» »

Kmetija - 2009

Kmetija - 2009

««
2 / 13
»»

ZaOstali ::

prosim da ADMIN zaklene temo, ker ta že obstaja

Kmetija se vrača; Kmetija slavnih; Murkota ne bo ...

Je bolj smiseln zaklep tiste teme.
Tam so 3je posti , tu pa jih je 50
Je pa ta oddaja (če lahko rečemo tak) zelo nora in obenem smešna.
Kajti zlo smešno je, ko neki uličari, luzeri in debili tretje vrste pridejo na kmetijo pa mislijo, da se tu samo leži pa nič ne dela.
Na koncu še šajtrg ne vedo pelat.
//Pa brez zamere - resnica boli!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

__Devil__ ::

Maja je dobra >:D

sandi_1711 ::

Kr neki... Nimate blage veze ka se bo še dogajal... Jst pa use vem... Take scene bojo še d če ne bote gledal boste velik zamudil... :P

__Devil__ ::

a sm lahko tvoj prilatl?

subby ::

dvomim, da mi bo žal, ker nisem gledal :P
že sam po sebi SPLOH ne morem gledat nerodnih scen, kjer si ljudje delajo sramoto... tako v filmih, kot v oddajah... kako naj potem gledam kmetijo, ki temelji na takih sramotnih/nerodnih prizorih(ali pa tista nova jonasova oddaja na tv3 je še hujša, minuto nisem zdržal)

ZaOstali ::

Fredi, Maja, Miki to so trije komadi, za katere mi je žal da so na kmetiji xD
Za vse ostale se mi fučka.

sandi_1711 ::

Moj prjatu? Al nism dobr razumeu...:|

subby morm ti rečt d to ni čist tk...U tej Kmetiji bo velik sranja... Kr sm z usem tem sranjem na tekočem... Zto mi je zanimivo gledat to KMETIJO
:)

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

Saj še boš.
Namig: Bila je samo šala. Tako, da boš lahko normalno šel spat. :D

sandi_1711 ::

Ha Ha Ha... Pa nč...:)

ZaOstali ::

No Maja ko je tk oblublala d se na Kmetiji nebo zaljubila... Za tiste ki tega še ne vedo....Watch This - http://www.erevija.com/novica/1377945/V... Tolk o njeni ljubezni z Makijem...:)

A ti enačiš LOVE = SEX ?!
Mislim, o sexu se piše, kot da tega ne bi počel nišče in je to prepovedano (v takem smislu):
Vau! Ona je pa fukala. Vau. Zj jo bodo pa po TV pokazal. Vau, vau, vau...........
Mislim: GTFO!
Ta novica je pa ziher FAKE. (Če pa ni, je meni bolj všeč Miki, ker je car na 3jo)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

Ziga Dolhar ::

prosim da ADMIN zaklene temo, ker ta že obstaja

Kmetija se vrača; Kmetija slavnih; Murkota ne bo ...


Hvala za opozorilo. Sem zaklenil.
https://dolhar.si/

LordTado ::

fajn so jih zaj.bali s tole nagrado,vsi bodo delali pol pa bo en dobil:))

In po verjetnosti taki z najbolšo taktiko,in mamo spet politko not:)
Pridni jagenčki pa bodo odpujsali domov...

Agent47 ::

@Subby: Folk brez lajfa mora gledat druge, ker ma sam tok beden in dolgočasen lajf. ;)

prosim da ADMIN zaklene temo, ker ta že obstaja

Kmetija se vrača; Kmetija slavnih; Murkota ne bo ...

Naj raje uno zaklene, se je ta bolj prijela ;)
I see her cry and I see her frown, I look at the condom and it's all brown...

ZaOstali ::

fajn so jih zaj.bali s tole nagrado,vsi bodo delali pol pa bo en dobil:))

In po verjetnosti taki z najbolšo taktiko,in mamo spet politko not:)
Pridni jagenčki pa bodo odpujsali domov...

En ki bo proti koncu gospodar, vzame ves denar in ga skrije. Nato lahko druge izsiljuje :P

mojsterleo ::

ne morem verjet da bom to rekel, ampak do sedaj sta se po moje najbolje znasla fredi miler in salome. artur stern je eno navadno preracunljivo in egoisticno tele, ki se mu vsi ostali bolj ali manj klanjajo, vprasanje pa je,kako dolgo se. la toya je kurbica kmetije, suzana gre danes ven, ostali so pa cist nekje v povprecju, oziroma ta teden niso nic kaj izstopali.

