» »

Konec...

1
2
»

miha ::

Zanji cajt da bote nehali, saj je stran 1 velka bedarija.

goranTNT ::

Sam mal, to pa ni smesen.Sej me je skor kap zadela ko sm vidu napis!!

alien-w ::

ja ne vem no, jest sm biu s temi fanti na tistem sestanku, pa tut sergio je zadn mesc neki skoz bentil v soli, da ma dost tega, sam men ni blo jasn cesa. No na sestanku sem ugotovu cesa. Tut primoz je ze od lana neki tezil, da ma dost, da more zmeri on med spilanjem CSja v LJ pa server na noge postavt. No, zdej mi je jasno. Jest vem, da se ne zafrkavajo, sam kaj ces, tko pac je, tud lunija neki ni na spregeld. Ah ja, se vedno ostane ilegalni slo-tech, al pa ce se bo kdo spravu kej podobnga delat. Tako pac je. Lepo je bilo, dokler je trajalo! LEP POZDRAV VSEM! HVALA za 1001 nasvet!

MadMax ::

Se dobro, da je 1. april...

ChiefThunder ::

Potem je to res??...... konec Slo-techa. Velika škoda za vse uporabnike, saj je stran najboljša v Sloveniji. Ne vem, no; dejte še mal premislt.

AndrejX ::

Kva?!? A potem je pa vse res?!?! :O

Elemen_T ::

Kaj pa če je vse res? :D:D

Not:P

Brody ::

ja pesda....luni??? WTF je blo TO??? smo včer rekl da bomo počakal z objavo do 2.4. ker danes to objavljat je itak brezveze in nas ne bo noben resno vzel!!?? V glavnem, pač to je to, preveč časa vzame članom teama, fantje morte vedt da je v igri šola, matura se približuje, polet so izpiti na faxu, frendi in punce rabjo delček našega časa itd...mnogo je stvari in enostavno točno tako ne gre naprej. Sicer je odločitev okvirna in se bo morda še kaj spremenila, vendar načeloma zaključujemo z našim delom, morda pa končujemo le začasno, nikol ne veš!?

Sergio ::

ja broda... sej bi blo bols ce bi 2.4. objavli k zdele res VSI mislijo da je fora.

YiMMi ::

em...ce nbebi bil 1 april bi vrejetno kisto skup zlamo ...namrec slo-tech je postal stalnica v mojem zivljenju..!!!!
HEHE SLO-TECH odvisnik......:P:P:P:P

BlackHole ::

Mater, pa ne zdaj, ko dobivam drugo zvezdico.

Webmojster ::

JEEEEEEESSS!!!! KONCNO!! Je bil ze cajt da ste to glupo stran ukinli a ne :)) Kaj? Aja??? Prvi april je .... SHIT!!!! Pa sem se ze tako veselil [:] WooooooHHOoo!!!!!!!!!! I love slotech

jRk0 ::

Ma dajte ze nehat s takimi!! Zaj esm pa ze cisto znoro. Je res al ne??? Ker ce je, si sploh ne predstavljam kaj bo z ljudmi!!! Kot bi umr nekdo v druzini!!Folk bo besen, razbijal bo, skratka pravi gnoj!!

asteroidk ::

heh si ze predstavlam prihodnost...
ksn tedn nebo nc novic...
usi bojo resni da slo-techa nabo vec....
sej se izkaze.. vse za dobr nateg :D:D:D:D:D:D:D

hatch ::

Pac pojdite na kako drugo hardware stran... internet je dinamicna zadeva..

V-i-p ::

to pove vse... shit... najboljša stran v sloveniji gre.... joj, joj, joj... to ni res, no!!! Jst ne morem brez slo-tech-a, to ni življenje.... shit, shit in še enkrat shit... lepo je bilo!! hvala!!!!!!!!!!!!!!!!

Mitja 34 ::

če boš še enkrat tako objavo .... :D

p.s.
ta kurčv 1.April mi gre na živce

TiMe25 ::

Fantje dajmo pa lažmo vsak dan !!!

Gapi ::

Če končate dejte končat v stiluhttp://www.slo-tech.com/script/news/Sma...

