» »

Kmetija - 2009

Kmetija - 2009

««
12 / 13
»»

Vajenc ::

hehe, je rekel, da bo se bo z Marjanom boril kot svinja z mehom! Glede na to, da sem kar dobro v Kmetijo padu, sem mu iz srca privoščil zmago in se po zmagi z veseljem porogaval moji dragi, kateri gre Artur neizmerno na živce ;)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

galu ::

Artur bo pomoje z vsemi delil, za gorana razmišljati če bo delil, pa itak brezveze, ker bo zgubil 100%. :)
Tako to gre.

tsh2 ::

meni se zdi da je bil goran kar malo razočaran, da ni zmagal marjan. obema se gre še vedno za zmago, kljub govorjenju o tem, da je vseeno, kdo zmaga.

;-) ::

Če bosta delila, se bosta itak celi finale delala norce iz pop tv-ja. Vsaj jaz bi se. Nebi hotel odgovarjat, vlečt itd. Itak je "v živo" baje, tak da lahko zajebeta oddajo na celi črti, pobereta svoje in gresta.

Nisem prepričan da bojo delili z Marjanom. Na koncu jim je "obrnil hrbet" in če bi on zmagal vrjamem da nebi delil.

Če bi bil jaz na Arturjevem ali Goranovem mestu, bi se dogovoril z nasrpotnikom da sama delita nagrado. Samo ona 2 sta še ostala in samo ona 2 sta pomembna, ostale žrtve lahko vzamemo kot naivneže.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

LordTado ::

kok artur obvlada vse skupaj psihično in fizično:)

Pravo taktiko je zbral,moči šparaj za konec ko ti bodo koristile...

Salomeju pa se je prav vidlo kako jo muči da jo artus psihično lahk čist prevzame in pozna,in pol z žaljivkami hoče kompenzirat svojo glupost,žalostno...

Mislim da je artus zmagal tud zato ker je psihično dost bol stabilen ko marjan in ostali,ker to veliko pomeni prifizičnem obračunu z žago ali vrvjo...

mojsterleo ::

itak je goran vceraj priznal, da je moral marijan vleci za sabo dva sleparja (gorana in majo), zato ni cudno, da je bil na koncu tako zmatran, da sem mislil da bo enostavno crknil v tisti slami. artur se sploh ni kaj dosti pretegnil, se je lepo videlo, da mu je ostalo veliko casa in energije za individualno telovadbo.

na zalost je marijan dovolil, da so ga zlorabili, in je koval mascevanje za na koncu, kar pa kot smo videli, mu ni uspelo. bolje bi bilo, da bi naredil isto kot fredi, ki je sel raje takoj ven, kot pa da bi pustil,da ga se naprej izkoriscajo.

AndrejS ::

Salamek je ljubosumen , ker mu artur ni vzel nedolžnosti :D

Okapi ::

zato ni cudno, da je bil na koncu tako zmatran,
To si pa malo narobe zastavil. A misliš, da te delo na kmetiji dolgoročno tako zmatra, da potem ne moreš treh gred prežagat? Marjan bi moral kvečjemu še več delati, da bi malo mišice in kondicijo nabil. Tako je pa na žaganju Marjan skoraj dušo izpustil, Artur se pa niti dobro zadihal ni.

Pač je šibkejši od Arturja, z delom na kmetiji se pa tako ali tako nihče ni pretegnil. In bi rekel, da je Artur verjetno celo več delal, če vse sešteješ, samo ni tega dela ob vsaki priložnosti na ves glas poudarjal, kot ga je Marjan. Marjan je iz svojega dela vedno celo dramo naredil, Artur je pa v miru sam zase delal in ni nikoli nikomur očital, da ne dela, ali jamral, koliko mora delati.

O.

mojsterleo ::

no ja, to si v bistvu dobro ugotovil. marijan je v svojem bistvu pravzaprav delomrznez, ki sovrazi neko delo, hkrati pa bi ga rad cimprej opravil, da se ga znebi. tudi zato so bile nekatere njegove odlocitve ostalim clanom precej nejasne, recimo ko je sel navsezgodaj zjutraj pobirat krompir. za razliko od tega se artur niti ni prevec zaganjal v delo, opravil je tisto kar je bilo treba, in nic vec. kot je bilo lepo razumeti iz komentarjev od ostalih,arturja vecino casa sploh ni bilo nikjer na spregled. v bistvu ga tudi kamera ni veliko lovila, tako da nam arturjev prispevek k delu niti ni prevec znan.

Zgodovina sprememb…

tsh2 ::

veliko ljudi ima idejo, da ne delaš, če ne trpiš zraven. marjan je očitno zelo trpel ob delu zato je tudi misli, koliko je delal. saj je enkrat celo rekel: samo še tole (v kmetiji) potem ne bom pa nikoli več fizično delal.

mojsterleo ::

pac je bil zakompleksan, ker mu niti ne bi bilo treba toliko delati. tudi ostali so se javili za pomoc, pa jih je ponavadi gladko zavrnil. spomnim se ko so delali gosjak, ko je hotel daniel pomagati pri zabijanju, pa ga je marijan poslal stran,ces bo on vse sam naredil.