__Devil__ ::

Lepo si povedal MojsterLeo :D

ZaOstali ::

Salome: Njegov/Njen smeh je pa PWNAGE

__Devil__ ::

hjaah :D. Pa glas tudi :))

mojsterleo ::

a ni bila salome lansko leto ze na hrvaski kmetiji slavnih?

ZaOstali ::

a ni bila salome lansko leto ze na hrvaski kmetiji slavnih?

Mislim da je bil/bila v Big Brotherju
Popravek:
Celebrity Big Brother

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

AmokRun ::

Bilo je. Srednji spol. :D

mojsterleo ::

hm. me zanima kako se bodo ti "kmetje" obnesli, ko bodo enkrat dobili krave, pujse in kokosi, ki jih bo treba futrat z vodo in hrano, ter kidat gnoj.:D
zaenkrat jih je kar precej, vendar bolj kot ne lenarijo. tudi se vidi, da jim malo manjka discipline, saj imajo pozna kosila, nocejo pomivat posode, veliko posedajo in polezavajo ipd.

Zgodovina sprememb…

__Devil__ ::

Fredi Miler bo že zmogel to. On je itak OK.

mojsterleo ::

hm zmogel morda bo, je pa tud javna skrivnost, da bo prostovoljno zapustil kmetijo. ne vem sicer tocno v katerem tednu in zakaj. koga mislite da bo suzana izbrala za naslednjega glavo kmetije? fredija ali koga drugega?

Zgodovina sprememb…

ZaOstali ::

Baje, da dobijo za en teden, vsak 500EUR.
Shit or True?

__Devil__ ::

Ja res je.

LordTado ::

Ona suzana pa je ena glupost...
Takega folka nebi smelo bit na svetu ker družba trpi kot to zraven gleda in s tem živi!
Hoče bit vedno on top,ukazovat,ko pa je vidla da to ne bo šlo tako zlahta pa zavije vase in nardi mulo...tipično patetično...

Mislim da bi blo bolš če bi bila kmetija politikov:))
lp

ZaOstali ::

Ona suzana pa je ena glupost...
Takega folka nebi smelo bit na svetu ker družba trpi kot to zraven gleda in s tem živi!
Hoče bit vedno on top,ukazovat,ko pa je vidla da to ne bo šlo tako zlahta pa zavije vase in nardi mulo...tipično patetično...

Mislim da bi blo bolš če bi bila kmetija politikov:))
lp

Ja, pol pa bi meli vsaki dan referendum, če bi kravo sploh podojili.

PacificBlue ::

Tko v vednost..iz zanesljivih virov sem dobil informacijo, da je ves ta show zaigran(kot tudi prejšnji). Torej obstaja scenarij.

Resničnostni show my ass.;((;(

techfreak :) ::

Še zdaj mi je zanimivo, da je toliko ljudi, ki takšno sr*nje gledajo. Kaj je z vami narobe?

__Devil__ ::

Od kod pa veš, da je zaigrano? :O

verjetno nisem edini, ki bi to rad vedel.

;-) ::

Tko v vednost..iz zanesljivih virov sem dobil informacijo, da je ves ta show zaigran(kot tudi prejšnji). Torej obstaja scenarij.


Iz zanesljivih virov sem izvedel da Bog obstaja in da je ženska. Tako da ni vse bav bav.

Če se že gremo 11letnike.

PacificBlue ::

Od kod pa veš, da je zaigrano? :O

verjetno nisem edini, ki bi to rad vedel.


Informacije od osebe, ki je sodelovala v enem izmed teh showov..zdaj edino če ona laže, kar pa bolj težk verjamem.

__Devil__ ::

zdaj edino če ona laže


Ali pa ti.
Nikoli ne veš.
Na svetu so vse sorte ljudi.
;) (mišljeno v šali, lahko pa je tudi res)

;-) ::

Ona je mogoče misla da so nekatere stvari zaigrane. Naprimer tisto kar se snema da te pokličejo itd. Da pač ni to čisto "prosto po prešernu", ona je malo narobe se izrazla, ti si malce narobe prejel informacije, malce si jih narobe spisal pa smo tu.

__Devil__ ::

Vse je res.. MIR :D

Gremo dalje ;)

PacificBlue ::

@Devil in ;)

Ja saj, če vama je res tako všeč oddaja potem ne bom kvaril vajinega veselja.:D;)

Navijam za Freddya.:D

__Devil__ ::

Too ja!!

