» »

Nov članek: Vodič po Slo-Techu

Nov članek: Vodič po Slo-Techu

Registracija novega uporabnika

Slo-Tech - Iz majhnega rase veliko in tako je tudi Slo-Tech pridno rasel in dosegel sedanji obseg. Ker ste uporabniki tuintam potožili, da ne poznate vseh kotičkov naše spletne strani, sta vam Sergio in alien-w ustregla.

Pripravila sta Vodič po Slo-Techu, ki vam podrobno, a kljub temu jasno in razumljivo opiše vse kotičke Slo-Techa, od registracije dalje. Ste vedeli, da naš forum med drugim samodejno obarva programsko kodo vseh najpopularnejših jezikov?

10 komentarjev

goku :) ::

To bodo veseli novinci:D :D . Motijo me samo slike
Navijanje je kamen modrosti

Paramedic ::

Uf, sm vsak dan na ST od časov vaše prazgodovine, pa sm vseeno našel kaj novega :)).
Tam je ena napakica, ko opišete Sveže teme, potem pa kr naenkrat omenjate Moje teme!
"Oddelek "Sveže teme" je zastavljen malce drugače:"
Aja, zakaj ste pa Povezave dali pod skriti kotiček, če so pa tu na levi dostopne?
End transmission.

freejack ::

Pohvale vredno, mogoče bo sedaj manj enakih vprašanj vsak teden...

Mercier ::

Iz članka:

(st.koda html)(p)(i)To je st.koda(/i)(/p)(/st.koda)

je zelo uporabna zadevica, če želite nekomu pokazati na praktičnem primeru, kako naj naredi neko kodo. Torej, če nočete, da neka koda vpliva na izgled sporočila uporabite ta ukaz. Tam kjer piše "jezik", pa lahko vstavite enega od naslednjih jezikov: c, php, java, javascprit, vb, perl, pascal ali html, seveda odvisno od tega kateri jezik boste upodobili. Oznako jezika lahko tudi spustite, vendar vam sistem v tem primeru vaše umetnine ne bo pobarval.


Kako se obarva koda? Kje piše "jezik"?

Marjan ::

Zdej ne rabiš vsakemu razlagat kako in kaj, ampak mu samo link na ta vodič daš >:D :)

hruske ::

Ampak članek je pa precej kul! :))

Jeebs ::

Spodaj manjka link do S-T Linux povezave!:P
Press any key to continue... RESET. Didn't you say ANY key?!?!?!

root987 ::

To je pa tudi res...Sicer pa pohvale.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

alien-w ::

Slike so res malce "čudne", ker mi ob polnoči niso več ravno najbolje delovali mozgani , tako da se oproščam. Hmm, pa res ni linka na s-t linux. Ga bom pa tukej dal: http://www.slo-tech.com/linux. :))

alien-w ::

Kar napisi, tisto kar v clanku pise, pa bos dobil recimo tole:

<br /><p><li>to ti obarva.</li></p>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ne kaže mi pravilno flash bannerja

Oddelek: Izdelava spletišč
71143 (1107) #000000
»

Dvd convert to avi?

Oddelek: Zvok in slika
61354 (1320) OtonVM
»

[c++] prekrivanje konstruktorjev

Oddelek: Programiranje
171804 (1619) zavger
»

Problem pri predvajanju divx

Oddelek: Zvok in slika
5907 (831) JIM22

Več podobnih tem