LordTado ::

ja in od zabijanja te lahk roka in rama boli par tednov če si jo fajn namatraš...
in pol dvakrat žago potegneš in te začne bolet,pol pa je itak fertik...ker začneš postrani žagat namesto lepo ravno...

Pa večina jih žaga narobe,ker bi mogli žagat po dolgem ne navpično,ker les prej poči če sediš na njem in ga žagaš od zgoraj navzdol,če pa od leve proti desni pa dolgo zdrži...,poči čist na koncu

Vajenc ::

Ota Roš je ravnokar napovedala, da bomo danes videli kdo bo zmagovalec oz. kdo bo sploh finalist?! hehe to bo zanimivo, če bodo Arturja diskvalificirali ,)
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

Okapi ::

Najboljša fora bi bila, da diskvalificirajo oba, Arturja in Gorana, in potem v finalu Maja sesuje Marjana.

O.

;-) ::

WTF kaj imata Marjan in Maja še z glavno nagrado?

tsh2 ::

marjan in goran bi bil izenačen dvoboj.

dzinks63 ::

V kakšnem stanju bo prišel Artur v finale? Mogoče takšen? Od njega lahko pričakujemo vse, je velik provokator in lahko se pokaže tako ali drugače, mogoče bo dejal, da je to spet bil le experiment kako lahko na takem showu zmaga najmanj priljubljena oseba, oziroma kar dve taki v finalu.

;-) ::

Angelca že cveti.

tsh2 ::

marjanček se spet po vetru obrača . ko je bil z majo v klepetu se je režal salome in ni rekel, da bo zavrnil svoj del. danes pa spet govori da je osamljeni jezdec, ker ve, da mu bo to prineslo glasove glasovanja.

PINki ::

boli njih K

perkomat ::

kdo bo zmagal v moči? Pobiram stave?:)

trnvpeti ::

in se nic jim ne morejo :)
tako se dela haha

PINki ::

se spored na POP TV jim zamuja zarad njiju :)

tsh2 ::

hehe saj tole je bolj zanimivo. je manj predvidljivo, kot če bi se borila zares.

perkomat ::

A bo gledal kdo Razočarane gospodinje?:)

trnvpeti ::

ne bomo gledali
kako si bosta delala norca iz anje

PINki ::

močni goran haha

perkomat ::

heh, končno konc tega sranja in bom ob torkih spet lahko gledal Dr. Housa ob devetih

mtosev ::

WTFFFFFFFFFFFFFFFF
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mastah ::

cist prav sta nardila, svaka cast

trnvpeti ::

lepo so si norce naredili iz njih
koncno eni

;-) ::

Zajebala sta POP na celi črti. Tako je prav! Mogoče bi pri znanju še lahko zavlačevala in pri štriku in jima čisto nič nebi mogli. Še bolj bi morala pritisnit spored ;)

Super, nimam kaj rečt.

mastah ::

yea

Okapi ::

Edino ne vem, zakaj nista vrvi vlekla neodločeno, ker bi lahko. Po mojem je Artur Gorana testiral, a bo vrgel še tretjo podkev noter ali ne. In Goran si ni mogel kaj, da je ne bi.:P

O.

trnvpeti ::

vse je slo po scenariju
tokrat ne po poptv-jevem :)

in poptv je moral cakat
ker ni vedel kaj in kako

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: trnvpeti ()

Double_J ::

A je Goran na blef metal pa zadel svoj predal?;)
Dve šivanki...

MaterVola ::

Šlo je po POPTVjevem scenariju. Šteje samo gledanost. Vse ostalo so nianse :)

Okapi ::

A so kaj rekli, koliko klicov so dobili za najbolj priljubljenega tekmovalca. Ker imam občutek, da so mu dali 13 jurjev, pokasirali pa 30 na ta račun:P

O.

ripmork ::

Zajebala sta POP na celi črti. Tako je prav! Mogoče bi pri znanju še lahko zavlačevala in pri štriku in jima čisto nič nebi mogli. Še bolj bi morala pritisnit spored ;)

Super, nimam kaj rečt.

+1!

Ko je Artur prišel na prime-time PopTV-ja in v živo zaklical "k*rac!"
- zaradi tega se je splačalo gledat tale finale
:))

Tomažinka je pomoje komaj zadrževala živce... ob tejle zadnji igri Arturja pa Gorana sem se spomnil direkt na Andy Kauffmana - norca delat, iz vseh, na katerikoli način. J*beš publiko, naj žvižgajo, oni trije so zmagali že takrat in je bilo tole danes zgolj neka formalnost:)

Marjan povsem pričakovano dobil nagrado za najbolj zaslužnega kmeta, pa naj se veseli.

Icematxyz ::

Evo finale sem gledal. Priznam. Če pa je pod svobodnim soncem še kak posameznik ki ne vidi kak idiot je če je to gledal pa aleluja!

