» »

Izgovori, da ne donirate za nov strežnik

Izgovori, da ne donirate za nov strežnik

AtaStrumf ::

No pa povejte zakaj ste tolk stiskaški, da raje molite da bo šel post skozi, da ne bo zabrejkal server, da ne bo kakšnega error sporočila, kot pa da bi dali kakšnega jurja. Pa preden ugotovite, da jaz še nisem daroval in me potem spluvate, vam povem da bom danes.

Torej izgovori prosim...
  • zaklenil: luni ()

ABX ::

Ker sem parazit
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Cosmo ::

Preprosto - ker raje dam tistim, ki to resnicno potrebujejo (in ni jih malo).

lp
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

hatch ::

Socializma je konec...
Sedaj vlada kapitalizem aka trzno gospodarstvo, in nic ni vec zastonj.

jeti ::

Zato, ker sem že doniral. (pa ne le enega jurja, kar precej več):)
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

AtaStrumf ::

Hatch kolk si pa ti plačal Slo-Techu, da lahko uporabljaš njihov strežnik?

zzyzx malo se pohvali, komu sve si pa daroval

ABX jaz bi temu rekel prisklednik.

AtaStrumf ::

Hatch kolk si pa ti plačal Slo-Techu, da lahko uporabljaš njihov strežnik?

zzyzx malo se pohvali, komu sve si pa daroval

ABX jaz bi temu rekel prisklednik.

Jeti bravo!!!

-------------------------------------------------------------------------------------------
Aja skor sem pozabil, sem bil prejle na banki in se rešil ene par čukcov.

No pa sem spet double postal. GRRR

TheHijacker ::

Ker je folk preveč škrt in se jim ne da do pošte zapeljat...

Da se plačat tudi preko Klika.
http://www.google.si

hatch ::

Popolnoma nic.

Streznik pa lahko uporabljam ker je PUBLIC, kot vse ostalo na internetu... ce ga pac ne bo vec, bom sel drugam. Konkurenca je namrec velika...

Sergio ::

AtaStrumf: hatch ima prav po eni strani.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

darh ::

ja ne vem no.. men se zdi mal na bad da bi prosjacu sirno slovenijo da donira za moj server.... ma ja svasta.. boste ze vi vedl... sj ste nekomercialna organizacija.... (.com ?!?!)
Excuses are useless! Results are priceless!

Sergio ::

xbite, toliko da veš: uvedba donator pejđa SPLOH ni bila naša ideja, ampak smo jo realizirali po številnih prošnjah če bi lahko folk nakazal...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Primoz ::

xbyt:
Bi radi pomagali slo-lanparty-u ? Link ni zastonj, zato se prijavi pri nas in znižaj stroške linka in vstopaj na naši vstopni točki - klik !

Vsak si pomaga na svoj način... sedaj pa nehaj težit.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Igor ::

cist lep razlog ..
server se sesuva zardi mnozice debilov, ki so klele
in zdej da bi placeval, zato da bi pol prslo se vec debilov
ne hvala ..
prve 3 mesce slo techa je blo kul, samo od takrat naprej gre vse v *****

sinko999 ::

Samo malo poštudiraj se ti še zdaj tak fejst sesuva slo-tech meni se nena več pa sem bil na orng liniji . Tak da zgleda da ni več takega navala na server .

LP
Ni? ni ve?no !

bastadu ::

Meni se že dober čas ni sesul, že kakšna 2 tedna...

Binji ::

Nobenga izgovora nimam. Preprosto nej dnarja niti zame, kaj se za kej druzga.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

darh ::

PrYm0Ž ! sam nekej ti povem... tist user k se pr nas odloči in klikne na tisti link tam, ima pol nekej tud od tega !! Tako da ne govori neumnosti, k nimaš pojma ! Kdor klikne tja in pošle mail naprej, dobi le navidila kako do internet providerja NetSI. Torej, naši userji imajo nekej od tega, k nam pomagajo.
Excuses are useless! Results are priceless!

luni ::

xbite kaj? da se pripopajo na beden ISP? daj nehaj se salit no...
Artificial Intelligentia

JeDo ::

Če bi jest mel fotra pr telemahu za enga izmed šefov se nebi "popal" na "bedne" providerje, pa ne o tem kdo je pol "bedn", mi BTW plačamo za link, kaj pa vi ? Dobrodelne ustanove so samo še Karitas in Rdeči križ, vsi ostali morajo bit komercialni, prežvet je treba. Ulgavnem, probajte se raje TRŽIT kokr pa da maste donacije !!

