» »

NBA

NBA

««
2 / 16
»»

Kurzweil ::

Kar se Wade-a tiče, ga Spoelstra obožuje, vsaj glede na njegove včerajšnjo izjavo in še vedno popolnoma verjame vanj, pa on niti ni tako kritičen, češrav je star in ni več to, kar je bil, še posebej če je pripravljen spustiti še malce svojo plačo. Največja težava je Bosh in pa praktično 80% ekipe, ki so stari ali odsluženi. A na koncu se ne bo verjetno od tega, kar si mi želimo zgodilo nič. Če se bo kaj zgodilo bo to, da bo odšel Whiteside, ki bi ga absolutno morali obdržati, še posebej na ceno, ki jo je imel do sedaj.

Realnost pa je žal takšna. Bosh pri 32 letih ima takoj po Dragiću najdaljšo pogodbo (še 3 leta, Dragić še 4) kar pomeni, da če ne bo del nekega trade-a v katerem je interes tako ne njegovi strani, strani kluba in še enega drugega kluba, če ne celo dveh, se ga znebili ne bodo ima pa za primerjavo Bosh 2 miljona višjo plačo od Duranta trenutno. Jasno Durant bo brez dvoma najbolj vroč material v tem prestopnem roku, tako da bo šla cena verjetno nekje blizu rekorda ali čez. Whiteside-u je potekla pogodba, ampak mislim, da neglede na njegovo nihanje od izvenserijskih iger, do 6 osebnih napak v parih minutah, ga morajo obdržat, če jim to ne uspe, imajo kar se centrov tiče na voljo po koncu sezone naprimer proste Drummonda, Harforda, Joaqim Noah, Al Jeffersona in po želji ("player decision" možnost v pogodbi) tudi Pau Gasol in Dwight Howard. Po Howardu in Horfordu so že pogledovali.
Dengu pravtako poteče pogodba in bi ga pri njegovih 30 letih še podpisal, še posebej če igra tako kot trenutno.

Pogodbe potečejo tudi naslednjim Haslemu, Joe Johnsonu, Dorell Wrightu, Amar'e Stoudmire-ju, Geraldu Greenu, kar bi jaz vse steral, ker to je ravno jedro tistega o čemer govorimo, o počasni igri Miamija. ali pa so že prestari, ali odsluženi.

Potem imamo tu še Wade-a (tudi letos poteče pogodba), ki ima recimo isto plačo kot Westbrook in Durant pri Oklahomi, odigra pa dobro vsako 3. tekmo, je star in tudi Miami bo moral počasi najti novega franšiznega igralca za naslednjih 5-10 let na tem mestu. Recimo kar je fraj od SGjev, je največ DeMar Derozan (njegova plača letos je 9,5 M$, recimo od Wade-a je 20 M$), ki ima možnost prekinitve pogodbe na svojo željo, kar dvomim, ker je "bog" v Torontu, bi pa sedel na igro Dragića, ker je pri svojih 26 letih še res zelo atletski. Potem bo na voljo kot SG še Bradley Beal, kar je že tak tak, za Miami pa mislim da razni JR Smith, Afflalo, Fournier, Crawford resnično niso.

Tyler Johnsonu, Joshu Richardsonu, Briante Weberju in Justisu Winslowu bi dal še kakšno leto priložnosti.

Zanimivo je tudi, da lahko LeBron James na svojo željo letos odide iz Clevelanda. Zanimiv bo po koncu sezone mogoče na krilu tudi Batum.

Vsekakor pa bi Goran Dragić rabil tudi kakšno zrelo in dostojno menjavo na pozicijo playa...

perci ::

Kurzweil. Pejt brat svoje poste za nazaj, ko si suvereno in zaljivo napovedoval, da se bo dragic pokakal. Pricakovat, da se ne bomo odzvali na to zaljivo kritiko, je rahlo naivno. Ce nisi sposoben prenesti take kritike, potem jo tudi sam malo manj lahkotno deli naokrog.

In govoriti, da dragic ni bil moz odlocitve, je neumnost brez primere. Zakaj? Ker ni blo buzzerbeaterja? Si morda pomislil, da so ostali igrali dobro zaradi njega? Ce bi miami igral slabo, bi bilo to zaradi njega, ker so igrali dobro pa je treba najti vse druge možne razloge. In nihce ni rekel, da je clutch, je pa bil odlocilen na tej tekmi. To pa se je videlo iz aviona. Tako da ne podtikaj.

Pa se ne spoznam na basket. Se pa spoznam na prodajalce megle.

P.s. nisem moderator.

bambam20 ::

Meni se zdi, da marsikdo pozablja, da je leta 2010 v PO-fu bil eden od najbolj zaslužnih, da so Sunsi premagali Spurse. takrat je Dragić prišel do konferečnega finala.




perci je izjavil:

A jst prav vidim, da je Miami zmagal? In da je Dragic bil clovek odlocitve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

sheeshkar ::

Kurzweil je izjavil:

Sicer pa je verjetno tole s haterjem letelo na mene? Resnično ne vem kje je razlog, da bi ga sovražil? Če sploh koga zares sovražim, so to igralci tipa Rudy Fernandez in podobni, zakaj za boga pa bi sovražil Gorana pa ne vem. Vesel sem zanj, da je danes odigral odlično, zaradi česar pa prav nič ne spreminjam svojega mnenja, ki sem ga podal prej.

Za konec pa samo še tole, kje ste bili prej s komentarji, da je Goran clutch in da jaz nimam prav? Sedaj pa vsi pametni in največji strokovnjaki, to gre pa ponavadi za iste ljudi, ki bi pametovali sheeshkarju, če bi Dragić povsem zamočil tekmo. Najbolj me preseneča nivo komunikacije moderatorja percija, kje si bil prej in zakaj takšen ton od nekoga, ki bi moral ravno biti zgleda glede tega?

Še enkrat, zelo sem vesel Dragiće dobre igre in napredovanja in še enkrat, mnenja o njem drastično vseeno nisem spremenil.

Poglej, kar ti jaz in sedaj še perci želiva dopovedati je, da pri svojih mnenjih krepko pretiravaš in uporabljaš med drugim tudi žaljive oznake, zaradi katerih je povsem logično sklepati, da Dragića ne maraš in si zaradi tega neobjektiven. Ni problem v tem, da imamo drugačno mnenje, vendar v tem, da ti svoje mnenje, kjer nekega igralca označuješ kot "posranca brez obrambe, ki ne zna prenesti žoge čez polovico in nima šuta", prodajaš kot objektivno analizo, tiste, ki pa temu nasprotujemo, pa kot bebce, ki nimajo pojma o košarki in so pristranski.

