» »

belina bum bum

belina bum bum

ns-miha ::

belina jih je fasu ko hudic. Zdej bo še bolj črn kot je :D
sovrazim niggerje, zide

Thomas ::

Po moje je miha zaslužu postat gnoj.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

tejo ::

Belino so namahali skini, skine pa naj namahajo policaji... >:D

Nemenej ::

Kar se grejo skinheadi je cisti debilizem, ker smo bili tudi slovani na hitlerjevi shit listi. Skinheadovsko nasilje je zelo nadlezno.. zal

ns-miha ::

a ti povem nekaj tejo. slo je samo za povracilni ukrep.
Pred 14 dnevi so belina in se eni 4 niggerji namajli enga invalida. 20 pric je blo. pa pridejo policaji in odvlecejo niggerje na policijsko postajo. cez 2 uri so bli ze zuni.
invalid je pa samo cakal na pregled. je pa res de je bil vcasih aktiven skinhead, ampak je izgubu nogo, v nekem pretepu z srbi na enmu koncertu. najbolj sramota pa je de tega ni televizija nic objavila, ka jih pa en nigger fase, pa so vsi niggerji ubogi, pa izkorisceni pa bla bla bla. >:D>:D
sovrazim niggerje, zide

Thomas ::

Če je to res, nej se Bellina seveda kaznuje. Po zakonih seveda. Če pa ni, naj pa toži mihata še zaradi obrekovanja povrhu.

Nej bo Slovenija pravna država.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

tejo ::

Ja, tega pa ni bilo po TV...

ns-miha ::

ma belina je en bik. Bil sem skinhead ene 2 let. (sedaj sem samo se nacionalist), pa smo šli enkrat za bežigrad na pir. Pa uleti Belina na trolo, noben mu ni neč tel, pa tip nas začne kar čudno gledat, pol pa gre dol in nam pokaže fuck you in se spači. Milsim kje je kultura ?
sovrazim niggerje, zide

tejo ::

Zgleda, da o niggrih ne vemo vsega...

LojzePek ::

Logično da miha brani svoje bivše brate. Seveda skinheaderji so NEDOLŽNI in NIKOLI ne izzivajo.;((;((;((

ns-miha ::

branim do ene meje. Zato tudi nisem več aktiven pri skinheadih, no po srcu sem pa vseeno. Vsega kar naredijo tudi jaz ne odobravam, to pa je bilo potrebno, saj itak vsi veste kaj se je zgodilo z južnaki če smo jih piustili pri miru. Skoraj tiho jim moramo biti če tulijo na nas. To pa samo zato, ker jim na začetku nismo pokazali, da se ne pustimo j.. vsakemu, ki pride in nam in nam hoče vnesti svoj jezik v našega. Saj vsi veste de skoraj pol srednješolcev, posebej friki, se oblačijo ko južnjaki, nekateri, pa so še začeli govoriti kot oni. ;(;(;(
sovrazim niggerje, zide

goranTNT ::

Dej Miha jst mislm da ti mal preveč nakladaš.
Tisto kar pa si reku o Belini pa sem prepričan da so to samo pravljice.

goranTNT ::

Aja pa se to.
Tazga frenda kokr je Belina bi 5x raj mel kokr enga skinheada.

Cosmo ::

Ne vem kak lahko reces da si po srcu skinhead. To je cisti podn druzbe - so neizobrazeni, nezaposleni, vandali, povrhu pa se totalni rasisti itd..Miha: Kak pa bi tebi pasalo ce bi te nekdo sredi nekega lokala zlamal kar tako, brez razloga - pac zato ker si drugacn??:\

Btw..ce sn jaz postal zobata owca zarad piratstva (ki to ni) bi ti mogel bit najmanj bannan s foruma al pa vsaj postat gnoj. Pac moje mnenje..
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Simko ::

ej miha....ti si tisti miha44, a ne? Hmm...pol ni čudno...ni mi jasno le zakaj si še lahko tukaj!

ns-miha ::

tip jest hocem bit zobata owca pa noben nec ne nardi :D:D:D:D
sovrazim niggerje, zide

MadMicka ::

Oprostite moji nevednosti, kdo je "Belina"?:D

p.s.: zgleda, da je kr fighter :)

aja, pa še glede skinheadov; to so sestavni del zdrave družbe, ker vsaka družba rab elemente, ki tako ali drugače odstopajo, kar ji na dolgi rok zagotavlja vitalnost, hm, če bi poenostavil bi reku, če ni bolezni, tud ne moreš vedt, kaj je zdravje >:D

undefined ::

To je pa zelo zanimivo. Namreč to, da piratsvo ni dovoljeno na tem forumu, medtem ko so racistični posti dovoljeni. Amazing! :\:\:\

Thomas ::

Prav maš IceMan,

Če bi bil jest še moderator - bi tole temo zaklenil takoj, ko sem jo videl. Kar je bilo takoj.

Če pa bi bil admin, bi miha letu ven.

:|
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

miha ::

PEK jaz sem tudi pobrit po glavi, sem pa zato ker mi paše. Pretepanje pa še mi zdi primitivno, zakaj bi si mazal roke na enem dreku, ki izziva vse po vrsti, ko pa lahko oporabiš pištolo, bejzbolko,...

Simko ::

ne zdaj pa res: kaj to res ne bo zaklenjeno?!?! :'(

Kaiser ::

Jest pa pravim, da ma zgodba sigurno dve plati.... Belina & co. se sigurno niso samo nedolzno branili ampak so skine kar fejs namikastili (kar je cist prav).
Pa vse skup se mi zdi malo prevec napihnjeno. Ce skini razsujejo kaksnega bosanca se noben prevec ne sekira, ce pa enga crnca (pa ne mislim tole nic zaljivo) pa naredijo mediji tak halo, zacnjeo se vrtet prispevki, kako smo Slovenci netolerantni do drugih in oh in sploh.

TinkaPinka ::

Kaj je zdaj to... Nobenega moderatorja tukaj...
Bom pa jaz iztegnila svojo dolgo roko.

Rasizem prepovedan. Saj veste - preberite si pravila.
I am easy to please as long as I get my way.

Tomi ::

Tinka: mihec je imel srečo, da sem šel pred 13 minutami preden je dal post, z interneta, ker če ne, bi dobil takojšen zaklep. Samo kaj, ko nisem potem mogel več priti na forum:'(
metrodusa.blogspot.com

TinkaPinka ::

Ej Tomi, ne sekiraj se :) Pozabila sem smiley dodat zraven. Saj ne moreš bit skoz na netu in kontrolirat forum. Zato pa je več moderatorjev.
Tudi jaz sem pozno opazila ta thread...
I am easy to please as long as I get my way.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Rasizem okoli nas (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7615114 (4980) Zero0ne
»

Nov Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
12815069 (9546) Jst
»

humus ?

Oddelek: Loža
462201 (1616) Igoraus
»

En smešen vic

Oddelek: Loža
101320 (1114) SpiDEr8
»

Gnoj

Oddelek: Programska oprema
231417 (976) OZZY

Več podobnih tem