» »

Problem pri predvajanju divx

Problem pri predvajanju divx

JIM22 ::

Najprej ni blo slike v Bsplayerju(nekem starem) v Medija playerju je bla pa kontra obrnena, pa še zelena in kvadratasta je bla. zdaj mam pa Bsplayer 0.86 je pa zelena in kvadratasta je pa prav obrnena. Inštaliro sem cel Nimo pack, pa ne pomaga. ne vem kaj bi blo krivo za to. Mam GF4 Ti4200 in AMD 2500+. Prosim če mi lahko kdo pove kaj bi lahko naredil(gonilniki za GF al kaj?).

Zanima me pa se kako se zrihta na kartici,da dela tv out. Pa kateri program rabim, da lahko gledam DVD. Pa če se dobi kakšen program za DVD-ROM TEAC DV-516D za region free? Za enkrat sem se nov v tem pa prosim za pomoč. Aja pa če je kakšen program, da bi lahk presnel film iz DVD na disk. Ka mem par DVD pa nisem še nič gledal pa moram juter vrnt.

LP!!:\

Slowenc ::

Ker si nov, se mi zdi da bi si moral prebrati navodila ob registraciji, ki jih dobiš za deskanje po tem forumu.
Ali pa si preberi tale navodila, ki so bila napisana ravno za novince.

Za tvoje prvo vprašanje imaš odgovorjeno v temle postu: http://www.slo-tech.com/script/forum/izpisteme.shtml?threadID=55771&mesto=def#neprebrano

Za drugo vprašanje pa vtipkaj tukajle: http://www.slo-tech.com/script/forum/iskanje.shtml

Upam da sem ti pomagal.

Lp
Skiny gate.

JIM22 ::

Prvo sem resil in res dela. Hvala. Sam drugo pa se ne vem. Prosim, če kdo ve, da mi napise.

LP!!

JIM22 ::

Zanima me še kateri program je dober za gledat DVD, pa kje bi ga najdu.

CaqKa ::

za drugo vprašanje uporabi iskanje kot že omenjeno.
za tvout pa uporabi tole temo: PC na TV - splošni nasveti
aja... pa predno postaviš naslednjič vprašanje preglej teme na vrhu... vsaj prvih 30 po naslovih.. pa uporabi iskanje z geslom o čemer te zanima...
potem bo forum bolj pregleden pa še sam se boš kaj naučil, poleg tistega kar hočeš striktno vedet.

:D ;)

JIM22 ::

Hvala vse za pomoč. Za tv out ne rabiš nič nastavit samo vštekaš pa vse dela. Programe sem pa dubo od enga kolega.

LP!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Peka DVD-jev (dolby digital...)

Oddelek: Zvok in slika
10954 (855) CaqKa
»

Linux javlja "Floppy busy"

Oddelek: Operacijski sistemi
71031 (984) moj_nick

Nove grafe nove 3DMark tocke

Oddelek: Zvok in slika
5797 (741) CaqKa
»

Kako popravt pokvarjene Divx-e?

Oddelek: Zvok in slika
81201 (982) AtaStrumf
»

Radeon 9500 Pro TV - OUT (črno bela slika na TV)

Oddelek: Pomoč in nasveti
111121 (965) romario

Več podobnih tem