» »

PVC okna HELP!

PVC okna HELP!

black block ::

Kje v Sloveniji bi dobil najbolj ugodno okna PVC in vrata, rabil bi jih za novogradnjo, kdo koga pozna, priporoča, plačam s kešom (predračuni se mi vrtijo tam od 1.000.000. in naprej)!

hvala!!!

041582886

---------
nekako ne spada med 7 umetnosti tole - P.
why serve in HEAVEN if you can rule in HELL

  • spremenil: Predator ()

Go-ahead ::

Po krajši raziskavi trga sem okna naročil na AJM. Obstajajo že kar nekaj let, ponudba je bila najbolj ugodna, njihov zastopnik je bil hiter in vedno na voljo. Sicer mi jih še niso vgradili vendar naj bi jih enkrat januarja.

IgorGrozni ::

Pozor !

Ker Purpen (rjava gobasta tvarina) ni UV in atmosfersko obstojen, se čez čas spremeni v prašek - ne tesni.
Ko ti zunaj tesnijo okvirje , naj uporabijo kit, vendar (posebno silikon) brez prednamaza ne drži dolgo na podlago. Minimalna temperatura podlage je običajno + 5 st C. Piše na materialu, ki ga bodo uporabili.
Drugače znaš imeti poplave. Naj ti pridejo dodatno tesnit, ko bodo primerne temperature ( prenamaz- preimer !! na očiščeno podlago).

LP. IgorGrozni

Boeing ::

Kupi MIK Celje in boš mel mir do penzije.

J
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Tody ::

hja jest tud nabavljam okna in sem pri AJM in SIMER dobu predračun in sem dobil do 1.000 sit razlike. Majo pa 5 let garancije za steklo in 10 let za okvirje.

SavoS ::

Hay

Pa poglej še malo na to stran

ajd
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

black block ::

hvala!
why serve in HEAVEN if you can rule in HELL

marko88 ::

marsovcek ::

Kje si pa ti našel dobra 4 leta staro temo?!

logout ::

To je zdaj moderno, kdo bo nasel starejso temo in dal najbolj moder reply. Verjetno se dobijo kaksne nagrade za to.

L.p., Kloko

paljer ::

Odločamo se za vgradnjo pvc oken temno rjave barve. Eden izmed mojstrov nas je opomnil, da bi postavitev temno rjavih PVC oken na sončno stran zaradi poletnega segrevanja lahko v nekaj letih poškodovalo izpostavljena okna. Ima kdo potobne izkušnje, ali ta trditev drži?

Tody ::

Barva nedvomno zbledi in ne moreš jih poštrihat tako kot lahko lesena.

mali tapravi ::

Pri nebeli barvi oken so dve možnosti, ali je to akril profil ali pa imitacija lesa- folija na profilu. Oboje je obstojno, folija še malce bolj. Kar se pa samega raztezanja tiče je pa pri nebeli plastiki malce večji kot pri beli. Sicer pa če ne boš imel izredno velikih elementov, oziroma vhodnih vrat na sončni strani ne bi smelo biti problemov.
Pa lep dan še naprej....

feryz ::

Sicer pa če ne boš imel izredno velikih elementov, oziroma vhodnih vrat na sončni strani ne bi smelo biti problemov.

Tole je pa izjava leta. Po najnovejših priporočilih in zapovedih, skoraj moraš imeti velike elemente na jug, zaradi pasivne izrabe energije.

mali tapravi ::

Tole je pa izjava leta. Po najnovejših priporočilih in zapovedih, skoraj moraš imeti velike elemente na jug, zaradi pasivne izrabe energije.
;)

Sigurno da moraš imeti, tudi jaz imam. Vendar mora proizvajalec in monter upoštevati raztezanje barvnih profilov ki dosega cca 2,5mm/m (1,5mm/m pri beli barvi)in skladno s tem razdeliti element-sklop npr z H profilom, da lahko profil giba. Problem pri vhodnih vrat se pa pojavi zaradi direktne izpostavitve soncu ter posledično velikega in različnega raztezanja profil-okrani panel, problem je pa v zatikanju oz za zapiranje moraš upobabiti malce večjo moč.Priporočam alu vrata oz pvc z avtomatik gonilko.Vsi pa vemo, da se bela barva najmanj greje na soncu.Poznam primer znane firme, ki pri izdelavi približno 5m dolgih harmonika vrat ni upoštevala raztezanja in krčenja, pozimi so bila vrata približno centimeter prekratka.
Pa lep dan še naprej....

krismont ::

Pri nas lahko dobite kvalitetna PVC okna slovenskega porekla.
Na spletni strani http://www.kris-mont.si, najdete več informacij.

Pokličete nas lahko na 03 620 98 44.

LP

koyotee ::

Dobro blago se samo hvali. Brišite oglas!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mali tapravi ::

Že več kot 10 let delovanja in več kot 1000 zadovoljnih stank je naša najboljša referenca.


Samo ena moja ekipa opravi cca 200 in več montaž na leto, torej 200 zadovoljnih strank v enem letu.....

Kratek pogled na bizi.si.....:O;)
Pa lep dan še naprej....

Avenger ::

in kako kej zdravje?
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Šimpanz ::

Pri lesenih mi je skozo pihalo, pri plastičnih pa tega ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vhodna vrata za hišo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7517117 (1416) biserx
»

Nakup novih oken (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
354104455 (7828) BCSman
»

Katera pvc okna kupiti

Oddelek: Loža
128193 (1471) Matej74
»

Okna (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421247 (4187) Invictus
»

Steklena vrata

Oddelek: Loža
178366 (4003) martincek1

Več podobnih tem