» »

DrSergioDJ / IceMann (irc nick) se poslavlja...

DrSergioDJ / IceMann (irc nick) se poslavlja...

«
1
2 3

DrSergioDJ ::

Prav ste prebrali. Zapušča vas vaš glavni recenzent. Se vprašate zakaj?

Najbrž ste opazili, kako se vedno več debat nanaša na opcijo o prodaji Slo-techa. Nič ni še dokončno dorečeno oz. vsaj ni povedano nam, "malim ribam".

Danes sem prišel z lepim namenom na irc malce poklepetati z kolegi slo-techerji, nakar sem izvedel, da je pogodba vredna "od oka" 20M sit (glede na odnos Primoža/Sergiota do mene zadnje čase, pa predvidevam, da je ta številka še malce večja). Seveda sem dobil nasmeh na usta..vse dokler nisem izvedel, da "mi pripada" vsega ušivih $61 (nekako v stilu $1 na recenzijo..tko nekak no, nism jih dobr razumu), medtem ko recimo Luni, Primoz, Sergio, Pajo in Alien-w dobijo nekako po 18% celotnega zneska...kar znese (grob izračun za ceno 20M sit) okoli 3,5M po glavi (+- nekaj jurjev).

KJE JE TUKAJ PRAVICA???

Nič ne rečem, res da si zaslužijo več kot mi (pisuni, recenzenti, tajna policija), a vseeno...15.000sit ($61) proti 3.500.000 sit???

Go to hell SLO-TECH...to je vse, kar vam rečem....

Če bi vi le vedeli, kako so dosedaj stvari stale..Čim ni bilo dosti novic oz. nobenega članka, že se je oglasil Sergio ali Primož v stilu: dej..nujnu nucam kako novico/recenzijo...sej boš lahko, ne? Sem jim kdaj odrekel? Ne.. Pravtako je treba upoštevati tudi dejstvo, da se moram za vsak ogledan DVD peljati 10kilometrov...in bencin tudi ni zastonj (pa da ne bomo o tem, da me ponucajo tudi za kaj drugega prepeljat kam...).

Boste rekli: saj samo v svoj prid govoriš, kaj pa ostali (Tomi, Slycer, LordNinja...)?? Jah..oni dobijo vsaj $1 za vsako novico...to se vsaj nekaj nabere (čeprov še vedno premalo...).

Najbolj pa nasrka naš novi recenzent Slaine, ki dosedaj (če bo sploh videl tole) sploh še nič ni slišal o možni prodaji...zakaj? Ker bi grebaški Admini radi vse zase...

Tako danes, 27.03.2002 končujem s svojim delom na Slo-techu in upam, da se nikoli več ne bom profesionalno oz. na poslovni ravni srečal ne s Primožom, ne z Sergiotom oz. Lunijem.

Če pa se slučajno zgodi kaj v stilu, da Admini prepustijo celotno stran novim lastnikom in odstopijo s svojih delvnih mest, pa se bom probal pri novem delodajalcu zmeniti za staro službo in tako bom spet tukaj...

A vendar...DENAR OSTAJA SVETA VLADAR....

Pa lepo se imejte..
...

Klemenn ::

čudna so pota gospodova..........vas pa podpiram............svinje so ti admini,...........ki ti grejo s-t prodat..........kot bi mamo prodal......>:D

element ::

1$ na recenzijo je res prekleto mal, sploh če pogledaš vse stroške in čas, ki ti ga vzame. Spisat novico ni problem... :(

servo ::

Samo ena beseda: žalostno

burekar ::

?FAK
Btw, a lahk postanem pisun novic? Resno bi rabu neki denarja, pisu bi pa zelo lepe novice: Mail: hier

Upam, da ni tole sam en butast prvoaprilski nateg...
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

DrSergioDJ ::

Slo-techerji dragi, še sem tu. Moja trditev "Denar je sveta vladar" še kako drži. Tudi za mene >:D .

Pričakujte danes mojo recenzijo. Zakaj porečete? Ker so mi dvignili plačilo na recenzijo in sedaj sem več kot zadovoljen. Izgleda se bojijo (adimini) za svoj ugled v prihodnosti. O kakšni ceni se pa sedaj pogovarjamo, pa ne morem izdati. Pač, poslovna skrivnost.

Tako, ostajam del slo-tech teama.
...

