» »

Kredejo kot srake

Kredejo kot srake

Fantom ::

A se je še komu zgodilo, da je čez noč ostal brez avtomobila. Kaj lahko človek naredi, če mu ukradejo avto.
Vsak nasvet je dobrodošel!!!
mail

Vuco ::

men se se ni to zgodilo (potrkam), pa upam da se mi tud nikol ne bo ker to je najhujsa mora ce ti avto ukradejo pa da nimas zavarovan, se mi je pa 1x zgodil da sm pozabu kje sm parkiru pa hocm u avto kje ga mam obicajno parkiranega, avta pa nikjer, sm ze hotu klicat policijo nakar se spomnim da sm ga drugam parkiral, huh, kero olajsanje :]

blue96 ::

meni so na kopališču ukradli brisačo in sm šu u kopalkah u hotel, potem. pa še majico so uzeli.
.

Vuco ::

MULC: barabe ene, matr so ti nardil velko premozenjsko skodo :] :D

Fantom ::

Škode cem imel za približno 1 200 000sit

_Mortal_ ::

Men so enkrat 2 igrci ukradel mater jim jebem
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

OZZY ::

Fantom: Upam, da si mel zavarovanega proti kraji. Drugač pa je naša policija bolj počasna pri takih stvareh.
Go with the flow.

_Mortal_ ::

Slovenski cajkani so (brez zamere če to bere kakšen policist) nesposobni pri teh stvareh
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Fantom ::

Problem je v tem, da avto ni bil zavarovan proti kraji. Se pa strinjam, da od naših policajev ne morem pričakovati da ga bodo našli.

gorenc ::

kaksen avto so ti ukradli?

SkIDiver ::

Kje so ti ga pa ukradl. Mojmu fotru so hotl delovni stroj z gradbišča pičt pa zadeva ni lahka ma kar 20t. Pol naj bi bli pa avti varni k so nekajkrat lažji od tazga stroja. Treba pazt dandanes;((

Fantom ::

Avto je bil Ford Escord l.1995. Ukradli pa so mi ga pred študentom FDV-ja. Najbolj me p****di, ker ne vem kaj naj storim. Policaji so naredili zapisnik in po moje je za njih stvar tu končana.
Najem privat detektiva se ne splača saj računa 4k sit na uro plus stroški(vsaj še 2-3k). Pa si izračunajte koliko denarja se nabere v enem tednu iskanja.

_Mortal_ ::

Pa še če najde avto lahk zavlačuje da ne ve kje je sm da dobija denar
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

||_^_|| ::

ej ampak tole gre res čez vse mere..nam so ukradl 3 kolesa. od moje frendice fotru iz lj je pa podnev pred hišo zmanjku audi S8!! PODNEV!
totalna kriza..ma nesmeš več niti gat dat sušit vn.

_Mortal_ ::

Veste kaj sm vidu prejšn mesec sm šel z frendi v kino pa vidmo gumo od bajka priklenjeno za tisti drog cel bajk so ukradl sm sprednjo privezano gumo pustil
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

JurijTurnsek ::

se to je kurac, če maš felge na biciklni tak da ni matice(in da ti lahko kdor hoče vzame gumo...). je za svoj bajk ful bojim, sm ni dobem dost inteligenten, da bi vedo, da mi ga lohk vkrade...:D
http://www.slatnaskejta.com

tejo ::

Na našem koncu so iz trgovine (kjer sem tudi jaz kupil bike) ukradli za 2.5 milijona SIT koles!!!

luni ::

mhja po moje avta ne bos ve videl... policaji pridejo, naredijo zapisnik in pozabijo na zadeve... tud ce ga najdejo ga po moje ne bos dobil... poznam primere, ko je folk uspel prit na policijsko drazbo in tam videl svoje ukradene stvari... ko jih jebe!
Artificial Intelligentia

_Mortal_ ::

A to se je teb zgodil ???
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

blue96 ::

VUCO: Niso mi naredili velike premoženjske škode ampak sramoto. a si predtavljas cloveka ki v kopalkah tece mimo recepcije...
malo čudno, ane,....;(;(>:D;((8-)
.

_Mortal_ ::

To je teb sramotno it v kopalkah mim recepcija o kera bruka prov bedne maš
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

SkIDiver ::

Fantom iz kje si ti? Če si iz LJ pejd lepo sam zdej je že mal pozn al pa ne. V nedelo pejd v LJ na avto sejem. To je tam na barju. Iz smeri NM proti Postojni in Avstriji. Po barju mim črpalke pa preden pridš na vrh mosta zaviješ dol z avto ceste pol pa na križišču desno ene 300m naprej pod nadvozom pa zavij levo pa pol spet čez ene 300m levo. In si za minuto tam(za primer če ne veš) pa mal poglej escorde na sejmu. Aja pa ne gledat original barve k je ziher prešprican. Mogoče bo kj sreče.