Ravno sem danes padel not :)).

Neke pač more človek delat. Zato ne kvarit veselja :D

LordTado ::

jaz tudi mislim da je režirano,ker folk ve kaj ljudje radi vidijo in pol to režirajo igralci oz. "zvezde" pa igrajo,se pravi sex in prepiri...

Čista manipulacija,kot v politiki...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

mojsterleo ::

Tko v vednost..iz zanesljivih virov sem dobil informacijo, da je ves ta show zaigran(kot tudi prejšnji).
itak, ti in se 5000 takih. jaz sem spremljal tudi prejsnjo kmetijo, in dobro vem, da zadeve niso zaigrane, razen v merilih taktiziranja med tekmovalci. namrec na njihovem uradnem forumu se je stalno pojavljal folk, ki kao da ve vse, na koncu pa se je izkazalo, da so vse njihove informacije nepravilne in zavajajoce. no,mogoce so bili res producenti, ki so za nalasc lansirali napacne informacije, da so folk spravljali ob pamet. tako da bolj ali manj vem in verjamem samo za tisto, kar je bilo tudi v casopisih, se pravi da gre fredi ven prostovoljno, ter da marjan podobnik umre.

hojnikb ::

Pa kdo sploh gleda to sr**** ?
#brezpodpisa

__Devil__ ::

jaz na žalost.

tsh2 ::

zanimivi deli niso zaigrani, ker bi bilo pretežko tako realistično igrati. je pa prav možno, da so zrežirane kakšne ljubezenske zveze ali kakšni podobni nezanimivi prizori.

;-) ::

So zaigrane tudi ljubezenske zveze, ki obstanejo =)))

koyotee ::

še nekaj iz ozadja, kar mislim, da ne bo po tv:
fredi se je na kolenih jokal in prosil, naj ne objavijo njegove izjave, v kateri je priznal, da je prevaral ženo. Gospodar je afaik doživel srčno kap, in ja, vse se dogaja po scenariju.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

ZaOstali ::

še nekaj iz ozadja, kar mislim, da ne bo po tv:
fredi se je na kolenih jokal in prosil, naj ne objavijo njegove izjave, v kateri je priznal, da je prevaral ženo. Gospodar je afaik doživel srčno kap, in ja, vse se dogaja po scenariju.

Prevaral? S kom?
Z Salomejom?

tsh2 ::

še nekaj iz ozadja, kar mislim, da ne bo po tv:
fredi se je na kolenih jokal in prosil, naj ne objavijo njegove izjave, v kateri je priznal, da je prevaral ženo. Gospodar je afaik doživel srčno kap, in ja, vse se dogaja po scenariju.


vse pa ne more biti po scenariju. prizor ko se je artur razpizdil ker so mu hoteli narediti kis iz vina je sigurno nezrežiran. ker je preveč realističen (nekdo tanka vsak dan 7 let 2 litra vina potem pa en teden brez. bo seveda razpizden, če mu hoče nekdo vzeti še tisto šanso, da se napije). če pa se je nekdo izmislil tega prizora pa vsaka mu čast. :)

Okapi ::

ker so mu hoteli narediti kis iz vina je sigurno nezrežiran.
Ta je bil res legendaren. In tudi dokaz, da je Salome res ženska. Ker samo baba se lahko spomni, da bi šla iz vina delat kis.:D

Sicer pa nimajo domišljije teli kmetijci. Imajo polno jabolk, pa se še nihče ni spomnil, da bi šli delat jabolčni mošt in naprej alkohol (ali kis) iz njih.

O.

ZaOstali ::

Saj itak ne znajo.
Je pa dobro ko je Arthur T3h God rekel, da ko grejo na malco zgubijo 3 ure, zato ker potem, ko se najejo , morajo še malo počivati.
Wahahhaha, Štrik Na Kubik!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ZaOstali ()

__Devil__ ::

sami čiterji :))
««
2 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Merlin

Oddelek: Sedem umetnosti
92203 (1930) draciel
»

zakaj ljudje gledajo Kmetijo in podobno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
664860 (3887) BigWhale
»

Kmetija

Oddelek: Loža
111528 (904) BmN
»

Kmetija

Oddelek: Loža
273754 (2309) reeves
»

Kmetija

Oddelek: Loža
361985 (1984) Super Sonic

Več podobnih tem