ToniT ::

No vidiš - samo pravo cifro je treba najti. Očitno vam je uspelo, pa še dogovorili ste se, kar je pozitivno. Kar tako naprej - čeprav mislim, da ne bo več tako, kot je bilo.

Mercier ::

Vidiš kako se da plača popravit v švoh pol ure.

Mal afne guncate, pa fuke špilate, ne?

DrSergioDJ ::

Nekolme: ja, taktično sm odpru tole. Ampak, da se razumemo, cena se je dvignila LE in izključno MENI... Drugi pa se morajo še slišati z nadrejenimi.
...

cahahopie ::

Ej pa to je absurd ... ne bi rekel, če bi vam ponudili recimo neko plačo, honorarje... ampak so vam ponudili odkup in vi "lačni dnarja" se zagrebete kot neki jastrebi, volki in raztgate plen, ki ga je vse manj in ga na koncu več ni. Kot kakšni stečanji opravitelji.... Zdaj pa zares dvomim v nadaljni obstoj Slo-Techa.

Klemenn ::

veš kaj drsergiodj to je pa grdo od tebe.....prej si govoru kakšni so admini da hočejo ves denar zase........in zdaj bo na račun tebe nekdo ob svoj deležžžžž.............mislim no:\\

glavni si sigurno niso odtrgal za tebe.....veš kaj mislim.........

DrSergioDJ ::

Jebediah: jst sm zadovoljen z mojim deležom. Kako so porazdelili denar, je njihov problem, čeporv je bilo meni povedano, da so admini znižal za 1% sebi, pa je nam nekaj več ostalo sedaj..
...

masticore ::

torej...

Slo-tech je stran, ki je sigurno ena izmed nabolj kvalitetnejših na slovenski sceni. Njena prodaja ni začudenje, temveč vsaj po mojem mnenju že dolgo pričakovana stvar. Veliko največjih strani se je sprva začelo kot ljubiteljski projekti, končali pa so v žrelu kapitalizma. Če je to slabo ali ne, je spet drugo vprašanje na katerega ima vsak svoj odgovor.

Admini strani si zaslužijo veliko, in nikakor ne morejo njihovi "pomagači" pričakovati vsaj približno enakovreden delež.

Za mene pa so najhujši ljudeki na tem blesavem svetu modeli kot DrSergioDJ. Ga ne poznam, samo kako lahko jamra na ves glas, potem pa mu admini (vsaj tako je rekel) ponudijo več, nakar se spet vrne na prvotno točko...

DrSergioDJ: beseda ponos, pomoje glih nima pravilno definiranega pomena v tvojem besednjaku ....

Slo-tech .. želi ti vse najboljše in da za vedno ostaneš tako kvalitetna stran.

LP .. uf .. kok sm se rapisu.. :)

DrSergioDJ ::

Gnu_Master: denar je sveta vladar...
Glede na to, da sem dobil dosti dosti visji delez kot prvotno, ne vem kaj je pri tem narobe?

Ce si ti tako bogat, da si lahko privoscis vse, super, uzivaj, a vedi, da nismo vsi... Poleg tega je bila prvotna ponudba, ki so mi jo dali, absurdna...Prisiljen sem bil ukrepati.

Ker, a veš...delat zastonj, potem pa ko pride denar, še kar naprej delat "zastonj"...tako pač ne gre. In ne skrbi, še vedno dobijo admini veliko, veliko več kot jaz sam...
...

Zgodovina sprememb…

jeti ::

Izvedel sem uradni datum prodaje, in sicer prvega naslednjega meseca. Pač poznam nekatere ljudi.

PS: ne pustite se takole na suho nategnit, uporabite lubrikant. >:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

birdy ::

zalostno je gledat kako ST pocasi razpada.....res skoda...

sem eden tistih, ki se je ST-ju pridruzil(kot reden gost) ze zelo zgodaj....zaradi moje pipice v svet(19.200 analog) niste nikoli videli mojih clankov oziroma karkoli in tudi ne bote...
sem sem hodil predvem po novice in malo klepetat s 'znanci' z neta...zivo se se spomnem ko je luni objavil 200-tega registriranega na forumu....kera cifra je bila to....
vendar se s to stranjo dogaja to kar se kakor kaze pravilo mora zgoditi z vsako vredi stvarjo na svetu....komercializira se(upam da sem vrei crkoval) in to ze mogoce pomeni denar za 'trdo'(v narekovajih ker vsak ve zase kok je naredu) delo, ki stran ohranja in siri...po drugi strani je pa ze od prenove ST pri meni izgubil tisto domacnost ki jo je imel....mah saj ni vazno...htel sem samo to povedati:
naj administratorjem denar ne stopi v glavo...prevec dobrih strani se je v 'hipu' poslabsalo oziroma so propadle, da bi lahko ob cem takem rekli nismo vedli...drugace pa vi itaq vete najbolje kaj delate...