Seveda bi bilo pa neumno, da bi na podlagi ene tekme spremenil svoje mnenje ali eno tekmo uporabil kot nek neizpodbiten dokaz svojega mišljenja. Zaradi tega včeraj Dragićeve odlične predstave v odločilni tekmi prvega kroga playoffa nisem izkoristil kot "dokaz" za moje argumente (kljub temu, da me je mikalo, da bi te malce zbodel ;) ). Enako pričakujem tudi od tebe v primeru, če (ko) bo Dragić pokazal slabo igro.

loveJDM ::

Kje pa gledate to?Tisti prvi match Miami-Charlote je bil na YT stream,kje pa bo danes možno gledat Spurse?

bambam20 ::

loveJDM je izjavil:

Kje pa gledate to?Tisti prvi match Miami-Charlote je bil na YT stream,kje pa bo danes možno gledat Spurse?


Na YT-bu.

loveJDM ::

Kaj mogoče že veš kje bo stream(channel)?

fantasycamp ::

loveJDM je izjavil:

Kaj mogoče že veš kje bo stream(channel)?


če je ponoč se mi ne da vstajat, raj gledam kasneje in lahko prevrtim...
https://kat.cr/nba-2016-po-ecr1-g7-01-m...

loveJDM ::

Eh meni pa je ponoči čist okej,ker sem zaenkrat brez kakšnih obveznosti in si pogosto zamenjam popoldne z nočjo,tako da potem se zvečer zbudim za ligo prvakov

bambam20 ::

loveJDM je izjavil:

Kaj mogoče že veš kje bo stream(channel)?



Seveda vem.

Če boš potreboval, mi piši na ZS.

fantasycamp je izjavil:

loveJDM je izjavil:

Kaj mogoče že veš kje bo stream(channel)?


če je ponoč se mi ne da vstajat, raj gledam kasneje in lahko prevrtim...
https://kat.cr/nba-2016-po-ecr1-g7-01-m...



Hah..

Zakaj bi vleku iz torrenta, če lahko gledaš posnteke tekem v HD-ju

http://nbahd.com/

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

fantasycamp ::

bambam20 je izjavil:

loveJDM je izjavil:

Kaj mogoče že veš kje bo stream(channel)?



Seveda vem.

Če boš potreboval, mi piši na ZS.

fantasycamp je izjavil:

loveJDM je izjavil:

Kaj mogoče že veš kje bo stream(channel)?


če je ponoč se mi ne da vstajat, raj gledam kasneje in lahko prevrtim...
https://kat.cr/nba-2016-po-ecr1-g7-01-m...



Hah..

Zakaj bi vleku iz torrenta, če lahko gledaš posnteke tekem v HD-ju

http://nbahd.com/


prej al slej to zjebejo, torrent pa ostane...

bambam20 ::

fantasycamp je izjavil:





prej al slej to zjebejo, torrent pa ostane...



Ta stran z NBA tekmami obstaja že kar lep čas in dokler je na voljo ne vidim razloga, da bi vlekel iz neta dol tekme.

loveJDM ::

Majstri na Sk1 je prenos zdaj ob 2...

Kurzweil ::

Aha, sem že prej hotel napisat, da bo danes vsaj po mojem mnenju Miami zmrznil, upam da me občutek vara... EDIT: tudi nasplošno v tej seriji dajem Miamiju zelo malo možnosti... upam, da se tudi tu motim...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

loveJDM ::

Kurzweil je izjavil:

Aha, sem že prej hotel napisat, da bo danes vsaj po mojem mnenju Miami zmrznil, upam da me občutek vara... EDIT: tudi nasplošno v tej seriji dajem Miamiju zelo malo možnosti... upam, da se tudi tu motim...



Stavnice se tudi ble na strani Toronta...kvota na Miami je bila 2.45 na estavah

trnvpeti ::

perci ::

Ampak kakšen buzzer beater Lowryja.

trnvpeti ::

sheeshkar ::

Dobro, da se je Miami v podaljšku uspel pobrati, ker psihološko je takšen buzzer beater pogosto uničujoč.

Dragić pa očitno v pravem trenutku prihaja v formo (skupaj s celotno ekipo seveda), upam, da bo(do) to držal(i) do konca playoffa. Konec koncev so ga ravno zaradi takšnih predstav pripeljali v Miami. Heati so sedaj tehtnico obrnili rahlo sebi v prid, vendar Toronto še zdaleč ne bo lahek zalogaj. Glede na predstave v rednem delu, kjer je Toronto imel le en poraz več od absolutnega favorita vzhoda Clevelanda, bi bilo potencialno napredovanje Miamija rahlo presenečenje, vendar playoff je pogosto povsem druga zgodba od rednega dela. Bomo videli.

perci ::

Lovry po drugi strani v playoffu ne kaže predstav iz rednega dela, tko da šanse za Miami so :).

sheeshkar ::

perci je izjavil:

Lovry po drugi strani v playoffu ne kaže predstav iz rednega dela, tko da šanse za Miami so :).

Mogoče nima jajc... ;)

bambam20 ::

Lovry je povprečen indijanc, ki lahko deluje zgolj v NAB univerzumu, kjer ima veliko irgačcev zelo proste roke in lahko počnejo na igrišču kar se jim zljubi. zato so tudi neuspešni, ko pride končnica. Enostavno nimajo v glavi urejenih pojmov, da je resna košarka zelo organizirana in celoten sistem , kjer mora vsak posameznik pridonesti svoj delež.

Kto drugo pa so vedno obstajale ekipe, ki so v rednem delu bile zelo dobre , v končnici so pa izgubljale.

fantasycamp ::

Vidš hejtrja ko ko reče da da ne daje dosti možnosti medtem ko pljuva igralca potem pa se ven vlači da upa...

HEHE

keep em cumming Goranće

bambam20 ::

Pri Torontu marsikaj ne štima v njihovi igri in zato sem precej prepričan, da bo Miami zmagovalec tega dvoboja.

Kurzweil ::

@fantasycamp, in zakaj bi razmišljal tako? verjetno vlečeš neke vzporednice s sabo ali svojimi bližnjimi.

