» »

je to pod garancijo al ne

je to pod garancijo al ne

bombacina ::

Zivjo!

Ze dalj casa imam probleme z lcd ekranom na prenosniku, zgublja sliko, spreminja barve, zdaj pa je se piksl crknu se mi zdi, ko je podlaga crna se neka modra pika vid, je to piksl ali ne.

Ker se nisem sel uveljavljat garancije, (nimam casa), ker tolk monitor zajebava me zanima ce grem sedaj ce je vse to pod garancijo ali ne.

Hvala

BigHugo ::

Seveda je za uveljavljanje garancije. Katero firmo notebooka pa imaš?
LP BigHugo

bombacina ::

Gericom hummerForce, pIV 2.6GHZ

sam problem j eker je bil v avstriji kupljen, pa ga morem gor pelat,ma mednarodno garancijo, sam kaj ko pr nas ni generalnega serviserja.

Ce gre kir v avstrijo kej, nej mi plis pove, ce me zram uzame.

Hvala

iskra ::

Pri nas bi MORAL biti kak serviser ... Saj jih uvaža kup firm u Slovenijo ... :\
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

bombacina ::

Ok, sam kje! :D Ok, sam kje!

Dobius ::

Mislim da je za Gericom uvoznik in zastopnik Anni... vsaj včasih je bil

bombacina ::

sem ze prasu sam so rekl da sa svoje, ce pr njih kups drgac ne popravljajo, povedal pa niso nic kdo bi to v slo lahko.

Cudno

iskra ::

Ti jim kar pošteno zateži. Če ima mednarodno garancijo jo lahko uveljavljaš kjerkoli. Sej konec koncev je to prenosnik in ti lahko crkne v katerikoli državi!!! :| ;(
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

icecube ::

jp ce ne pa poslji e-mail gericomu, in jim povej da se gericomov zastopnik anni ne drzi evrogarancije, in ce lahko to nekako uredijo.

To je postala njihova dolznost, z 1.5. 2004.

Tavher ::

Preveri ali imaš Pickup garancijo. Moral bi jo imeti.

Če jo imaš, samo pokličeš na brezplačno številko od Gericoma v Avstrijo, poveš kaj je pokvarjeno in svoj naslov. Nato oni pošljejo po notebooka DHL in ko je popravljen ti ga pošljejo nazaj.

Za mojega Blockbusterja je cel postopek trajal en teden. Plačal seveda nisem nič.

AnWar ::

jojJOJo taGERICOM je vedno slabsi,pa se garancije ne mores uveljavit KATASTROFA!!!!! ;( ;(

Tavher ::

Seveda jo lahko uveljaviš. In to dobro garancijo če imaš Pickup.
Če pa nimaš pač nimaš. V Avstiji je kupil notebooka ceneje, a glede garancije bi se lahko pozanimal pred nakupom. Bi pač dal nekaj denarja več pa bi imel mir.

bombacina ::

PickUP; kak pa to najdem ce je, kje more to pisat!

Hvala


A drugac more tud anni popravt ker smo v EU!

Tavher ::

Pokliči 0043 810 00 11 86.
Ko boš povedal serijsko, lahko vprašaš za vrsto garancije, čeprav dvomim da ne bi imel Pick up. V najslabšem primeru boš pač dal nekaj za poštnino.

Anniju se j... za tebe!

bombacina ::

Ok hvala ti, ja to pa rad verjamem:D

To je brezplacna stevilka al katera je to. Znajo tu anglesko ker jaz pa nemscina sva v riti, ceprav smo jo mel 4 leta v gimnaziji!

Tavher ::

To je brezplačna številka.

Nekako se boš že zmenil. Ne čaka te kakšno zasliševanje, ampak osnovni opis napake. Najprej pa moraš povedati serijsko od notebooka, svoj naslov in email. Email se kar nauči črkovat, ker ti potem po mailu pošljejo dokument, ki ga natisneš in nalepiš na škatlo.

bombacina ::

Ok hvala ti.

Tole mi se povej kok pa je prblizn ce ves postnina ce ni pickup garancije, zdej smo tko v eu tak da carin eni vec.

Šimpanz ::

Garancijo boš moral uveljavljati ker je Anni samo en od distributerjev Gericom notebookov pri nas. Oni popravljajo samo notebooke ki so jih sami prodali. Tudi z drugimi prodajalci je enako.

bombacina ::

Jp tocno tak kot si reku je, poglej plis zasebno sporocilo pa mi odgovori.

Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik Anni HEL80

Oddelek: Kaj kupiti
272831 (2050) neboben
»

Ima kdo tak notebook?

Oddelek: Strojna oprema
91928 (1636) jobber
»

serivs prenosnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
91061 (884) Šimpanz
»

Lastniki Gericom Blockbusterja pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
614828 (3921) snow
»

Kolko bi pršu notebook ?

Oddelek: Kaj kupiti
121046 (847) Matty

Več podobnih tem