za konec:
1.nisem potegnil niti z ice-om niti z ST-teamom, ceprav sem na ice-tovi strani
2.glede stopiti v glavo....se vedno mi ni jasno zakaj necete objavlati clankov ki jih ljudje napisejo, ceprav menite da so vredu/zanimivi in predvsem inovativni(inovativen: originalen od nikjer skopiran)

ce hocete primer
cinjejne L1 mostickov na AMD TB/duron...proces sem izpopolnil do te mere da ga lahko opravi vsak 'lolek' doma...delal sem zase to je 100% ...doloceni admini so mi dali vedeti da je moj pristop k temu originalen in predvsem enostaven/svez in zanimiv za siroko publiko(oprostite da sem to naredil sele jeseni lani vendar kot dijak nimam prihodkov da bi vsak dan zazgal kakega TB-ja za 80K-kolikor je stal moj) pa kljub temu da je bil clanek skoraj narejen do konca ga jest nisem nikoli videl gor(za koga sem potem pisal...pa saj ni vazno) baje so bile slike kakor da bi se nekdo silil(dej digitalca z makro objektivom ce ga imas) intaq sem pa popisal vse do te mere da je bilo se moji sestri(13) jasno za kaj se gre......btw ta clanek vam pa od sedaj naprej NE dovolim objavit
in to ni osamljen primer...samo toliko da vete

sedaj pa res za konec upam da se nisem komu zameril....zgodbo o clanku sem na dan privlekel samo in izkljucno zarad tega da dokazem da denar kvari....upam da niste prevec zaslepljeni in da bote to pravocasno videli...in se enkrat nc nimam proti ce ste za svoje delo placani samo naj bo tako kot je bilo.......
lp
birdy

Elemen_T ::

Ma evo. Na forumu imamo ljudeka kateri je v celoti posrkan v svet sodobne družbe. Izjemno žalostno.

Tole je pa Burek:

Denar je sveta vladar


SergioDJ: Kdo je rekel da ne morem odpotovati nekam v srednjo Afriko, si tam postavit kolibo, zasadit par užitnih semenk in živet prav fajn življenje?
Seveda ti rabiš več a? Rabiš kesh da se počutiš zadovoljnega.

Brez zamere sploh. ne govorim na podlagi tega primera. jest tebi privoščim teh 100 tisoč ali kolikor že, sej si si jih privoščil.

Ampak da greš pa tako trdno zapisat da je pa Denar sveta krojač to je pa kriza. To je v bistvu cela kriza sodobne družbe. :| :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Tomi ::

Glede na to, da je tole mogoče eden od mojih zadnjih postov tule, ne mislim dolgoveziti. Pač Slo-tech je sedaj v enem čudnem obdobju, in ne morete veliko storiti. Kar se dogaja, se pač dogaja, samo po moje vseeno malo pretiravate s črno prihodnostjo. Slo-tech bo še vedno obstajal tudi čez dva meseca, pa tri, pa pol leta itd. Samo mogoče malo drugačen.
GNU_master: ne morejo njihovi "pomagači" pričakovati vsaj približno enakovreden delež Ja, kdo bo pa uporabil rodilnik?
metrodusa.blogspot.com

sonyboy ::

Res je zalostno da se s-t prodaja. Mislim halo to naj bi bila ena izmed ali pa menda kar najbolsa slo stran o compih.
Tu ste mi skoraj vedno pomagal sploh alien-w. Se enkrat hvala. Upam pa da veste kaj delate.

Aja ka na ircu #slo-tech boste ostal ali gre vse skup k...

LP SonyBoy

Upajmo da bo vsaj par stvari ostalo.......

Tr0n ::

Ej folk, nehajte jamrat pa se zbudite ze enkrat. Vsak bi enako ravnal, ce so vsote res tako visoke, kot nekateri omenjajo. In ce bo to dodatna motivacija za se boljso stran, go get 'em boys! :)

Ziga Dolhar ::

Folek, ko govorite, da se s prodajo dela sama škoda, pozabljate, da je to jako sebično razmišljanje: oškodovani boste kvečjemu vi, ne pa admini, ki bodo imeli denarce.