Sicer pa je prav neverjetno, kako Toronto zadnji 2 leti igra dobro v rednem delu in kako pade potem v playoffu. Med prenosom je bil postrežen podatek, da se je Lowryju prvič v karieri sploh zgodilo, da ima že 8 tekem po vrsti nižji % meta od 40%. Postregli so tudi z zanimivim dejstvom, da je Toronto izgubil pravtako 8. prvo tekmo v seriji.. Sicer pa je celotna ekipa Toronta res izven forme, edino Valanciunas je še nekako in Derozan. Vćeraj je bil met Toronta za 3 točke 3/20 do tistega meta iz polovice za podaljšek. Sicer pa res slabo Spoelstre in prav on bi bil glavni krivec če bi izgubili. Namreč po tem, ko je bilo +10 za Miami je on dal ven razigranega Dragića, out pa izvajal, prenašal žogo in soliral pa Wade, ki je 2 sploh ni žoge iz outa prodal, 2 pri prenosu izgubil žogo in tako naprej, 2-3 sekunde pred koncem pa namesto da bi Miami naredil osebno so raje dali priložnost Lowryju za 3 točke in seveda trojka za podaljšek. Da ne razlagam dalje. Pri Torontu se je čudežno izkazal Ross, ki je zadnje čase tudi mimo. Če bi Toronto takole igral proti Indiani, bi dobil metlo. Dvomim pa da bo Lowry še naprej tako slabo igral in dal samo 7 točk, to je vklučno s tisto pokenjano trojko na koncu.

Ja kaj naj rečem, ko je bil met Dragića 1/8 sem že hotel nekan napisat, hvala bogu nisem, ker me je kasneje demantiral in odigral spet odlično. Naj drži njegova forma in naj bo Toronto tako izven forme, čeprav to je težko pričakovat, je pa Miami "ukradel" domačo tekmo Toronta, kar je seveda več kot odlično pred nadaljevanjem. Vsekakor pa bo ena od ključnih stvari, da se včeraj Whiteside ni bolj resno poškodoval. Sicer je tekmo potem še nadadeljeval, ampak velikokrat se problemi pojavijo po prespani noči, ko mu je obrnilo nogo sem sprva dobil občutek, da je konec sezone. Čestitke tako Goranu, kot Miamiju.

In ne, ne menjam in spreminjam mnenja. Pravtako ne vem kakšne težave imate vsi, ki ste mnenja da sovražim Dragića, kot edinega slovenca s playoffu lige NBA? Obstajata namreč tako pozitivna in negativna kritika. Zakaj bi samo hvalil? V temi Lige prvakov lahko lepo vidite, kako sem pohvalil Jana Oblaka in mu dal največje zasluge za zmago Atletica včeraj. Pa mi ni niti nogomet, niti Atletico, privoščim pa Janu isto, kot Goranu. In, da vas še malce prcnem. Jan je že naredil odločilno za finale lige prvakov, da vidimo, če je tega zmožen tudi Goran, da spravi Miami vsaj v konferenčno finale :)

A, pozabil sem dodat tole, medtem ko sem spremljal prenos, je po porazni igri Toronta bila vedno bolj pogosto videna tale ilustracija (od Kanadčanov) :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

perci ::

Kurzweil, nihče ne kuje Dragiča v zvezde. Na živce nam je šlo to, da si omalovažujoč in da krepko pretiravaš. Preberi malo svoje poste za nazaj.

Dragič je za NBA razmere povsem soliden play (nadpovprečen), ni pa niti Jordan, niti Kobe niti Gary Payton, če hočeš. Tega tudi nihče ne trdi. Ti pa na momente vseeno čutiš potrebo, da nas prepričuješ, kako je tip povsem zanič in to z retoriko, ki je ne zasluži noben igralec v NBA.

Ampak dobr, pustimo zdaj to, saj smo razčistili.

Kurzweil ::

@perci, tebe sploh ni bilo v debati, dokler ni imel tiste dobre tekme proti Charlottu. To kar sem pisal o njem sploh ni tako žaljivo. To si mislim, kot sem napisal že od njegovega začetka pri Iliriji in Slovanu in ena ali dve tekmi mi ne bosta drastično spremenili mnenja. Kar pa absolutno ne pomeni, da imam kaj proti njemu, ali pa da mu ne bi privoščil, prav nasprotno. Kolikor lahko bereš, pa vedno z veseljem in rade volje pohvalim njegovo dobro tekmo. Bolj zanimivo mi je recimo, da mi isto meče pred nos sheeshkar in potem kakšen stavek za tem piše o kretenih in v temi od Game of Thrones recimo o imbecilih :) Sicer pa, kot si napisal. Pustimo to, ker nas to ne bo peljalo do kakšne resne in konstruktivne debate, če sem iskren sem jaz to že pozabil in ignoriral. Sicer pa se strinjam da Dragić ni povsem povprečen igralec, nadpovprečen pa tudi težko rečem, da je, sem lepo napisal seznam PGjev, in če ima polovica liga boljše playe od njega, to vsekakor ne more biti znak, da je Dragić nadpovprečen. Vsekakor pa je dober, zadnje tekme zelo dober :)

fantasycamp ::

@fantasycamp, in zakaj bi razmišljal tako? verjetno vlečeš neke vzporednice s sabo ali svojimi bližnjimi.


kdo so moji bližnji?




Ja kaj naj rečem, ko je bil met Dragića 1/8 sem že hotel nekan napisat, hvala bogu nisem, ker me je kasneje demantiral in odigral spet odlično.


to pove da si ga hotel skurcat, pa nisi mogel, kdo pri zdravi pameti išče napake svoje sorojaka(kar dvomim da ga tako doživljaš,ić pa to..) in gre preden je tekma končana pisat o njegovem nastopu, razen če samo hoče da mu nebi šlo..

In, da vas še malce prcnem. Jan je že naredil odločilno za finale lige prvakov, da vidimo, če je tega zmožen tudi Goran, da spravi Miami vsaj v konferenčno finale


Goran igra v ekipi kjer ima polno igralcev ki hočejo žogo, še čudno je da daje toliko pik, Jan pa se po atletiki in perfomansi z njim ne more primerjat, sploh pa ko govorimo o sezoni ko je Goran igral za Sunse in je imel eno odveh funkcij..
In spet se vidi da ne moreš iz svoje kože, primerjat Jana ,torej iskat nekoga ki mu trenutno gre samo zato da Goran ispade slabši...