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

Sinity ::

Kolk bedn ISP je Netsi bi se dal debatirat...glede na to da so tretji ISP v SLO ne vem kok so bedni. verjetn nc bol ko pa vas Telemah. Al pa se drgac, nc bolj bedno kokr pa prosjacenje folka nej nakažejo keš za nov server. a si je kdo že kupu kak nou bicikl al pa kej?
Once there was me,myself and I...and then, there was God :)
http://www.slo-lanparty.com

TESKAn ::

Predlagam, da se to temo zaklene, k si bote čene vse lase populil drug drugmu...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

JeDo ::

Ukradu sem bicikl prefarbu sem ga mal ... ehehehe

we all love you slo-tech:):)
----------------------------------------------------------------------------
<br>

`DoC ::

Bodte si drobni!:D
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Loki ::

jedo kuk pa sploh placujete za link???
zdej ni vec na kablu, right?
I left my wallet in El Segundo

Sinity ::

Dost ampak še zmer ne tok da bi glih prosjačl okol:)
guciguci
Once there was me,myself and I...and then, there was God :)
http://www.slo-lanparty.com

JeDo ::

Mislm men so pa kr zvezdice zbrisal pa tko sem se matral da sem jih dobil ?!?! Ja to pa že ni liberalizem pa še zaklepajo teme UUUUUUU ej xbite a bi mi tud tole začčel delat, dej jest bom naredu temo ti jo pa zaklen PROSM PROSM !!

ej mate AThlona 550 z navem kok diska z zelopreveč rama pa še kar serje DDDDDD dejmo donirejmo jest doniram en procesor amd dx4 120 ? bo dost

pa upam da bom kje objavljen in da bom dobil s tem nazaj zvezdice
hvala.

lp Jedo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

OrlyTM ::

V časih globalizacije in umiranja strani za stranjo, se vrli Slovenceljni gremo metat polena pod noge in se jet kdo je boljši. Podn od podna ... čist res !

Preberite si tale citat:

After some tough months, the M3DZone, The-CAD and Maxreboot webmasters have decided to join hands and stop this stupid war which was going on. We are going to work together more in the future and we want our visitors to be part of this friendship! Let's celebrate this and kick ass with our sites!!!!

Mislm, da sem povedal vse !

PS: Sem iz Slo-Lanparty Team-a, vendar se z zgornjimi posti mojih prijateljev POPOLNOMA NE! strinjam.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Binji ::

Nisem admin ma bom povedal ene par stvari:

1. donator pejđ so uvedli na izrecno prosnjo nas uporabnikov in ce prispevamo za nov server mamo od tega vsi korist

2. zaradi bannerja od telemacha dobijo zastonj host za page (kot sem zastopil do zdaj)

3. JeDo: ce si sam zarad zvezdic sem prisel se prosim spokaj ker ni bil point v njih

4. Slo-Tech rulez!

5. sem kaj pozabil?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Sinity ::

tvoj problem Orly ane, kdo pa je reku da bi se mogli vsi strinjat. pac če maš preveč keša, lahk tut men pa Jedotu kej doniraš, a ti dam št. računa? bi rabla kak nou avto al pa kej. lp
Once there was me,myself and I...and then, there was God :)
http://www.slo-lanparty.com

Sinity ::

aja pa k vas je že tok doniral, server je še zmer ta star. s tastarmu pa sploh ni nc narobe, če bi le vaš vrli programer mal kodo zoptimiziral pa kak drug sql server uporabu. računalnik pač še ni vse kar je treba met da stvar laufa, lahk mate super server pa gor Oracle pa stvar ravno tko ne bo delovala če koda ni dobr napisana, je tko primoz?
Once there was me,myself and I...and then, there was God :)
http://www.slo-lanparty.com

hatch ::

Ker portabilnost ni potrebna in server laufa na linuxu, bi bil lahko cel slo-tech v C-ju.. in bi gotovo pozrlo 5x manj rama ter 3x manj cpuja.

JeDo ::

RE : Hatch
Zelo dobro si zadel bistvo, itaq če je koda Dobr napisana pa naj bo to C al pa kej drucga bi stvar bolš delala ..

RE: OrlyTM

Poglej, dvakrat ne celo trikrat smo se nekj dogovarjali z slo-techom !
1. poskus

Ko smo se odločali za projekt NOV server smo ponujali slo-techovcem link na server, nekaj časa so bili SUX netsi celo v igri, nato pa so se zmenili slo-techovci na Telemachu, to je bil 1. poiskus pomoči slo-techu

2. Ko smo začeli izdelovati novo stran aka new look of slo-lanparty.com (pred zadnjim designom) smo predlagali, če bi naredili samo EN forum in bi naredili aka gamespy network for slo. Kak je bil reply ? Primož reče, no way, kode in vsega pa že ne bom doniral kar enim ! Ok pa ni blo spet nič, čeprav smo ponujali kar nekaj addonov vsej stvari.

3. Poizkus Lanparty-big #2. Povabilo, da bi se slo-tech udeležil s svojim OC delom in best-housing designom kišt uglavnem da bi naredili slo-tech <-> slo-lanparty žur (prostora dovolj bla bla). Ermm ker smo postavili 3k sit za udeležbo, so rekli da oni pa že niso komercialni in da pa če nekj ne morejo džabe narest, pa pač ne bodo.

