» »

prenosnik in tujina

prenosnik in tujina

mr-rudy ::

helo folk
zdej tko jz sm gledu mau po tujih straneh pa opazam, da majo v tujin velik mocnejse masine za velik nizjo ceno (tud ce placas postnino pa to). Tko, da me zanima ce ve kdo za kako fajno trgovino (internetno) v nemciji (al pa kje drugje), ki poslija tud v slovenijo in ma tud garancijo tle. Kokr jz vem majo doloceni noteboki tisto nalepko international warenty (tko da bi mogla garancija tud prnas velat al ? )
hvala za odgovore
LP

sash ::

ta mednaroda garancija bi morala veljati tudi pri nas, vendar temu (običajno) ni tako, tako da ne pričakuj preveč
--------------------
Think different...
TOROiD Group

smile- ::

imam izkušnje s toshibo, ki ima mednarodno garancijo - in prenosnika kupljenega v tujini brez problemov neseš na slovenski servis (z ustreznimi papirji).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: smile- ()

Container ::

klicu sem na sloevnkkega zastopnika za Gericom .. pozabu kdo že je ... in so mi rekl, da garancija za računalnike, ki niso kupljeni pri njih ne velja!!!

So pa cene res nižje, mall bo treba še počekat, kakšno leto, pa bojo iste.

mr-rudy ::

kaj pa pravite za prenosnike NEC ? mislim ta se mi zdi kar sumljivo poceni, glede na konfiguracijo ?

NEC Versa M500F
Procesor Intel Celeron M 330 (Centrino)
1.4GHz, 512kb
15 TFT XGA, 1024x768
256MB DDR, max 1 GB
Trdi disk 40GB
Combo DVD/CD-RW
Integr. Grafična kartiva Intel 64MB
Fax Modem 56k
LAN 10/100, 4x USB 2.0
Integrirana zvočna kartica Reltek ALC 202
Li-Ion baterija, zvočnik, mikrofon, Kensington Slot,
Teža 2,6kg,
Free DOS, WIN - opcija za doplačilo
Slovenska tipkovnica

Cena za gotovinsko plačilo: 213.350,40 SIT

aljazh ::

CITIRAM: "Klicu sem na sloevnkkega zastopnika za Gericom .. pozabu kdo že je ... in so mi rekl, da garancija za računalnike, ki niso kupljeni pri njih ne velja!!!"

Hmm.. a so fantje zastopniki prespali letošnji prvi maj ali kaj?

Če kupiš izdelek v državi članici EU, ti garancija že po zakonu (oz. Direktivi) velja na ozemlju celotne EU in jo lahko uveljavljaš v katerikoli državi članici, na kateremkoli pooblaščenem servisu.

Naj ne prodajajo buč. Če ne bi priznali garancije, bi lepo zavrtel telefon tržne inšpekcije ali pa jim (trežni inšpekciji) pisno poslal prijavo in sem prepričan, da bi bili v nekaj dneh pripravljeni "prijazno" sprejeti izdelek v popravilo.

Sicer pa se ponavadi debata obrne v drugo smer že takoj ko samo omeniš tržno inšpekcijo in navedeš kakšen zavezujoč pravni akt (sevda moraš o tem res kaj vedeti, ne da nekaj tja v tri dni nabijaš, pol se ti pa trgovec smeji, kako nimaš pojma).

m12 ::

Cene so pač takšne!
Tuji trgovci imajo to prednost, da ne nabavljajo samo 10 prenosnikov hkrati!
In temu primerno so tudi cene nižje! Recimo AMD64 3.2/512MB RAMa/80GB/15,4 WXGA/DVD+RW za 1300€
Samo najcenejši prenosniki, oz. za najboljšo ceno se dobijo samo v trgovinah v akciji!

LP Matjaž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izkušnje s senetic.si

Oddelek: Kaj kupiti
4214707 (2199) Dafer
»

Garancija, 45 dni, nov izdelek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
22639299 (14824) Furbo
»

Originalni garancijski listi

Oddelek: Pomoč in nasveti
243885 (3431) Bias

Comtron in garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
838049 (6530) Mr.B
»

je to pod garancijo al ne

Oddelek: Kaj kupiti
181392 (920) bombacina

Več podobnih tem