Ko se bo Oblak lahko primerjal z top igralci v sezoni imaš moj vote za hejtat Gorana..


leto 2014
Goran Dragic, LeBron James and Kevin Durant are the only three players in the NBA this season to be averaging at least 19 points and 5 assists while shooting at least .480 FG%.


To leto bo pa težka, sploh če se uspe Boschu vrnit ima potem poleg Wada,Denga,Whitesidea in Boscha še manjše možnosti za več pik na tekmo.

Super da daje toliko v tako STACKED teamu!

Ciklamen ::

fantasy, ni Bosch, gospodinjski aparat, ampak je Bosh, dinozaver iz Miamija :P
- End of the Post ->

bambam20 ::

perci je izjavil:



Dragič je za NBA razmere povsem soliden play (nadpovprečen), ni pa niti Jordan, niti Kobe


ta dva nista playmakerja 8-).

Kurzweil ::

Ciklamen je izjavil:

fantasy, ni Bosch, gospodinjski aparat, ampak je Bosh, dinozaver iz Miamija :P


:))

@fantasycamp, očitno ne razumeš. Moj point je da pohvalim in pokritiziram neglede na to, ali je moj sosed/znanec/kolega/so-narodnjak ali ne, temu se reče objektivnost. In to verjetno izhaja iz dejstva, da je moj poklic takšen, da mi veliko več pomeni negativna kritika oz. negativen feedback, kot hvalospevi in hvaljenje, tudi če stvar ni takšna kot mora biti. Hvaljenje je za tiste, ki so resnično dobri, za tsite, ki si radi polnijo ego in za tiste, ki so takšne deklice, da niso zmožno sprejeti negativne kritike. Če pa hočeš objektivno reševat težave in narediti stvar boljo, pa ti od same hvale ne bo nikdar uspelo stvari izpilit.

In ja, sem vsaj napisal, da sem ga hotel skurcat in ga nisem in sem ga zato pohvalil, drugače bi ga pa seveda čiste vesti skurcal. In kaj je narobe s tem? Po tvojem je dovoljeno samo hvalit in nič drugega? To je za ljudi, ki so weak. In ja, da bo tvoj neumen in sprevržen občutek še bolj trpel, lahko rečem, da gre šele za začetek playoffa, kjer igra Dragić dobro in da to niso še tiste tekme, proti težkokategornikom kot so GSW, SA, CLE in podobni.

Če je treba pokritiziram sebe, kolega ali sonarodnjaka, ki igra v ligi NBA in forum je zato, da podam svoje mnenje. Še enkrat lahko rečem, da gledam Gorana že od dni, ko se je še učil košarke in lahko samo še enkrat rečem, da mnenja drastično nisem spremenil. Ne razumem pa tebe, kaj te muči?

Glede Gorana in Phoenixa smo že... in sem povedal svoje, tako da nebom tebi še enkrat razlagal.... Bosch gospodinjski aparati. Za začetek si malce poglej katere igralne pozicije je kdo, kar ti je že rupsi31 nakazal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

fantasycamp ::

Moj point je da pohvalim in pokritiziram neglede na to, ali je moj sosed/znanec/kolega/so-narodnjak ali ne, temu se reče objektivnost. In to verjetno izhaja iz dejstva, da je moj poklic takšen, da mi veliko več pomeni negativna kritika oz. negativen feedback, kot hvalospevi in hvaljenje, tudi če stvar ni takšna kot mora biti. Hvaljenje je za tiste, ki so resnično dobri, za tsite, ki si radi polnijo ego in za tiste, ki so takšne deklice, da niso zmožno sprejeti negativne kritike. Če pa hočeš objektivno reševat težave in narediti stvar boljo, pa ti od same hvale ne bo nikdar uspelo stvari izpilit.


ne temu se reče najbolj igran slovenski šport, ljubosumje in podtikanje polen...


In ja, sem vsaj napisal, da sem ga hotel skurcat in ga nisem in sem ga zato pohvalil, drugače bi ga pa seveda čiste vesti skurcal. In kaj je narobe s tem? Po tvojem je dovoljeno samo hvalit in nič drugega?


ne ker ga mi nismo dajali v oblake kot ti svojega Oblaka. Dejstvo je da je Goran vrhunec atletike proti Oblaku ki je ''niko i ništa'' v svetovnem merilu, Goran je pa arguably top 20 PG, sploh pa v končnici kjer tipi ki so bili pred njim zdaj delujejo da so se po tvoje pokakali...

To je za ljudi, ki so weak. In ja, da bo tvoj neumen in sprevržen občutek še bolj trpel, lahko rečem, da gre šele za začetek playoffa, kjer igra Dragić dobro in da to niso še tiste tekme, proti težkokategornikom kot so GSW, SA, CLE in podobni.


Spet hating on a massive level, če bo v naslednejm krogu dal pike, bo pa to ni to, on moral v finalu pokazat kako se šika, kakor kol se delaš nepristranskega se vidi da samo iščeš izgovore kako Goranovo igro oslabiti v očeh ostalih...

Če je treba pokritiziram sebe, kolega ali sonarodnjaka, ki igra v ligi NBA in forum je zato, da podam svoje mnenje. Še enkrat lahko rečem, da gledam Gorana že od dni, ko se je še učil košarke in lahko samo še enkrat rečem, da mnenja drastično nisem spremenil. Ne razumem pa tebe, kaj te muči?


nas tukaj nič, vidimo pa da tebe, komaj čakaš da ima slabo partijo, da lahko spet rečeš, vedel sem ni on te sorte...ko ima dobro, pa tudi nimaš dobrega mnenja..



Ker gledam Dragića še iz časa Slovana in Ilirije vem kakšne so njegove zmožnosti. Lepo sem ti napisal, ko ga prime nek atlet, in ko se zapre njegov prodor, Dragić izpade patetično, pa neglede na to ali se ekipa prilagodi njegovi igri ali ne.


Vidim atlete po celem igrišču, prej bi rekel da je Goran edini belec ki z žogo teče hotreje kot oni in je z lahkoto prodiral proti vrhunskim!

Ko ga prime nekdo atletsko sposoben Dragić prdne, ker je seveda to njegova edina vrlina,

to je ta objektiven komentar, to je tisto kar iščemo od nepristranskih ljudi..


pokasira skoraj največ blokad oz. ko se mu zapre prodor se tip milo rečeno pokaka, če zreši še 2x iz distance pa popolnoma zmrzne. Njegova organizacija igre pa sem poveda, je obupna.


vrhunec poezije, Goethe nima šans, prosim kdaj bo izzid nove publikacije..

