» »

Geforce3 test

Geforce3 test

Gamer's Depot - Kot ste najbrž že opazili, je današnji dan zelo počasen. Novega ni nič. Skoraj nič. Gamer's Depot je testiral GF3 reference. Nič novega, nič presenetljivega. Primerjali so ga s Geforce II Ultro. Ker ima Ultra hitrejšo frekvenco delovanja, je Ultra nascala GF3 v 16 bit aplikacijah. Pri 32 bit se pa pokaže tisto, kar ima Ultra skritega. Poleg znamenitega Pixel shaderja, tehnologije, ki je pri GF3 najbolj opevana, gre omeniti tudi izboljšani FSAA, Quincunx imenovan (Slo-Tech doživljensko poveličuje osebo, ki bo to besedo pravilno izgovorila ter posnetek poslala meni na mail). Kot sem rekel, test ni kaj preveč presenetljivega, a je vseeno zelo zanimivo nedeljsko branje, saj celoten test obsega 16 strani .

6 komentarjev

DrSergioDJ ::

lol, sam se en mikrofon izbrskam, pa sploh ni problema tega izgovorit. :D

Mate ::

Bom jest za nedeljsko branje rajs se enkrat prebral tvoj test altec lansingov. BTW Sergio, rula tipkat brez da tipke vids, rajt?

undefined ::

Jaz lahko vidim tipke brez da tipkam! Har har!

element ::

Da te citiram: "Primerjali so ga s Geforce II Ultro. Ker ima Ultra hitrejšo frekvenco delovanja, je Ultra nascala GF3 v 16 bit aplikacijah. Pri 32 bit se pa pokaže tisto, kar ima Ultra skritega. " Misliš kar ima GF3 skritega in ne ultra. :D:D:D

undefined ::

Tiskarski škart. ;p

undefined ::

Hmm, Kvinkanks? al kej podobnega ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xtreamer ULTRA (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
16235505 (19051) TheHijacker
»

HTC Desire S ali LG Optimus 2x

Oddelek: Mobilne tehnologije
263784 (2922) OldSkul
»

Crysis Ultra high

Oddelek: Igre
151832 (1281) Ales47
»

Pixel Sharder 1.4 demoti

Oddelek: Zvok in slika
111204 (1057) luni
»

Geforce3 test

Oddelek: Novice / Grafične kartice
61611 (1611) Mate

Več podobnih tem