» »

TObak-da ali ne?

TObak-da ali ne?

einstein2 ::

Kaksno mnenje imate o kajenju?

asPeteR ::

Tobak = droga. Torej poglej si en post malce nazaj ko smo govorili o drogah, rave party-jih,...

Dexxx ::

Tobak je v 3/4 primerov totalna bedarija sej ti ne ponudi čist nobenga zadovoljstva. Samo enkrat v življenju se mi je zgodil da sm čutu kako me tobak miri (na hokejski tekmi---> nism redn kadilc)

TESKAn ::

Sem proti bil, sem in vedno bom. Pika (.)(.).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

JurijTurnsek ::

TOBAK -- NE!!

[zloraba html-ja ni dovoljena]
http://www.slatnaskejta.com

OZZY ::

Sem proti kajenju. Samo če folk kadi mu ne težim (prjatli, doma,...). Če pa vidm, da pržge fotr al pa mat čik, pa se pričnemo kregat. Sam da jim grem na živce glede tega pa sem srečen.>:D
Go with the flow.

Misak ::

Hmm...meni je vseeno kaj menijo ostali. Vsak ima svoje mnenje o tem in da, jaz kadim>:D
Sicer pa ne govorit neumnosti da tobak nima ucinkov...ce ne bi kadil toliko, verjetno ne bi naredil mature (ker sem se cist sprostil).
Sicer pa jutranja kava in cigaret....najbolj pase.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Marjan ::

ma, kornholio, dej umir se, zresn se, nej ima vsak enako "težo" pri odgovoru, raj zbris tole, drgac bo kdo drug (me zanima kaj :)

__________
nc nimam proti kajenju, sploh ne vem kako lahko kdo rece da je proti(?)
Nej kadi kdor ce, karkol ce!

ps: ne kadim, da ne bo pomote

Binji ::

Ce ce kdu kadit pa nej kadi, sej sm tud jst ze probal pa me ni interesiralu. To je en kos navade, a kaj ko potem rata ze zasvojenost - zalostno dejstvo.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Daedalus ::

Lepo naprošam admine, da zaklenejo tole temo. Smo meli že eno podobno ne tak dolg nazaj, pa se mi ne lubi več prepirati>:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

||_^_|| ::

men gre pr cigaretih najbol na zivce smrad. Ej pridem iz enga barcka domov al pa iz picerije al pa iz kjerkol pa smrdim po tistih pof.. cikih da je za znort.
Uglavnem men to suxxxxx

Tomi ::

Sam sem proti kajenju, ne samo zaradi škodljivih učinkov na zdravje ( če bi vedeli, kakšna svinjarija je notri in kaj dela, bi se verjetno zamislili ), sicer me pa samo kadilci ne motijo. Če seveda ne pretiravajo, in sem izpostavljen pasivnemu kajenju v preveliko meri.
Daedalus: in zakaj naj bi se tema zaklenila?
Če bo šla predaleč, mi pa res ni težko ene opcije obkljukati.. Sedaj pa ni potrebe..
metrodusa.blogspot.com

Reso ::

Ne vem zakaj ste se spet spravil nad kajenje.. Če ti je kajenje zanič potem pa NE kadi. Se tuki spet spravlate nad uboge kadilce..

Aja sej res..jzst sm "občasni" kadilec in se tega ne sramujem:D

|klemen|(c) ::

No ja... greš na trolo zdej poleti pa tut vse smrdi, a zdej boš pa prepovedal vsem starim babicam, da se v tej vročini vozijo in švercajo pol tržnice po trolah? >:D Da mogoče katerih, ki za vodo in milo še slišali niso sploh ne govorim. 8-O Za mene so takšne izkušnje na trolah precej bolj neprijetne... Res pa je, da sicer kadim. :D

whatson ::

tobak... NE

zakaj? nevem, pač sux
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

`DoC ::

Kajenje je dejavnost, za katero se človek kot subjekt sam odloči, če bo segel po njem ali pa ne. Sam kadim že 6 let in mi je presneto žal da sem sploh začel. Vsi ki me vprašajo za mnenje jim močno odsvetujem, ker je res potrata denarja/zdravja. No enkrat bo pršu čas da se odvadimo potem pa bo. Aja pa še to, vse kar se ne zlorablja v enormnih količinah lahko paše...:8)
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

SkIDiver ::