Ni kaj, vse nas si prepričal kako si intelektialno razdelal njegovo igro, nepristransko in zelo objektivno..

kitajc ::

Kaj pa bi lahko po koncu sezone kupil/prodal Cleveland?

Ce igrajo z visoko peterko: Thompson, Love, James, Smith, Irving. Izmed menjav je konstanten le Dellavedova, Shumpert je lahko zelo dober ali pa ga ni nikjer. Ostali - Mozgov, Kaun, McRae, Mo... - niso nek presezek. Kaj bi tu Cleveland potreboval oz. za kom se bodo ozirali, kdo primeren je na voljo? Batum?

Small ball: Love, James, Shumpert, Smith, Irving. Od tistih, ki pridejo s klopi in kaj naredijo sta bolj kot ne le Thompson in Delly. Najdrazji trije igralci so pod kosem. Kaj bi tu lahko kupili, kaj je na voljo?

Za moje pojme je ekipa Clevelenda super, le dodati bi morali enega dobrega igralca na poziciji 2-3. Ce kupijo centra, ki bo drag, potem jih je pod kosem malo prevec.

Ne vem, me pa zanima se kaksno drugo mnenje....

Zakaj ne igrajo small ball vseskozi (Love in njegova obramba?)? S katero peterko bi se najbolje zoperstavili Golden Stateu? Ti vseskozi igrajo small ball in jim gre odlicno.

perci ::

bambam20 je izjavil:

perci je izjavil:



Dragič je za NBA razmere povsem soliden play (nadpovprečen), ni pa niti Jordan, niti Kobe


ta dva nista playmakerja 8-).

Včasih je težko naredit jasno distinkcijo med PG/SG. Ali pa med SG/SF. Recimo Jordan je čist solidno opravljal funkcijo SG. Gary Payton je po drugi strani komot opravljal nalogo SG.

Če nekdo tako carini žogo kot sta jo MJ in KB, je težko rečt, da nista opravljala tudi nalog PG.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

Kurzweil ::

@fantasycamp, a dej, ti ki govoriš da je Bosh gospodinski aparat Bosch in ne veš niti osnovnih igralnih pozicij. Bom kratek, ker je s tabo škoda časa. Kakšno ljubosumlje? Sej nisem njegov soigralec, ki bi zaradni njega bil "bench warmer", da mi ne bi želel dobrega. Oblaka sem drugače dal samo kot primer, da ga pohvalim in nisem delal nobene vzpordnice z Goranom, ti pa sedaj primerjaš golmana pri nogometju in košarkaša :)) In ne vem zakaj še vedno omenjaš to hejtanje, sem ti lepo napisal da prcam in očitno mi je več kot uspelo, kar pri tebi res ni težko. To, da je Dragić atlet nisem nikdar zanikal, prav nasprotno. In da objektivno sem ga pokritiziral in pohvalil, kar ti seveda nisi sposoben, niti zrel. In jaz sem šel z debato naprej, ti pa se še vedno muliš kot otrok in imaš izpade, kot otrok v peskovniku, ko mu sosedov poba vzame lopatko in posodico. In ja Gorana sem gledal miljon tekem, tako da lahko na neki osnovi to govorim, tebe lahko de facto ocenim po parih postih, saj ne znaš niti imen, niti igralnih pozicij, niti ne razumeš osnove komuniciranja (naprimer Oblak). In še ena tvoja blodnja, nikdar se nisem tu javil, ko je imel Goran slabo tekmo, ampak sem napisal zgolj moje mnenje o njem, generalno gledano. Za vse dobre tekme pa sem ga pohvalil in samo ti vidiš neko zaroto, takšni kot ti ponavadi verjamejo tudi v "chemi-trailse". Kot rečeno waste of time in ne vem zakaj mešaš.... smo šli z debato lepo naprej.

@perci, resnično ne ločiš med temi igralnimi pozicijami? pa četudi kdo obvlada še kakšen drug elemnt igre, je ponavadi native na nekem položaju. Na klubskih straneh, straneh lige, wikipedii, po postavi ekipe, višini in ne vem čem vse, se več kot jasno vidi kaj je primarno njegova pozicija. Če takole za SG/SF rečeš, da je play, ker zna tudi dobro podajat, potem je bolje, da se od sedaj naprej pogovarjamo samo še o tem, katere pozicije igralec ni. Torej center 220cm dobro podaja in je potem po tvoje težko rečt ali je PG al C, svašta :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

sheeshkar ::

Kurzweil je izjavil:

@perci, tebe sploh ni bilo v debati, dokler ni imel tiste dobre tekme proti Charlottu.

Eni imate res neverjetne probleme. Kaj ima to sploh veze? Smo na forumu, kjer v debato lahko vstopiš, ko imaš nekaj za povedati oziroma, ko odkriješ temo. Morda jo je perci odkril za nami, ki smo svoja mnenja že podali. Raje mu odgovori na njegove argumente, čeprav verjamem, da je to težko, kadar jih nimaš in je potem lažje diskreditirati sogovornika.

Kurzweil je izjavil:

To kar sem pisal o njem sploh ni tako žaljivo.

Ti nisi normalen ali pa ne poznaš definicije besede žaljivo. Preberi si svoje kretenizme in pomisli, kako bi se počutil, če bi nekdo to pisal o tebi (pa tudi, če bi bil najslabši igralec na planetu). Objektivne analize še nikoli v zgodovini niso vsebovale izrazov, kot so "posranec" ali "nima jajc". Uporaba takšnih izrazov tvoje "analize" že po defaultu vrže vsaj med subjektivne analize, dejansko pa med žaljiva mnenja z namenom diskreditacije.

Kurzweil je izjavil:

To si mislim, kot sem napisal že od njegovega začetka pri Iliriji...