Admin lahko naredi novo stran -- ko se razve, da jo ustvarja bivši st team, bo folek zelo hitro pozabil na zamere ter začel obiskovati ono stran.

Ki pa bo morda zaradi večjih finančnih sredstev celo boljša.

Denar ni sveta vladar ker ga kot takega ne priznamo. Vse lepo in prav. Je pa denar zdrave pameti vladar. :-)

Ahh, Sergio, zdej se bom pa še jest mogu zabunit za večji honorar po novici! Hihi.

chucki ::

[tu je bilo nekaj kletvic]
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

ABX ::

:O
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

|GrEgOr| ::

Ma ljudje pa ste res smesni. Kaj se tolk sekirate zaradi prodaje Slo-Techa. Konec koncev bodo zaslužili samo admini, pisci, ...
Pozabljate pa, da s(m)o bistvo SLo-Techa uporabniki. Ti dajemo nasvete v forumu, mi filamo števce obiskov, ...
Novice, ki so na strani so itak pobrane z drugih strani, edino kar je blo unikatnega so bili nekateri primerjalni testi in članki, ti pa se z lahkoto preselijo na drugo stran, aktero bodo admini ustvarili.
Zaradi tega bo verjetno obisk Slo-Techa padel in če se bo res Slo-Tech prodal za 20 miljonov so bodo novi lastniki kaj hitro začeli tepsti po glavi.

Meni se to vseskupaj tudi liči na prvoaprilski nateg, kr ne vem če bo kdo dal 20 Miljonov. KAK JIH BODO TE DOBILI NAZAJ?????
Z reklamami !!!???? - no way
mogoče z plačevanjem članarine??? - še manj way

tak da bomo vidli.... sicer pa ljudje ne se sekirat

eland ::

Mah, tole počas ne postaja ničemur več podobno. To stran imam rad predvsem zaradi ljudi, ki pišejo članke, ker so taki kot jaz in še sto drugih tech-frikov, ker vem da se stvari testirajo doma in ne v nekih laboratorijih pod marelo ''multinacionalk''. Nekako tko kot da bi dobival recept za potico od stare babice in ne tečne kuharice iz menze. In ko vas tkole gledam, kako se med sabo f***** v rit mi gre naravnost na bruhanje. Ne pozabit da svet so ljudje in da so na tej strani ekrana osebki, ki soustvarjajo to stran...Kaj bi brez nas, vaših zvestih oboževalcev, kakšna bi bila ta stran, če bi bile samo novice in plačani testi?
Bl' sucki po mojem. Zato tisti, ki bi radi keš ga poberte in spizdite stran, pejte v Mačka in tam pozirite v svojih lepih rdečih čeveljčkih in novimi mobiteli, to stran pa prepustite tistim, ki ji zares dajejo dušo. Sergio, teb pa tole - če si hotel stiskat keš deli to na drugačen način, kot pa tkole nakladaško preko strani. Dobr vem da moraš tud ti jest kruh, sam ne ga kvasit iz dreka...Menda je pregrenek...
Pa lep pozdrav s te strani katode...

Tr0n ::

Je morda kdo ze razmisljal o moznosti prvo aprilske sale? :D

Predator ::

jaz že od začetka menim da gre za zajebancijo ker stroškom "izplačila" dodaj še ohišje z racki +
telemach jih hosta v zameno za bannerje -> pač vejo da keša od njih ne morejo dobit; če pa se slo-tech proda pa tudi telemach/ali kdorkoli če bodo prešli drugam/ ni neumen da jih bo hostal v zameno za bannerje /v skladu z denar je sveta vladar >:D / ; sploh pa ker hostanje serverja stane 30+k na mesec + dvomim da bo slo-techu dovolj tistih 6gb kolikor je v osnovnem paketu ker potem bo stran malce obsežnejša ker bo najbrž malce več bannerjev gor :)


ToniT ::

Ja gospodje, kaj pa mislite: organizirana akcija - eden malo pojamra po forumu, da ga premalo plačajo, čez pol ure je že vse urejeno (ko bi jaz lahko te zadeve raševal na tak način :8) ). Pri vsem tem pa je najbolj zanimivo, da se drugi zaradi tega sploh ne sekirajo - dobra ekipa pač ;) .