Pa to je sramota. Hinavščina (skupina ljudi ki je zlorabljala zaupanje drugih proti njim in v tem ne vidi problema), korupcija (podkupovanje), lenoba (ki jo je komentator žal celo poveličeval s tem ko je trdil da je Goran edini vedel za kaj se pravzaprav gre v takem šovu) in popolna blamaža na koncu. Mene bi bilo sram če bi bil pop-tv in ne bi oddaje predčasno prekinil. Temu pa se res lahko še dolgo smeji. Brez zadržkov. Sam če bi imel sklenjeno pogodbo za oglaševanje s takšno televizijo bi jo prekinil. Ker ne bi hotel da takšni idioti reklamirajo moje izdelke. In ne bi hotel da takšni gledalci ki so nad tem navdušeni uporabljajo moje izdelke. Pa to ni vzvišenost. To je dno za moje pojme ki ga je v vsej svoji zgodovini dosegel pop-tv. Ok če služijo in so za to bogati vsaka jim čast da jim to uspeva. Sam pa pravim kaj ti pomaga denar če si zapraviš ugled in čast. Pa leži bogat v gnoju. Meni je pač vseeno če ti to paše.

Zgodovina sprememb…

Okapi ::

Pa se ti zdi, da lahko komentiraš, če si od 50 oddaj gledal eno samo? Pojma nimaš, kaj se je dogajala, ampak te to čisto nič ne moti, da vsevprek pljuvaš. Bravo, tako se dela.:))

O.

LordTado ::

prav tako da so malo zajebali pop
oni so tisti ki delajo zbrke da je večja gladanost,danes so dobili dolge nose,prav tako!

AndrejS ::

Artur je car... jebeš ančko , kaj šele ono grozno staro glupačo, ki misli da je pametna pa nekaj komentira coj.

Icematxyz ::

Pa se ti zdi, da lahko komentiraš, če si od 50 oddaj gledal eno samo?


Mam občutek da boš mi ti razložil? Daj si duška. Sicer ne pričakuj da bom v pogovoru sodeloval.

Če pa si se videl v tem finalu zdaj (in si vesel kaj si videl) pa bog ti pomagaj! Katerikoli že. Hvala bogu jaz pravim da nisem gledal 50 oddaj pa da bi videl na koncu to. To bi še trpel zdaj kako so iz mene idiota naredili. Verjemi da bi.

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

Meni je bil zakon finale... posebej ko je Gorana kazalo kako žaga, kot en fantek z nasmehom.:D
Dve šivanki...

Icematxyz ::

Uživajte v vašem šovu. Iskreno vam privoščim. Sam sem gledal mislim da 2 šova POP-tv koliko toliko natančno. Enega sem celo imel favorite. Navijal, razmišljal, spremljal in oh in sploh. Takrat so me že izigrali z nekimi čudnimi odločitvami. Ampak rekel sem si OK. Saj je samo šov in igra. Pa tudi oni morajo denar zaslužiti saj pa vendarle niso karitas.

Samo to zdaj pa ni vredno komentarja več. In če to prinaša denar. Pol pa naj bodo bogati kot pravim. Jim privoščim. Če pa si ne priznajo POP-tv da so z gledalcev naredili norce in da so sami izpadli norci v očeh večine potem pač naj imajo cekine pa še si naj bogastva v usta natlačijo pujsi. Kaj ti to pomaga jaz pravim. Nikomur ne želim slabega. Ampak če je nekdo slab in je pripravljen narediti vse pa ni vreden da si reče človek. Tak šov če bi imeli hrbtenico bi pop-tv predčasno prekinil. Ampak ok. So vsaj bogati! Over and out.

Zgodovina sprememb…

Double_J ::

Pomojem sta vsekakor nekaj prikazala. Prikazala sta, da tisti ki se sedaj počutijo okradene, naj razmislijo malo o sebi!
Dve šivanki...

tsh2 ::

prikazala sta, da ni vedno treba delati tistega, kar se od tebe pričakuje.

jcb ::

Jaz sem vse oddaje gledal, morda sem spustil samo 2 Ponedeljkove, drugače pa vse od Torka do Sobote, lahko rečem, škoda časa, ubupan sem, kako se norca delajo iz kmetov, hinavščina, zahrbtnost, podje*ači, dvoličneži, nakladači, lenuhi, nekulturni,...pa taki slavni ljudje, sramota na kubik.
To je bila najslabša kmetija vseh časov.

Okapi ::

To je bila najslabša kmetija vseh časov.
Kot je že nekdo omenil, falil si oddajo. Verjetno si hotel gledati Ljudje in zemlja, ob nedeljah opoldne na SLO1.

O.
««
12 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Merlin

Oddelek: Sedem umetnosti
92210 (1937) draciel
»

zakaj ljudje gledajo Kmetijo in podobno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
664880 (3907) BigWhale
»

Kmetija

Oddelek: Loža
111531 (907) BmN
»

Kmetija

Oddelek: Loža
273757 (2312) reeves
»

Kmetija

Oddelek: Loža
361992 (1991) Super Sonic

Več podobnih tem