» »

Dvd convert to avi?

Dvd convert to avi?

djtomekkk ::

Ali mi lahko kdo prosim pove kakšne program, ki spremeni dvd v avi ali kakšno drugo dadoteko?
Lp Tomy

Matej_K ::

kokr jest vem bi mogu tale bit tut za dvd Dr. DivX

pa kokr jest vem taka tema tut že obstaja..tak da bo tut to hmal zaklenen:D
... .. .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matej_K ()

djtomekkk ::

Oprostite za vse teme ki so že bile, sm še nov tle gor pa se ne znajdem tolk!
Lp Tomy

Myth ::

Hja... ni panike. Še sam moram uporabiti iskanje, da najdem če obstaja, pa ker iskanje bolj ne dela kot dela, še živčn zravn ramat. Amm... no, da ti odgovorim. Običajno najdeš takšne fore z googlom da vpišeš npr. dvd2avi . Najdlo bi ti naj gore programja.

Glede tega , da se ne spoznaš. Prvo se odpravi levo med članke, boš našel kar nekaj zanimivosti. Recimo napredno googlanje in nujno prebrati vodič po slo-techu. Nakar je dobro vedeti še za to, da ne kršiš Pravila.

Sicer pa imaš v vsakem oddelku takoj zgoraj napisano temo Preberi me (nekaj v tem stilu), da veš kako pišeš nove teme in kako opisuješ probleme , tako da ti lahko naši strokovnjaki pomagajo najbolje in čimprej.

pa en LP
temo pa bom pustil še malce odprto, da prvo najdem tisto temo ki bi naj obstajala. :)

edit: pa lahko tudi zasebno sporočilo mi pišeš, če te kaj še zanima (takšnega ali drugačnega)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

OldSkul ::

Po mojih izkušnjah DR. Divx ni dober za ripanje DVD-ja. Priporočam raje prigram AutoGK. Super program res. Enako oz. mogoče še bolj enostaven od Dr. Divxa.

Yossarian ::

Na tej strani imaš kompletna navodil za ripanje: http://www.podnapisi.net/index.php/pcla...

Na straneh SLO_TECHA pa še jih res nisem zasledil.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

OtonVM ::

jaz za ripanje dvdjev uporabljam programe v paketu Gordin Knot, najboljša stran za pomoč pri ripanju pa je pomojem http://doom9.org/ (spet se vse veže na Gordina Knot).

caw!:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD v avi file

Oddelek: Zvok in slika
91230 (1108) sloyoyo
»

Nov članek: Vodič po Slo-Techu

Oddelek: Novice / Nova vsebina
101998 (1998) alien-w
»

kaj pomeni: Warning unknown file format (xvid)

Oddelek: Zvok in slika
101770 (1613) frenk
»

Program za gledanje DVD filmov

Oddelek: Zvok in slika
55035 (4983) JagPanzer
»

podnapisi Dix in Windows media player 8.0

Oddelek: Zvok in slika
71017 (839) capitanoss

Več podobnih tem