Sicer pa - ponedeljek bo hitro tu. In ko se bomo v ponedeljek zjutraj basali s šunko, hrenom in jajci, bomo vedeli vse :D

Trdi ::

En post je tukaj kar pameten: "S-T smo mi". Konec koncev, dejmo se zmenit, da banamo stran naslednji teden, pa bomo vidl, kdo bo kaj prodal... Mene tukaj naslednji teden zagotovo ne bo. Ko pridem nazaj bom verjetno videl "Ha,ha, kako smo vas!" pa vseeno... Že samo zaradi principa in slabe šale.
Trdota d.o.o.

bobby ::

sem tuki na S-T ju že od začetka in večinoma novičke čakam al pa sem pa tja kak post to je pa tud vse.zdej pa:

1. Lahko da je to 1.aprilska šala

2.če se slo-tech prodaja potem ta vsota k jo bodo posamezniki admin dobil sploh ni tok velika (3leta dela, pa cca 3,5mio vsak) tok truda kokr je blo v to stran vloženga pa še znanja povrh,...
ta gnar za to k dela v periodi 3 let ni velik, se ga nebi pa tud sam branu. no hočem povedat to da kok skrbi,dela,zaj*****ja kokr ga je blo tle, ga marsikdo od nas niti približno nebi prenesu zato jst na njihovem mestu bi tud prodal.
kokr je že en pred mano povedu,aja LordNinja, lahko te ljudje vseen postavjo spet novo stran in jst vem,da če bo dobra jo bom hodu obiskovat.če bom pa na S-T hodu je pa čist od S-Tja odvisn.jst grem tja kjer so dobre strani pa kjer lahk kej pametnega zvem.no pa tud kjer je folk vsaj kokrtok normaln.

3. sem pozabu kva sem hotu še povedat

:D

se kdo strinja z mano???

Ziga Dolhar ::

Trdi: o vsemogočni, osvetli me in mi povej, kako zavraga boš lahko stran, ahem, "banal"? :-)

Thanatos ::

verjetno je mislil bojkotiral

nojus ::

Zakaj se pa nebi prodal?? Fantje, vi sam največ potegnte od tega pol pa odprite firmo (Slo-tech d.o.o.).
S tem mislim na novo trgovinco z compi tle v slo. Z reklamo garant ne boste mel blemow, z ogranizacijo le tega pa tudi ne.
Ja pa fajn bi blo da bi ta team ostal!!!

cahahopie ::

Ja če bi bil fok enoten in za isto idejo.. potem bi zlahka bojkotiral stran za kakšen teden. Sam bolj malo verjamem v to, da je tole 1. aprilska , ker ko sem videl toliko mehanizacije (19 diskov, plata, proc.)...sem bil precej začuden.. tako, da me zdaj tole sploh ne čudi.
Pač...se opravičujem ...a paysite-i smrdijo.. ker malokdo dela potem zaradi svoje volje, želje in motivacije. Ampak bolj zaradi denarja.

Sam tole še naj povem... da jaz če bi imel takšno možnost kot jo imate vi... nebi tega NIKOLI storil. Zakaj? Ker JAZ pa se nebi prodajal! Da sem last nekoga in da prejemam plačo.... NIKOLI!!. Tako se je npr. zgodilo z premnogimi razvojnimi teami iger. Bili so uspešni, pa pride en šefe od Microsofta in jih kupi. In tako si samo še en uslužbenec več, ki prejema redno plačo... brez možnosti za neko trdno in uspešno napredovanje. Toliko je možnosti ..samo pameten in iznajdliv moraš bit.

Toda, ker sem vraževeren in deloma skeptik, se ugiznem v jezik in rečem: "Nikoli ne reci nikoli!".

ToniT ::

cahahopie:
Sam tole še naj povem... da jaz če bi imel takšno možnost kot jo imate vi... nebi tega NIKOLI storil. Zakaj? Ker JAZ pa se nebi prodajal! Da sem last nekoga in da prejemam plačo.... NIKOLI!!.

Kako pa misliš preživeti, ko boš končal s šolanjem? Kaj je služba drugo, kot prodajanje samega sebe - pomembna je samo cena. Vsakdo se poskuša prodati čim dražje. Jaz ne poznam nikogar, ki bi delal samo iz čistega veselja. Če se prodajaš (delaš) na način, ki ti je všeč, potem je to samo pozitivno, vendar je to še zmeraj obveza. Ne moreš kar tako reči - tako zdaj se pa ne grem več (no ja lahko že, vendar s tem postaviš pod vprašaj svoj obstoj in konec koncev sodelovanje na tem forumu:D ).

