» »

Indiana Jones and the Dial of Destiny [Nov Indiana Jones]

Indiana Jones and the Dial of Destiny [Nov Indiana Jones]

1
...
3 4
5
»

2dark ::

Webmojster je izjavil:

Tega sranja sploh ne bom pogledal - da si ne pokvarim vtisa spet še o eni franšizi filmov.


Moreš pogledat. VSaj Prvih 20 minut si poglej,ko se digitalno pomlajeni Indy bori na vlaku z nacisti. Ostalo lahko preskočiš.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

LeQuack ::

Digitalni igralci so prihodnost Hollywooda. In pa digitalni pisatelji zgodb.
Quack !

2dark ::

LeQuack je izjavil:

Digitalni igralci so prihodnost Hollywooda. In pa digitalni pisatelji zgodb.


Hmm kaj pa vem... Maš tudi tisti film Gemini, kjer je skozi celoten film pomlajeni Will Smith .: Film je govno.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Han ::

Film je že nekaj dni na pašnikih, priložnost za vnovičen ogled. ;)

yayo ::

digitalni Indy je brez veze, ker je digitalen in se to vidi in je brez veze, da so sploh šli delat uvodni del kot so ga. Film pa ni povprečen zaradi Phoebe Waller-Bridge ali zaradi nekakšne woke sporočilnosti ampak zato, ker ima beden scenarij. In zato, ker so načrtno not nametali z lopato vse elemente, ki so bili značilni za originalne filme namesto, da bi izmislili kaj novega. Vse je že videno in vsebuje neprimerno manj šarma in genialnosti kot v originalni trilogiji, ko je bilo sveže in delano brez uporabe digitalne tehnologije. Tole je čisti industrijski izdelek, money grab z zelo malo duše in infantilno zgodbo. Saj se samo lovijo skozi cel filem z različnimi prevoznimi sredstvi. Jaz sem bolj imel občutek, da gledam Uncharted igro preobikovane v film kot, da gledam Indiano Jonesa.

Han ::

Ah, malo pretiravaš. Film je tipičen Indiana Jones, s povprečno, a dobro zaključeno zgodbo. Tudi v prejšnjih delih scenarij ni izstopal. Še najbolj spominja na tretjega, ki ima prav tako uvod iz preteklosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

yayo ::

Saj to pravim, so imeli precej časa za izpiliti neko kvalitetno zgodbo pa so prišli na dan z le povprečnim filmom, kar je škoda. In to da spominja na tretjega, ki je bil sicer neprimerno boljši tudi vidim kot hibo. Mene je zacelo dolgočasiti, ko so se lovili po Marrakešu s tisto motorno rikšo, do tistega trenutka sem filmu še dajal neke možnosti. Potem je postal zelo linearen in je zgodba šla v penzijo.Mislim, da bi si Indy zaslužil lepše slovo s fanfarami in ognjemetom. Čeprav nekaj berem, da Ford pravi, da bi še v enem filmu igral.

Pithlit ::

Han je izjavil:

Ah, malo pretiravaš. Film je tipičen Indiana Jones, s povprečno, a dobro zaključeno zgodbo. Tudi v prejšnjih delih scenarij ni izstopal. Še najbolj spominja na tretjega, ki ima prav tako uvod iz preteklosti.

Tako. Ta Indy je čisto na nivoju prve trilogije.
Life is as complicated as we make it...

meho7 ::

-Prevec cgija, premalo prakticnih efektov.
-Kaj je point Helene ter njenga lackeya, ki je kot nekaksen svicarski noz?
-Cel plot s time travelom je tako neumen kot pri JW upoaraba raptorjev za vojsko.
-Kot ze omenjeno tole je bolj Uncharted kot pa Indy.

Res ne vem a postajajo novi pisci vedno bolj degenerirani? Taksnih neumnih idej, ki smo jih bili delezni v nekaterih big budget filmih zadnjih 10 let.

brett ::

Včeraj sem si pogledal; na kratko:
Boljši kot četrti del, a še vedno krepko za prvo trojico. Preveč CGI, kjer to ni potrebno oz. obstajajo drugačne rešitve in vsaj meni moteč mulc!
Mi je pa zanimivo, da so v filmu "pospravili" toliko nevtralnih in + stranskih likov. V prejšnjih tega ni bilo. Umirali so le -.

Film pokonci drži ravno Harrison. Njegov žar v očeh je nalezljiv:D

Ocena 6/10.

Gagatronix ::

No, novih filmov o Indy-ju s Fordom ziher ne bo, pa ne samo zaradi njegove starosti. Ze od vsega zacetka je bilo misljenih pet filmov, in to sago so zdaj zakljucili.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Indiana Jones and the Great Circle

Oddelek: Igre
241938 (318) Izi
»

Tomb Raider 2 - Film (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11814281 (1309) oo7
»

Jurassic World Dominion [Jurassic World 3] (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10813378 (3889) Motion
»

The Expendables 3 (2014)

Oddelek: Sedem umetnosti
399506 (7431) Bye
»

Boš septembra doma?

Oddelek: Loža
4510402 (5692) Silck

Več podobnih tem