Sem istga mnenja kot TESKAn.

krucymucy ::

Redno Kadim - vendar pravim, da je to za en k****

Samo ne zacet pa bo:D

pozorhudmaček ::

Tobak je stimulativno sredstvo in kot tako pomaga pri koncentraciji.Sami ne veste(razen če ste že probal)kakšne učinke ima lahko prenehanje kajenja na mlado telo.Odvadil sem se pred kakšnim letom;pred tem sem kadil 3 leta in prvo kar sem opazil je koncentracija v šoli.Ne moreš zdržat 15 min prmer;pogledavaš na uro kdaj bo že konc te "zarukane" ure,in se boš lahko spet nadihal svežga zraka.Tut padec ocen je bilo videt;in koncentracija pri učenju;ne me jebat-če sem se prej brez problema lahko naučil cel zvezek,se potem še dva lista ne moreš v glavo spravt.Sicer ne vem;ampak včasih se mi zdi da je en moj del v meni,ki je stalno pod pritiskom in samo kot tako rabi neko stimulativno sredstvo.Kaj bo un rekel,pa kako bo tist odreagiral,pa kako bo to,pa kako bo uno,...ARGHHHHH....Jah,pa problem je tudi povečanje agresivnosti,čeprav me to posebi ne moti,ker sem itak po cele dneve neprespan,zato se mi tut tepst ne da več.Oz.če se bo kakšen del mene "po pomoti" dvignil bo zaradi pomanjkanja spanca in preaktivnega gledanja računalniškega zaslona padel dol.

Jah še glede kajenja.Kako oz.zakaj nehat?Slednje boste verjetno znali odgovorit sami,oz.če sledenjega ne poznatem se vprašite sami in če bo odgovor pravilen,se postavlja prvo vprašanje.Kot prvo morate naredit spremembe v družbi(ZELO POMEMBNO!!).Družba,ki Ne kadi.Čudno se sliši,ampak če boste imeli koga,ki vam bo stalno vlekel pod nos,vas bo to samo odvračal od vašega cilja.Torej spremente družbo oz.se ne videvati z njo za čas vašega odvajanja.Tut barčki niso priporočljivi;saj vam dajejo nekakšno zadoščenje in notranji mir,kar se potem izraža v tem da morte potešit tudi svoja usta.Če se vam to zgodi,namesto čika,raje zbašite sendvič s premazom,oz.po vašem mnenju najljubšo jed.Usmerjite svoje cilje drugam;in za čas odvajanja se poskusite spravt na kakšen hobi,kjer boste različno uživali,in ga počeli z veseljem.TAKO.

Glede koncentracije;se navadiš-eni prej eni pa kot npr.Jaz pozneje;ampak se pa Da.

MTB ::

Kajenje? Bedarija.
Pa saj nimam nič proti kadilcem. Naj kadijo. Ampak ni potrebno, da to počnejo v moji prisotnosti, saj s tem zastrupljajo tudi mene.
Ne vem, kako bi se kadilci počutili, če bi jim v grlo zlival alkohol. Ista stvar. Verjetno ne ravno prijetno (vsaj nekateri). Jaz ga rad kdaj malce spijem. Ampak s tem ne vplivam na svojega soseda. Ko pa on prižge, zastruplja tudi mene. Egoist!!! Pa naj kdo reče, da se motim. Se bo verjetno našel tudi takšen. Kaj pa naj mu rečem? Fant, razširi si obzorja. Brez komentarja.

RS

Pa še za tiste, ki jim je tobak stimulant. Vse to je psiha. Pa ne rečt da to ni res. Me pa že bolj stimulira luštno dekletce, kot pa cigareta. In če ima kdo drugačno mnenje.... Naj ga ima. Mu takoj dam za šteko Marlbora ali pa Davidoffa, on pa meni luštno punco. Bomo videli kdo se bo imel bolj fajn :)

JurijTurnsek ::

RS: se popolnoma strinjam
http://www.slatnaskejta.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere čike kadite? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
441107930 (42079) Limona

Podražitev cigaret po novem letu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
545890 (4585) WarpedGone
»

Modificirane nalepke za škatlo čikov

Oddelek: Loža
402922 (1947) Elemen_T
»

KAJENJE PRI 13-TIH??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
946582 (5526) blue96
»

Cigarete. (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
554656 (4121) Elemen_T

Več podobnih tem