MArko ::

eh fantje... v laganju niste ravno prevec dobri

zetko ::

Z eno fanj žurko >:D:D

R0K ::

a že ma kdo namen nardit kak podobn page

asteroidk ::

podobn page ze obstaja .. pc-si (www.pc-si.com) je se v gradnji .. ampak slo-tech bo ostou 99% :D

3L33T ::

Internet je biu beden predn sem odkriv slo-tech... Zdej bo spet manjši raćun, sam še ene 10k :(, pa kva nm to pomaga ko gre tak page u k***!!! Aampak mam jestz tak občutek da je vse res....

Boško ::

Fantje ne mi to delat!!! Men morte se cop pomagat nazaj v en kos spravt!!! Ce ste ze bli zravn ko sem razdiru, pa bodte se zravn ko ga bom skum sestavlu, da nou kak srauf viska>:D>:D>:D

Ampak ne!?! S(t)ala pa taka!!!:P:P:P

Sergio ::

am... sori fantje. lepo je blo.

asteroidk ::

ja sergio.. ti se kr smej tm doma za kompam :D

whatson ::

huh...
mater ste usvarli dober efekt: nekateri ljudje celo verjamejo... >:D

Mate ::

Ej nekateri res ne dojamejo, da je eno do dve uri na dan za nekaj od cesar materialno nimas cisto nic prevec... Tako pac ne gre

darh ::

hmmm.. ne vem no.. bomo jutr vidl...

PaJo ::

Nevem no kak nemorete dojet.. je pac fertik, na zalost;(

Baja ::

Ej, dečki, saj vem da je prvoaprilska ampak vseeno, lahko pa bi ga prodali, a ne?

whatson ::

huh... vseskupaj postaja tragikomično... admini so skrajno resni.. na 1. april :D

slavc ::

v vsakem hecu je nekaj resnice

RookY ::

Fino, je bil že cajt. :D

dr.J ::

Ta je pa dobra! Tole bo pa še Nasdaq pretreslo.

Baj d vej, a tko super stran mislite umret pustit? kriza.

Jinxy ::

Lahko bi se mal bolj potrudil :)

3L33T ::

EH, ful mi najedate vsi idioti, k neki težite kolk je zadn cajt za kej tazga! Kdo vs sil da gledate slo-tech??? Sej na netu je ful slabšga materiala, če hočte težit za bedne pegate! Matr folk, dons mi je pa že nardil nuk v glav!!!!;((

Alec999 ::

jst mam ze tko tezave s srcem ... ne mi zy se vecjih delat ;) ... mislm kasni stosi .. ze k sm na Link pogledu me je kap po grem pa se na Slo-tech me je blo pa cist konc :)

Alec999 ::

P.S. pa klub prvemu aprilu bi lohka kj novic napisal :)

Bibi ::

Kaj pa vem.
Ce ste se odlocili da grete dol potem je to bil napacen datum in najslabsa finta. Ce ne pa vam je ratal tako kot dobenemu.

Moti me samo to da ni novic.. in se to bojim se da se ne hecate.

darh ::

ok.. ura je mal čez polnoči ( vsaj pri meni ) tko da zdej ni več smešno...

ampak zgleda da sem cca 5 minut naprej... hehe

sasox ::

pr men je 23:57 :))

Luka Percic ::

Danes je nov dan!:D

Luka Percic ::

Ej fantje (in punce seveda), Dejmo napisat še 6 novic da bo novic lih okroglih 100.[:]

Luka Percic ::

Blblblblb...!:D

wolfy ::

ej dej res povej a je to res luni k ce je se bom obesu!!!:O

wolfy ::

sej se hecam sam dej kaj ga serjete!!!:)

b4d ::

Tip ej dobro de je sida april pa se malo zajebavaste a?
Dej ki ste naj QL stran...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Cenzura na internetu in na slotechu (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
5612902 (10901) Gandalfar
»

DrSergioDJ / IceMann (irc nick) se poslavlja... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1065893 (3810) Tr0n
»

A se Slo-Tech prodaja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1077662 (4884) Ziga Dolhar
»

Slo-tech zur

Oddelek: Slo-Tech
251483 (820) Tomi

Izgovori, da ne donirate za nov strežnik

Oddelek: Slo-Tech
371573 (996) luni

Več podobnih tem