Daj ne nabijaj. To, da je "posranec, ki ne zna igrati obrambe in komaj prenese žogo čez polovico" si govoril že takrat, ko je kot 17 letnik dosegal po 40 in 50 točk ekipam, ki so bile povečini sestavljene iz 5-10 let starejših igralcev? Da ga nisi morda spremljal še kot kadeta, ko je praktično vsako tekmo bil najboljši igralec na igrišču. Oh, kakšna pretiravanja, samo zato, da bi se pokazal kot nek poznavalec :))

Kurzweil je izjavil:

Bolj zanimivo mi je recimo, da mi isto meče pred nos sheeshkar in potem kakšen stavek za tem piše o kretenih in v temi od Game of Thrones recimo o imbecilih :)

Kot prvo, jaz svoja mnenja v tisti temi nisem označil za objektivno analizo, kar delaš ti v tej temi. Že večkrat smo ti povedali, da ni problem tvoje drugačno mnenje, temveč način podajanja tega mnenja in predvsem to, da se potem označuješ kot objektivnega.

Kot drugo, seveda ste kreteni in imbecili, če niste sposobni spoštovati povsem osnovnih pravil debatiranja, katera so jasna vsaki pismeni osebi.

Kurzweil ::

Nekaj je pisati da nekdo nima jajc in da se pokaka, kar je v večini primerov v njegovi karieri bila resnica, tudi tekma proti Charlottu ni ravno finale Svetovnega prvenstva, pa se zavedam da po tem, kar sem zdejle napisal, da se že peniš in treseš :D Drugo pa je ko ti direktno napišeš nekomu, da je imbecil in kreten oz. piše kretenizme. Lepo sam napisal ati in mamica te nista dobro vzgojila očitno in že par sporočil prej sem napisa, da s teboj niti ne bom več komuniciral, ker si preprosto smešen. Argumentiral sem praktično skoraj vse, če kaj nisem, je to zaradi tega, ker je stvar samoumevna. Jaz sem šel iz te točke naprej in sem lepo napisal, kaj se je dogajalo danes ponoči, samo ti imaš še vedno nekaj nabito v...

sheeshkar ::

Kurzweil je izjavil:

Nekaj je pisati da nekdo nima jajc in da se pokaka...

Kar ni objektivna analiza. Ali ti to res ni jasno, ali se samo norca delaš?

Kurzweil je izjavil:

kar je v večini primerov v njegovi karieri bila resnica

Kakšen vir za tvoje trditve? Objektivne analize so ponavadi podprte z dokazi za takšne trditve... No, glede na to, da ti ne delaš objektivnih analiz, so moje želje verjetno povsem odveč.

Kurzweil je izjavil:

Drugo pa je ko ti direktno napišeš nekomu, da je imbecil in kreten oz. piše kretenizme.

Ja, ker to ni moja objektivna analiza tvojega mentalnega stanja, temveč moje subjektivno mnenje izraženo na žaljiv način. Bo sedaj šlo? Boš končno dojel razliko med objektivno analizo in subjektivnim žaljenjem? Verjetno ne, ker boš raje trolal dalje...

Kurzweil je izjavil:

Lepo sam napisal ati in mamica te nista dobro vzgojila očitno in že par sporočil prej sem napisa, da s teboj niti ne bom več komuniciral, ker si preprosto smešen... Jaz sem šel iz te točke naprej in sem lepo napisal, kaj se je dogajalo danes ponoči, samo ti imaš še vedno nekaj nabito v...

Kdo je sedaj sprovociran? :)) Vzemi kakšen Persen (če si že dovolj star za to, ker glede na stil pisanja bi rekel, da komuniciram z nekom, ki je ravno vstopil v puberteto). Jaz sem dovolj star, vendar sem otročji, zato se še vedno prerekam s tabo.

Kurzweil je izjavil:

Argumentiral sem praktično skoraj vse, če kaj nisem, je to zaradi tega, ker je stvar samoumevna.

:)):)):))

Kurzweil ::

In to je ta razlika, poglej tvoja zadnja 2 posta, ko bo stanje bolj stabilno. Jaz sem ti lepo napisal, da se tvojega nivoja ne grem več. In ne bom tako kot ti žalil z imbecilom, kretenizmi in mi celo predpisoval zdravila. Če ne opažaš nalašč prcam, ti pa več kot očitno metnalno tega ne zaznaš in zdržiš. Dejansko čisto vse kontriraš, že tu je vse jasno, ko pa gledam tvoj vedno bolj primitiven nivo komuniciranja pa opažam, da je še slabše, kot sem mislil. Ma tam pod topicom od Game of Thrones si tudi nabijal nebuloze, sej tudi fan based teorij in dejstev iz knjige ne ločiš :D

Jaz res ne vem kako ti še naj dopovem, ti bom dal neumen primer, da bo na tvojem nivoju (če že ti žališ pa bom še jaz). Saša Zagorac je pri KK Zlatorog tudi bil najboljši igralec slovenske državnega prventva, razimo to, kot Dragića v Phoenixu, ko pa je odšel v malce bolj resno ekipo, ki ima tekmovalno višje cilje in ambicije oz. vsaj naj bi imela, Olimpijo (razumi to kot Miami) pa je recimo temu pogorel. Bo šlo sedaj? Da mi ne boš nabijal tistih %, ki sem jih videl že pred leti.

Zadihaj, odrasti in razumi, da te poleg tega, da rad pokritiziram/pohvalim vsakega igralca, ja si drznem tudi Dragića :)) nalašč malce prcam, če ti ravno ne kapne in še vedno ne odnehaš in razumeš.

loveJDM ::

Majstri ne zdaj po Oblaku tolct,on je eden najboljsih golmanov po mojem mnenju,ce druga ne je vsaj top 10(teh ki aktivno branijo),zlahkoto bi branil za kak Real al pa Barco,samo oba imata ze dobra vratarja(sploh Navas ki je ninja) in se jaki rezervi,pa ne pozabit da je mlad in se ga caka lepa prihodnost...


Je pa noro it kovat Oblaka med zvezde,da bi Gorane izpado slab,ker je king pa je kak je :)

Kurzweil ::

Oblak je odličen ja. Njega sem dal samo kot primer, da nimam nič od tega, kar si zamišljajo zgoraj, da bi naj bila neka favšija, ker Slovencu gre, da lahko iskreno čestitam in privoščim vsem, kot to velja že od nekdaj. Tudi Kopitar je car, kar je tudi več kot dokazal od Stanleyjevega pokala dalje.

sheeshkar ::

Kurzweil je izjavil:

In to je ta razlika, poglej tvoja zadnja 2 posta, ko bo stanje bolj stabilno. Jaz sem ti lepo napisal, da se tvojega nivoja ne grem več.

Zakaj potem še kar odgovarjaš?

Kurzweil je izjavil:

In ne bom tako kot ti žalil z imbecilom, kretenizmi in mi celo predpisoval zdravila.