No tolk o MD3ZONE & stuff stvarem. Pa še zadnja fora by Primož. Imeli smo banner xchange in pride ... dodajte tole kodo na stran bla bla ... in mi rečemo, lej kle je banner tam je banner ... pač tako nej ostane, answer NE to pa ne, vas bomo umaknili in so nas... HVALA SLO TECH ! Ermm zanima me, zakaj niste tega rekli MOBISUXU in jih skinli ???? Aja pa še tole luni dej reč kermu MOBISUXOVCU kako NETSI smrdi ... me prav zanima kaj bo kdo reku !!! Ti sam reč, pa pol se duvej.

Sej jest nisem za kako sveto vojno spet, samo mi smo se natrudl, eni pa pač živjo tam nekje...

lepo vas pozdravlja JeDo
commercial site at http://www.slo-lanparty.com
----------------------------------------------------------------------------
<br>

OrlyTM ::

Oni citat je bil namenjen obem stranem in ne samo eni. Če to ni bilo dovolj jasno izraženo, se opravičujem.

Z obeh strani prihajajo buče. To mi ni všeč. Poizkušal sem kaj postorit v to smer, pa sem vedno ugotovil, da se zaletavam v zid.

Še vedno se pa z večino zgornjih Anti Slo-tech postov ne strinjam. Folk je sam hotu dat dnar. Folk je težil, nej odprejo račun. So ga. Eni donirajo, drugi pač ne. Zares ne vem, zakaj so potrebne take bedne debate okrog tega. Kdor pač noče dat denarja, nej ga ne da, nihče vas ne sili. Velika večina folka je dala denar brez besed. Naj tako ostane tudi naprej.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JeDo ::

Še teb BINJI :

ker rad točkuješ te jest ne bom razveselil s tem. Zgleda sploh ne dojameš pointa, stran je ok tud jest nimam načeloma nč proti njej, samo ker sem že prevečkat kaj doniral (tako ali drgač) sem ugotovu, da je verjetn bit boljš receiver kot pa donator ane ? Glede zvezdic, če ne zastopš jokea pol res .... bol da smo tih, pa še glede telemaha, mislm da sem napisal zakaj majpo na telemahu zadevo ane?

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

Tomi ::

Sinity: denarja je malo več kot 40.000. Ljudi je več jezika kot denarnice, zato je stanje takšno, kot je. Sicer pa za vse, ki ste ugootvili, da bolje dela. Seveda dela bolje, če so pa ljudje na počitničah, in nimajo toliko časa bluziti po internetu kot med letom. Samo poglejte forum sedaj in recimo decembra. Da o novicah ne gorovorim.. Je povsod suša.
Jedo: take it easy:D
metrodusa.blogspot.com

krneki0001 ::

Lepo pozdravljeni vsi skupaj.
Jst sm dal ze cit na zacetku denar pa se ga bom dal, ker mi pac tko pase.
Glede vasega krega pa tko povem - brez veze se je kregat, ker se Slovenci ze tko prevec kregamo pa tozarimo. Namesto da bi skupaj drzali se probamo postavit u cimbol nemogoce situacije in najedat folku.
A ni brez veze da se kregamo, kdor da denar ga pac da kdor pa ne pac ne - sej je cist vseeno - na koncu bo ze kej ratal iz tega.
LP
Nebivedu

luni ::

Hm mislim da nadaljna debata ni potrebna, ker je glede odnosa Slo-Lanparty -> Slo-Tech vse jasno... No, saj v bistvu poznam vase stalisce glede nas ze nekaj casa, ampak ta izpad v javnosti pa vse skupaj se potrdi. Zatorej vam svetujem, da se poberete s tega foruma in svoje frustracije peljete kam drugam. V nasportnem primeru bo za vas poskrbljeno tako, kot je poskrbljeno za vse ostale ki kvarijo ugled forumu in bistveno znizujejo raven civiliziranosti.

Izjema je seveda OrlyTM, ki se ni spuscal na tako nizek nivo, in zato ga lepo vabim naj se naprej ostane aktiven. Tudi za druge velja enako, v primeru da malo premislijo o vsem in "spremenijo svoje poti", toda po pravici povedano dvomim da se bo to zgodilo.

Konec debate.
Artificial Intelligentia


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nasvidenje, Slo-Tech... :(

Oddelek: Loža
382512 (1261) Thrivial
»

Radostna destrukcija?!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
784699 (3119) AngelOfDeath
»

Lanparty Bohinj 2001

Oddelek: Igre
251264 (999) snow
»

podpora slo-techu (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
894413 (3706) Luka Percic
»

Forum in news skripta

Oddelek: Slo-Tech
311800 (1586) PaJo

Več podobnih tem