Ziga Dolhar ::

Toda, ker sem vraževeren in deloma skeptik, se ugiznem v jezik in rečem: "Nikoli ne reci nikoli!".

Je komentar na ono rečenico sploh potreben?

cahahopie ::

ToniT: Da začnem od konca. Mislil sem na bojkot za en teden.. ne pa za stalno. Ker mi brez S-T živeti na tem svetu NI! (malo poezije..:D ).
Glede tistega na začetku pa...
Poglej samo kakšen potencial je S-t. Če bi jaz imel takšen potencial ga ne bi prodajal. Ampak bi raje sam začel služit na njem in hkrati obdržal stolček ter last. Kako se bom preživljal po študiju? Kot prvo bom delal v eni povprečni fabriki z računalniki, vmes pa bom doma ustvarjal lastno podjetje. Sicer pa imam v načrtu že med študijem delati na tem, da se 100% osamosvojim. S.P. -> d.o.o -> d.d.
Nekaj časa bom že delal v tuji firmi kot zaposlenec.. toda for ever ne. Ob takšen potencialu kot pa je S-t pa sploh ne. Zapravit kaj takšenga je pravi ekonomski greh. Ali je bolj pokasirat zdaj tistih 10 miljonov SIT kot pa kasneje služiti 10 miljonov eurov letno? Ljudje pač morajo bit prpravljen na padce in vzpone. Tukaj pa bodo deležni stagnacije. To je moje mnenje in neboš me obrnil drugače. Torej pozabi.

LordNinja: Tazadnji pregovor.. govori o tem kako bom jaz mogoče zares reagiral v takšni situaciji. Toda tako bi reagiral, ker ne bi bil pameten in bi mi dnar stopu v glavo. Pregrešil bi samega sebe... se zanikal. 100% bi mi bilo žal.

V bistvu pa je to tako vaša odločoitev in navaden smrtnik kot jaz pač nimam vpliva na to. Glede komercializacije strani... ko pride dnar zraven se to tako in tako zgodi. Mislite, da bi Primož in Sergio še pisala članke, če bi bila direktorja z debelo denarnco in z BMW 735i pred bajto? Dvomim... potem pač pridejo drugi kot zaposleni in pišejo enako komercialne članke kot jih bodo v nadaljnem Sergio , Primož in ostala klapa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cahahopie ()

Ziga Dolhar ::

Hmm, problem je, da si folk kot "prodajo" predstavlja eno samo stvar: komercializacijo.

A pri prodaji gre za mnogo širši pojem. Prodamo lahko recimo domeno. Ali pa tehnologijo (CMS). Pa tudi ime ni slabo. Da dezijna ne omenjam. Pa forum -- da bi recimo ssamo tega nekdo kupil. Ali pa "najem" recenzenta oz. pisunov...

Ough, folk slepo pričakuje, da nas bo nekdo pomalical, nato pa bomo mi tam zaposleni bla bla bla.... To je le en možen scenarij. Da omejenosti takega gledanja sploh ne omenjam...

ToniT ::

cahahopie:
glede potenciala s-t se strinjam - toda zopet smo pri denarju - kako to prodati. Kot kaže so se odločili na nek način, za katerega ne vemo, kakšen je - (lahko je tudi 1. april).
s.p -> d.o.o. -> d.d.: vso srečo v krutem svetu kapitalizma - ni lahko, verjemi.

Živi bili, pa videli:)

b4d ::

Joke or not, S-T cenim kot moj labos na mizi pod mizo u štali... Samo želim povedat, da od vseh mi je alien-w največ pomagal. S-T sem zasledil na matkurji, že pred letom in kaj še vem mescev, zanimalo me je pa sem šel pogledatkaj za boga se pa ti modeli grejo. Ko sem stvarco zaštekal sem pa še jaz zasegel fotru šraufencigerje in začnu šart po računalniki. Prav zaradi S-t ja sem biu kot tisti mali rumeni iz pokemonov kaj je že, skozi mene je pasalo več elektrike kot skuzi katerikoli transformator. In zdej se vi vprašejte če je vredno vse tiste užitke adminov, ko gledajo, kako jih hvalimo, zamenjati za 20mSit??? Ma kaj je z vami, kaj je vredno, da tle prodaste sebe in nasploh vse nas?
No upam da je to za 1. april, ma vseeno saj ste se tudi lani zabavali z nami z propadom S-Tja, upanje ostane. S-T je bil, jein bo naj stran na naši sceni.
Alien-w you rocks.
Boh:\\
b4d.sablun.org

sonyboy ::

fiumanbd se strinja s tabo.