Ne, v debato boš samo povlekel moje starše. Trol.

Kurzweil je izjavil:

Če ne opažaš nalašč prcam, ti pa več kot očitno metnalno tega ne zaznaš in zdržiš. Dejansko čisto vse kontriraš, že tu je vse jasno, ko pa gledam tvoj vedno bolj primitiven nivo komuniciranja pa opažam, da je še slabše, kot sem mislil.

Čakaj malo, ti lahko prcaš (kar je samo drug izraz za trolanje), ostali pa ne smemo? 8-O

In ti si prenehal kontrirati? Kaj potem to pove o tebi? :)) Poglej se v ogledalo in si preberi tale odstavek, drži tako zame, kot zate.

Kurzweil je izjavil:

Ma tam pod topicom od Game of Thrones si tudi nabijal nebuloze, sej tudi fan based teorij in dejstev iz knjige ne ločiš :D

Če je fan based teorija nastala na podlagi citatov iz knjige (kar sem vam z mojim virom dokazal), potem so te teorije v temi o seriji potencialni spoiler. Sploh pa so bile te teorije le delček mojih pritožb. Tam se je razglabljalo še marsikaj drugega, vendar ti si se kot ponavadi zapičil v eno stvar (no, v dve, med drugim si se zapičil tudi v moj nick, ker očitno je Kurzweil tako fantastično inovativen nick, da ti daje pravico do vtikanja v ostale :))) in ignoriral vse ostalo. Kot pravi trol.

Kurzweil je izjavil:

Jaz res ne vem kako ti še naj dopovem, ti bom dal neumen primer, da bo na tvojem nivoju (če že ti žališ pa bom še jaz). Saša Zagorac je pri KK Zlatorog tudi bil najboljši igralec slovenske državnega prventva, razimo to, kot Dragića v Phoenixu, ko pa je odšel v malce bolj resno ekipo, ki ima tekmovalno višje cilje in ambicije oz. vsaj naj bi imela, Olimpijo (razumi to kot Miami) pa je recimo temu pogorel. Bo šlo sedaj? Da mi ne boš nabijal tistih %, ki sem jih videl že pred leti.

Še enkrat, za tiste bolj počasne (torej predvsem tebe). Ni problem v tvojem mnenju, da je Dragić slabši kot si to predstavljam jaz ali kdo drug. Problem je v tem, da njegovo kvaliteto opisuješ z žaljivimi izrazi in ga prikazuješ kot povsem nesposobnega, potem pa to okličeš za objektivno analizo in napadaš tiste, ki se s teboj ne strinjamo ter nas označuješ za neobjektivne. Nažalost to ponavadi počnejo imbecili in kreteni... Morda pa si res samo trol, kar si sedaj tudi priznal, ko si dejal, da "nalašč prcaš".

Kurzweil je izjavil:

Zadihaj, odrasti in razumi, da te poleg tega, da rad pokritiziram/pohvalim vsakega igralca, ja si drznem tudi Dragića :)) nalašč malce prcam, če ti ravno ne kapne in še vedno ne odnehaš in razumeš.

Zakaj bi moral odnehati pri odgovarjanju na idiotizme? Ker ti to ni všeč? Jah, dečko, tako pač je na forumu, še posebej, če pišeš bedarije...

bambam20 ::

perci je izjavil:

bambam20 je izjavil:

perci je izjavil:



Dragič je za NBA razmere povsem soliden play (nadpovprečen), ni pa niti Jordan, niti Kobe


ta dva nista playmakerja 8-).

Včasih je težko naredit jasno distinkcijo med PG/SG. Ali pa med SG/SF. Recimo Jordan je čist solidno opravljal funkcijo SG. Gary Payton je po drugi strani komot opravljal nalogo SG.



Točno se definira, da je SG -šuter in to je Jordan tudi počel, Payton pa play . Jordna je funkcijo SG-ja opravljal najbolje v zgodovini košarke.

Na drugi strani pa imamo najboljšega SG/pG-ja Stephena Currya.

kitajc ::

Tole je brezveze.

Naj mi nekdo raje odgovori na zadnji post, ki sem ga napisal. Cleveland....

sheeshkar ::

kitajc je izjavil:

Tole je brezveze.

Naj mi nekdo raje odgovori na zadnji post, ki sem ga napisal. Cleveland....

Kar se tiče menjav za Cleveland, nimam pojma.

Visoki igralci Clevelanda (vključno z Loveom) so prepočasni za igranje small-ball košarke, Love pa je poleg tega še slab v obrambi in težko krije težke centre ali pa manjše in hitrejše igralce, ki igrajo centra v small-ball postavi. Lahko igrajo malce popačeno verzijo small-balla, kjer na parket v bistvu postavijo najboljše šuterje za 3 in LeBronu pustijo organizacijo napada ter prodore iz katerih lahko zaključi sam, ali poda na krilo npr. Loveu, ki bo najverjetneje sam na trojki. V kolikor bi dobro metali za 3 in uspešno igrali obrambo, je to verjetno edini recept za zmago v finalu (ne glede na nasprotnika).

Še Golden State, ki ima najboljše posameznike za takšno igro, pravi small-ball igra v povprečju le kakšnih 15-20 minut na tekmo. Green kljub svoji fantastični obrambi ni sposoben celotno tekmo odigrati na položaju centra (predvsem v obrambi, kjer se mora boriti z veliko težjimi igralci od sebe - to je izjemno naporno, ne glede na visoko kvaliteto njegove obrambe).

kitajc ::

Kako pa je Love zmagal v tekmovanju trojk? Gledam njegovo statistiko in njegov procent meta za tri ni bil niti v eni sezoni dober. Kako je sploh dobil povabilo za tako tekmo? Ker je pač PF, ki zadeva tudi trojke in se mu je na tekmovanju slučajno lepo poklopilo.

Kakor se meni zdi, Love ne more bit konstanten. Tekmo ali dve bo imel soliden met, potem pa naslednjih nekaj precej slab. Ko zgreši res zgreši veliko.

perci ::

Kurzweil je izjavil:


@perci, resnično ne ločiš med temi igralnimi pozicijami? pa četudi kdo obvlada še kakšen drug elemnt igre, je ponavadi native na nekem položaju. Na klubskih straneh, straneh lige, wikipedii, po postavi ekipe, višini in ne vem čem vse, se več kot jasno vidi kaj je primarno njegova pozicija. Če takole za SG/SF rečeš, da je play, ker zna tudi dobro podajat, potem je bolje, da se od sedaj naprej pogovarjamo samo še o tem, katere pozicije igralec ni. Torej center 220cm dobro podaja in je potem po tvoje težko rečt ali je PG al C, svašta :)

Jst čist dobro ločim med njimi (ti sicer spretno podtikaš izjave, ki jih nisem dal), zato pa vem, da se v enem delu te pozicije zelo prekrivajo.