BaTeMaN ::

meni se še zaenkrat to ni zgodilo,.. ukradli so ga pa puncinemu bratu,.. ki si je iz jeze šel kupit Renault 4 :) Od takrat je minilo eno leto,.. o avtu ni ne duha ne sluha,.. sedaj je ze na Cordobi,.. kaj naj recem grda izkusnja,.. ampak svet gre naprej... meni so na Absolventskem izletu na Kreti prvi dan ukradli denarnico z 800DM in vsemmi dokumenti razen pasoža,..
PS : Sekiranje ne pomaga...
less then zero

SkIDiver ::

Jah najbolj pametno je met kak čudn avto pa se ga noben ne lot da bi ga piču ker se boji da bi mel stroške z njim. Jz recimo bi lahko pustil kolo v mestu sred trga pa ga nebi noben piču k zgleda tko čudn, da se ga vsak ogne. V bistvu zgleda kot kolo kakega roma(pravilno slovensko:))

poweroff ::

Sranje, ja. Po mojem je že na jugu... kolegici sta bili letos lsužbeno večkrat v Črni gori in sta pravili da imajo same tuje avomobile. Najnovejši model mercedesa stane 10.000 DEM. Plus 5.000 DEM za elektronsko odklepanje če ga zaklenejo preko satelita.
Imajo pa celo kataloge avtomobilov iz Nemčije, Italije, itd... Fotke pa to. Pogledaš, izbereš, daš predujem, pa ga ukradejo zate in ti ga dostavijo. Ne moreš verjet.

Ne razumem pa zakaj se policaji te zadeve ne lotijo takole. Nastavijo en dober avto, noter pa tihi alarm. Potem pa počakajo... in ko se tatovi prikažejo uletijo in jih aretirajo.
Če imaš veliko denarja in časa se lahko ti lotiš tega... imel boš majhno zadoščenje in zgodbo za novinarje. Na avto pa po moje kar pozabi... :(

McHregec ::

Ej pa si ti mgoče pomislu da ti ga ni slučajno pajk odpelu. Ker zdej po novem delajo živali skupaj (lisica in pajek)
Destroyer Of The Worlds.

jeti ::

Če bi ga odpeljal pajek, bi že dobil obvestilo, brez skrbi.
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

gkovac ::

stari moj... ce so ti ukradl avto je edina stvar k jo lahko nardis to, da cakas... sori, ampak druge varjante ni... privatni detektiv ti ne bo pomagal in samo $ bos zapravljal...

po vsej verjetnosti je ze cez mejo, al pa nekje v eni delavnici razstavljen za dele...

kar se pa crne gore tice je pa tko: Dodjite na godisnji odmor kod nas u Crnu Goru ... vas avto je vec tu

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Yohan del Sud ::

Zdej se žnjim vozi kaki Šemso, Đamil, Ionul, Kolya, Fekali ali Keyser.

Medved ::

kdor ne krade ni slovenc (šustar & co.) in ostala kučanova klapa
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

blue96 ::

mhm, pa tud podobnik je world's no1 robber...
.

rasta ::

pr ns so enmu tipu z lublane, k je pršu sorodnike obiskat, pičl auto z dvoriša... ko je ven pršu, ga že ni blo več, samo slšal ga je še!

Fantom ::

Tudi po moje se z avtom že vozi kak Ekrem.
Nekaj časa sem spremljal oglase in sejme če bi se prodajal kak podoben avto vendar brez učinka.
Skoraj gotovo je šel že isto noč čez mejo.

Medved ::

men vsak dan ukradejo svinčnik z mize, šit>:D
Medved že spet tuki in me natrguje odozad

poweroff ::

Danes ponoči so ukradli avto eni sosedi iz hiše!
Živi pa na Rakitni - 30 km iz Ljubljane, vas je bolj na samem, 300 prebivalcev.

Ne moreš verjet.

ns-miha ::

mislim da bos moral kar novega kupt. ne verjamem da bi ta k.. policija kaj nardila.
mojmu frendu so ukradl kolo v vrednosti nekaj cez 500 tisoc tolarjev. pa gre tip na policijo pa opise kolo pa vse poda prijavo in take bedarije.
pa pridejo kepsi cez en teden k njemu domov pa recejo de se ne spomnejo kaksen kolo je bil, ce jim lahko se ekrat opiše kolo. BUDALE jadne od policije.
mislem totalen gnoj so tipi.
sovrazim niggerje, zide

MTB ::

Upaj na najboljše, da ga je kdo potreboval samo za prevoz. Pa dej podatke o barvi avta, registrski, posebnostih (kakšna nalepka, ipd.), mogoče ga bo pa kdo od nas videl, nikoli ne veš. Z našega parkirnega prostora je izginilo že 5 avtomobilov. Od tega so 3 našli, zapuščene. Dva na zahodni meji, enega pa v Ljubljani. Iamo pač nesrečo, da je to prvi večji parkirni prostor, če prideš iz smeri Zagreba proti Ljubljani. Potem ti pa prebežniki vdrejo, se odpeljejo proti zahodu in tam avto pustijo.

RS

tejo ::

V Lescah, nasproti železniške postaje prodajajo ukradena vozila. Prepoznamo jih po listku, kjer je cena, saj zraven cene piše še "najdeno vozilo"! Zadnič so imel en BMW, ne vem, če je bil star leto dni, pa je bila cena 500 000 SIT. Seveda je zraven cene pisalo "najdeno vozilo"!

JurijTurnsek ::

finders - keepers
http://www.slatnaskejta.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fotokopija prometnega dovoljenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5213399 (9929) St235
»

Parkiranje kolesa - Lj Center (strani: 1 2 )

Oddelek: Šport
6511704 (10447) ---
»

KAKO vam je bilo ukradeno kolo?

Oddelek: Loža
254891 (4103) SmoKey
»

Vandalizem nad avtomobili... (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6329486 (28248) Iztirjenec
»

ukradeno kolo

Oddelek: Loža
152941 (1203) kuzifix

Več podobnih tem