ALIEN-W je bil Car na s-t. Takoj mi je priskočil na pomoč, nikoli ni rekel ne bom al pa zgub se mi, čeprav bi mi lahko ko sem mu težil. Nihče ni hotel nekaj it v štacuno ko sem pa njega prosil je samo rekel kolk dolgo in če še kaj rabim. Vse mi je razložil. Res Alien-w ti si Zakon Špica. H V A L A T I
Z V S E !!!!!!!!

SonyBoy

s-t smo bili tak in tak uporabniki. Upam pa da boste res če ze boste prodal page in vse naredil drug page in da boste ostal tko dober team. SonyBoy

Klemenn ::

fantje.........od essdijev ste dobili server.....kaj se bo zgodilo z njim če ga boste prodal???(s-t) mislim

kdo bo obdržal server?

cahahopie ::

Lahko bi nam vsaj zaupal kupca. In upam, da tole ni 1. aprilska, ker sem že novico raztrobo vsem mojim frendom.

Toda...če bo cena zajemala nad pol miljona eurov ali celo več ko miljon... potem pa bi JAZ na Sergio-vem, Primoževem in Alien-wjem mastu tole takoj prodal... ker tazga dnarja pa tud ni vreden. Mah... pokasiram par maljonov in odoh ja na lepše.... začnem takoj z investicijami. Eno malo podjetje takoj zraste. Pa se mi čisto požvižga na par tisoč memberjev tle gor... torej seveda, če bi bil na njihovem mestu in bi mi ponujal tolikšno kvoto.
Kar pa sem poprej izustil... tudi zdaj še vedno zagovarjam. Toda, malo je treba realno pretehtat možno ceno ter vrednost S-t in se postavit v vlogo enega od adminov. In na koncu ugotviš, da bi bil res budala, če tega nebi storil. Toda jaz bi šel potem preč.
S cenami tam okoli 2 ali 3 miljone ... pa jim še odgovorim ne, na ponudbo.

Ziga Dolhar ::

Cahahophie, pa ti se iz folka delaš norca. Ali pa zi samega sebe morda?

Mislim, pojdi na Microsoft, pa jim reci, naj ti pokažejo seznam svojih transakcij z ostalimi podjetji... jao...

Thanatos ::

nekaj cajta nazaj se je Sergiov post glasill nekako takole:

ja letos pa ne bo, ste že prejšn let preveč trpel :D

S tem :D je hotel napisati: bojte se letos bo še hujše.

Sergio ::

smešno se mi zdi, kako lahko ob vseh teh kolobocijah, ki smo jih imeli, še vedno mislite, da je to prvoaprilska šala... ;(

morali bi videti administratorski oddelek foruma... kot vietnamsko bojišče. jeben denar...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Elemen_T ::

Jest kupim slotech.
mail me
:D

Thanatos ::

kar sem se jaz vsakega 1.4. naučil je, da gredo nekateri zelo daleč glede farbanja folka za 1.april. Tako da jaz vem čisto nič ne verjemem do 2.4.

Ziga Dolhar ::

kot vietnamsko bojišče. jeben denar...

Ti tudi, Sergej???

Ima sploh še kdo rad denar? :]

frudi ::

Sergio je napisal:
smešno se mi zdi, kako lahko ob vseh teh kolobocijah, ki smo jih imeli, še vedno mislite, da je to prvoaprilska šala...;(


malo preceč se trudite :\\ ...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Admin-Diktatura (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
815274 (3554) Mac

samo za admine*------------prodaja

Oddelek: Slo-Tech
442605 (1517) darh
»

Pa končajmo prvoaprilsko šalo...

Oddelek: Novice / Obvestila
492205 (2205) nojus
»

A se Slo-Tech prodaja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1077724 (4946) Ziga Dolhar
»

lunijev odhod - the begining of a nightmare?

Oddelek: Slo-Tech
381849 (1144) luni

Več podobnih tem