Sicer pa tudi sam praviš, citiram: "Če takole za SG/SF rečeš, da je play, ker zna tudi dobro podajat"

Torej praviš, da se SG in SF poziciji včasih prekrivata? Al zakaj si dal vmes / ?

Veliko je odvisno od tipa igralca. Jordan je bil pač tak tip igralca, da je lahko igral kot SG in SF, hkrati je pa lahko še kak napad odvodil. In prevzel odgovornost v zaključkih večine odločilnih tekem.

Magic po drugi strani, je komot kombiniral naloge PG in PF. Pa jst osebno skor težje primerjam Magica in Dragiča kot Jordana in Dragica. Ampak ne mislim več debatirat o tem, ker zapenjaš kot mutav na telefon in potem začneš podtikati izjave. Sam pa ne pogledaš svojih za nazaj, ko si Dragiča označeval za pokakanega kekca, ki žogo komaj čez sredino pripelje.

sheeshkar ::

perci je izjavil:

Veliko je odvisno od tipa igralca. Jordan je bil pač tak tip igralca, da je lahko igral kot SG in SF, hkrati je pa lahko še kak napad odvodil. In prevzel odgovornost v zaključkih večine odločilnih tekem.

Magic po drugi strani, je komot kombiniral naloge PG in PF. Pa jst osebno skor težje primerjam Magica in Dragiča kot Jordana in Dragica.

Se strinjam z vsem. Bullsi pod Jacksonom večino šampionskih sezon sploh niso imeli čistega playmakerja. Ron Harper je bil v bistvu SG, ki je lahko igral kot PG, Kerr (ki pa je itak bil menjava za nekje 15-20 minut na tekmo) pa je v ekipi bil izključno (in to res izključno) zaradi meta. Organizacijo igre so si v bistvu izmenjavali Harper, Pippen (ki je v bistvu najpogosteje prenesel žogo čez sredino) in Jordan, oziroma bolj natančno, triangle offense Bullson sploh ni potreboval klasičnega playa, temveč je bil playmaker v bistvu sam sistem.

Kot zanimivost, Jordan je v sezoni 88/89 zaradi poškodb soigralcev 24 tekem odigral kot PG. V tem času je dosegel naslednje številke:
Doug Collins decided to move Jordan to the point guard spot against Seattle on March 11, 1989. He finished that game with 15 assists. Two days later, he had a game of 21/14/14 against the Pacers in just 30 minutes of playing time in a 32-point blowout win. He reached the triple double mark in just 21 minutes.
Jordan continued to play at the PG spot until the end of the season. In these 24 games he averaged 30.4 pts, 9.2 rebs, 10.7 asts & 2.4 stls. Between March 24 and April 14, 1989, he recorded a triple double in ten of the eleven games, including seven consecutive ones. In the game he didn’t record a TD, he finished with 40 points, 11 assists and 7 rebounds.

bambam20 ::

sheeshkar je izjavil:


Se strinjam z vsem. Bullsi pod Jacksonom večino šampionskih sezon sploh niso imeli čistega playmakerja. Ron Harper je bil v bistvu SG, ki je lahko igral kot PG, Kerr (ki pa je itak bil menjava za nekje 15-20 minut na tekmo) pa je v ekipi bil izključno (in to res izključno) zaradi meta. Organizacijo igre so si v bistvu izmenjavali Harper, Pippen (ki je v bistvu najpogosteje prenesel žogo čez sredino) in Jordan, oziroma bolj natančno, triangle offense Bullson sploh ni potreboval klasičnega playa, temveč je bil playmaker v bistvu sam sistem.



Žogo je prenešal in občasno organiziral napade tudi Kukoč. 8-)


Bullsi so imeli polovico šampionskih sezon dva playmakerja ( B.J. in John Paxon ) ..


Zmotno je razmišljanje o tem, ker tipičen primer so Warriorsi, kjer ima celotna prva peterka izjemen court vision in podajalske sposobnosti.

fantasycamp ::

Problem Kurza je da ne razume kako velika stvar je da ima Slovenija v ligi kjer je atletika ki je primat črncev, en Goran ki niti ni toliko visok tak vpliv, seveda mi ne govorimo kako je večji od ostalih ampak da glede na to kako je STACKED Miami in kako težko je razdelit žoge med vsemi strelci to kar lep dosežek!

Biti belec v ligi belcev kot sta nogomet ali hokej ni isto.

Goran je edini belec ki je tako hiter in ekploziven, da če bi imel 10 cm več bi govorili o sueper atletu!

Že ko je bil pri Sunsih je rekel Gentry da je on največji atlet v skupini, pa da bo jasno, tukaj ne govorimo samo o skoku...

V tranziciji je bil on takrat prvi v ligi, ko se je govorilo o zaključevanju iz prodora, drugi je bil Westbrookv procentih...

Miami je njegovo igro upočasnilo, kar pove da so mu nekaj odvzeli in to je tista kontra po kateri so ga imenovali One man fast break!

Kurz, moj typo mixerja ''Boscha'' je samo typo, tvoji posti pa smešni in posmehovalni,žaljivi in neobjektivni, sploh pa to da iz tako male Slovenije lahko lansiramo par talentov v NBA neverjeten dosežek ki ga ti očitno nočeš priznat, mogoče boš to doumel ko bo minilo kako desetletje ali več ko nebo en raven Goranu pa bomo imeli samo njegove highlights da si dvignemo moralo...

Vidi se da ni F of Fana v tebi in da je tvoj stav bolj ljubosumen in žaljiv kot kaj drugega...

ne pričakujem da rataš navijačica Kurz ampak da vsaj nehaš z žaljivi posti ki jih Goran ne zasluži...

Dokazal je veliko več!
««
2 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cleveland Cavaliers

Oddelek: Šport
133654 (3141) johan05
»

NBA 2016/2017

Oddelek: Šport
175898 (5093) johan05
»

Kako dober je res G. Dragić? (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
8641424 (37377) bambam20

Več podobnih tem