ampak je pršu naprej in zdej zmagu! Kak se je vam zdel Wimbledon ?
...odvisno s katere perspektive gledamo...

OZZY ::

Neverjetno a resnično. Jest mu ful prvoščm. Sem gledu vse njegove igre raj,ko da sem se učil. Dans je bla pa prava mora zame. Res mu prvoščm zmago. Nisem verjel, da mu bo uspel. A če njemu bo tud men jutr al pa pojutrišnem na izpitu. No vsaj upam.:D
Go with the flow.

puppet master ::

to!! zasluženo je zmagal, navsezadnje je že trikrat v finalu zgubu...
st vidl njegovga fotra, prov ganljivo, šmrc
BTW: kwa mislte a bo še naprej igrou a se bo umaknu, zej k je zmagou?>:D
...And Justice For All

OldSkul ::

Jaz mu tud prvoščim sam ker pa je Hrvatek me malo bega.(Saj veste kakšni so hrvati do nas)>:D

JurijTurnsek ::

se tipo je legenda, sm so ga živci jebali(pa roka)
http://www.slatnaskejta.com

Thomas ::

Oh, jest mu pa prvoščim zmago samo zato, ker je Hrvat. Skoz so *jebena stranka* - in mi je prav všeč, če jim uspe kdaj kaj takega.

:))
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

asPeteR ::

Goran je rekel, da neha s tenisom, če bi mu kdo ponudil: zmaga in odhod, toda on si je zmago sam priboril, tko, da ne bo nič nehal.8-)

BlackHole ::

Bravo ZEC!!

Kekec ::

Ivanisevic je CAR!

gkovac ::

Yep... Zec je legenda... s takimi servisi k jih ma in s tako igro k jo je prikazal letos v Angliji pol se mu ni treba upokojit... jest mu tut prviscim da je zmagal... ce ne zarad druzga zarad tega, ker je bil ze 3 krat v finalu pa mu ni ratal

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

ziga7 ::

ceprav je imel servise v finalu bolj slabe:)...drugace mu zmago iz srca privoscim (ex-Juga pa to), ceprav se mi njegova igra zdi dokaj neodgovorna (zanasa se na svoje sicer odlicne servise...mogoce celo prevec) in sem najbrz prevec navajen na druge igralce (Sampras...)
Lp Nejc

||_^_|| ::

če komu prvošm je pa to on

Cr00k ::

jst ce bi zmagu bi seb prvosu...tko k je pa on pa njemu :)) ane :P

malinavc ::

John Mcenroe je reku: kdor ga je uču igrat tenis, bi ga lahk nauču še kej drucga k dober servis.

Ivaniševič rula :)
...odvisno s katere perspektive gledamo...

whatson ::

Goran rulja!!

zmago mu privoscim vec kot karkoli na svetu.
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

fonzi21 ::

Zmago mu že privoščimo in smo veseli, da je zmagal.

Na živce mi pa gre, da na športnih novicah pol rečejo "Naš Goran...." !;(

ChiefThunder ::

Rafter bi mogu zmagat. >:D
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

BlackHole ::

McEnroe je osel. Včeraj sem poslušal, ko je kazalo po TV nekaj odgovorov iz konference. Goran je rekel da je McEnroe prišel v slačilnico pred šestimi dnevi in mu rekel da dobro igra in da lahko zmaga, 3 dni za tem pa je rekel kar je (jaz niti ne vem točno kaj MaCeron govoril o njem). Pol je še rekel, da je pač McEnroe tak človek, ki pač reče kar ga prime. Je že res, da Ivaniševič včasih res igra tako, kot da zna res samo servirati. Zdi se mi, da človek "nikoli" nima prave motivacije do igre ali pa jo med igro izgubi. Najbolj me je jezilo, ko ni stekel za tistimi "slabimi" lobi predvsem proti Rafterju. . To se vse dobi, če se hoče (sam igram tenis). Prave lobe ima samo Agassi, kolikor sem jaz videl pa še tisto se da včasih dobiti. Tudi na mreži mu težave delajo nizke žoge (pod mrežo). Drugače pa svaka mu čast, jaz mu privoščim. Po moje zdaj ne bo več dosti dvobojev zmagal,
če bo sploh še igral, ker kot sem rekel, motivacija, zdaj je bo imel še manj, ko je dosegel svoj cilj.
V Splitu so včeraj noreli kot da bi dnar metali po ulicah, danes pa bo tak norišnica, 100.000 do 150.000 ljudi.

malinavc ::

jst tut mislim, da ne bo Ivaniševič več igral dobro in se mu tut zdej preprosto jebe...vsaj tako je zvenelo na Cnn-u, ko sem poslušal intervju z njim..reku je de mu je vseen če še kej zmaga al pa ne, sm de je on Wimbledon osvojil...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

BlackHole ::

Včeraj sem gledal prihod Ivaniševiča v Split. Publiko je najprej podžgal s tem ko je rekel, da v polfinalu in finalu se ni slekel, zato se bo pa zdaj. Potem je slekel vse razen kopalk in zmetal v publiko, oblekel pa dres Dražena Petroviča. Potem je govoril v njegovem pravem stilu nekaj takega: "Cijei život sam želio, da se bacim ovdje u more, ali nisem htio, da ne bi tko mislio da san popizdio. Sad imam pravi razlog i to ču učiniti, BOLI TE KURAC!". Publika v smeh. Potem je nekam zginil. Fora je bila potem, ko je pela
(mislim da Severina), se je kamera sprehajala po publiki in medtem ko so eni peli so se v enem lokalu tepli s stolami.
Potem so bili še neki intervjuji, ki so nastali pred in po Wibledonu in na koncu enega intervjuja, ga je en novinar vprašal, če bo zdaj držal obljubo (ne vem točno zakaj se je šlo). Goran je rekel: "hoču" in mu steklenico razbil (dobro odigrano) na glavi in ga pustil ležati na cesti ter v smehu rekel: " to si zaslužia". Prava faca je, pa še tako smešno narečje govori.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indiana Jones and the Dial of Destiny [Nov Indiana Jones] (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
21042514 (3191) Gagatronix
»

Evropsko prvenstvo v košarki 2017 (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Šport
914156287 (34966) bambam20
»

NBA (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Šport
759197034 (94343) Samael
»

EuroBasket 2013 - četrtfinale (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7313625 (11220) FlyingBee
»

Kmetija - 2009 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
63537890 (18661) galu

Več podobnih tem