» »

Half Life 2 pomoč pri igranju

Half Life 2 pomoč pri igranju

«
1
2 3

Kriko ::

Da ne bo vse nametano bi se lahko posebej menili o pomoči pri igranju,...ali pač ne..po želji

NO sam sem v Route KAnalau, prišel do tam, kjer je treba zložit nekaj sodov da lahko skoćiš v #rdeči" tunel kateri te pelje naprej. No ko pa prudem v to sobo za tunelom mi pa niti približno ni jasno kako naprej...prosim za pomoč.
kriko

PIK@LO ::

kriko oprosti da se ti rinem v temo. Sem sam v Route KAnalau in te bi vprasal ce ves kako tam dalje priti ko prides do sobe v kateri na samonarjenem podestu-štantu spi nek človek. na stropu je luknja z rešetkami, v sobi so vrata in še rešetke. kaj naj tam naredim?

zile ::

Malo slik nebi škodilo!

Grey ::

Prlimita kak screen...

BTW uganke so tle še čist lahke.

Kriko ::

Po opisanem se ne spomnim kje si.
Jaz sem obstal tam kjer moraš v prostoru kjer je voda zložit sode da lahko skočiš v en kanal z rdećo lučjo po tem kanalu pa prideš v naslednji prostor. Te sode moraš najprej z zgornjega podesta iz rešetk zmetat v vodo potem jih sestaviš da greš po njih v ta kanal. Tu ne najdem rešitve kako na drugo stran.
Če mi lahko kdo pomaga..screen-i so od istega prostora, le da je ena takoj iz kanala da se vidi dno prostora, ena pa ko grem po lestvi navzgor.
Iz tega "predora" pridem ven. ZA v ta predorček pa sem moral sestavit omenjene sode da sem lahko sploh skočil v njega:

Slika1:

Slika2:
kriko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kriko ()

matter ::

Kriko: tam NI fora da zmečeš sode in greš skozi redeči tunel, ampak imaš na tisti strani kjer so cevi, en ventil za odpret. Je pa ventil na cevi obrnjen proti steni:


prideš rešetke....stena
-----> ˇˇˇ ˇˇˇ O+ |

O+ predstavlja cev (O) in ventil (+), ki je obrnjen proti steni.

PS: u so že slikce :)
No na sliki 1 poglej, in sicer je tisti kar sem opisal glede na sliko1 na drugi strani rešetk, torej na desni strani. In JA, brezveze si se s sodi jebu :)
KEr ko odpreš ventil se obe sobi napolnita z vodo ...
Grem basket pa bom neloke metal

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matter ()

Highlag ::

Slika 1.
V prostoru na drugi strani rešetk moraš odpreti ventil za vodo, ki se nato dvigne. Potem pa imaš na dnu vode ....
Never trust a computer you can't throw out a window

Kriko ::

Problem rešen..hvala
Mislim kake finte, res zanimivo..se jebeš dve uri zložit sode in pravilno skočit po njih da se ne zrušijo..to pa nima na koncu nobene veze:)
Sem pa sto krat se sprehajal po teh prostorih, samo ventil je na takem mestu da da spregledaš:)
No hvala..se verjetno še kaj oglasim:)

Če pa bom lahko jaz kje pomagal....ni problem
kriko

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kriko ()

kanabis ::

No pa še jaz bi prosil za pomoč. Od tu kjer je kriko spraševal sem uspel pridet malenkost naprej, kjer ti naslednjič nalaga, Tu prideta dva dol po špagi katere fentam pol pa samo hodim levo desno, pa po enem delavskem odru..izhoda pa nikjer. prosim za kak namig.
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

krho ::

skoči dol...
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

zile ::

Ok zdej ne vem al je to bug al kaj !!!
Nahajam se:
slika1
slika2
slika3

No in ta model je tko zdej postavljen med vrati, da ne morem mimo v sobo. Kaj je treba potem sploh narediti v tej sobi ?

EDIT: je pa to poglavje: we don't go to ravenholm...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zile ()

m.i.h.a. ::

Če se prav spomnim, odpreš neka vrata oziroma ti jih odpre nekdo drug in prideš ven do buggya, katerega ena baba s tabo vred flikne dol iz pomola z žerjavom, na glavo seveda. Nisem pa ziher, če je to to.

zile ::

Nej še dodam, da je to takoj zatem ko se v igri pojavita 2 snajperja. Merita z modrim laserjem in ker se to pojavi prvič v igri, se mora kdo spomnit kje je to.:(

matter ::

Če pogledaš tvojo zadnnjo sliko, pojdi naravnost in LEVO do konca, in tam imaš na DESNO vrata do bugija.
Grem basket pa bom neloke metal

kanabis ::

Prišel sem z mootronim čolnom ter nato še en del peš do enih vrat katere uspešno odprem, sesujem dva helikopterja ter se pribijem do tunela v katerem je "lava". Ko pridem iz tega tunela me čaka nov helikopter, katerega z mojim orožjem ne morem sestrelit, predaleč pa mi je da bi mu ubežal do prvega zaklona oziroma da bi še lnaprej ker me prej sestreli?
Če kdo ve kaj mislim...kaj zdaj?
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

sinko999 ::

daj kako slikico okolice
Ni? ni ve?no !

kanabis ::

Rešeno
Spoštujem mnenje vsakega, zato spoštuj moje!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kanabis ()

zile ::

matter: No sem nekako pišel mimo modela, ki je stal med vrati in tudi našel vrata v tisti sobi. Ampak je fora, da mi jih ne odpre. Je kakšna finta ? Bi kdo lahko probal, če mu pošljem moj save game ?

Kriko ::

Ko ti jih ne odpre probaj QUICK SAVE ter ta save takoj na novo naložit.
lp
kriko

gofra ::

Jah, se dogajalo tudi meni - najbrž gre za isto stvar:

Odpri konzolo z ¸ tipko in vanjo vpiši: ai_disable 0

Ničla, ne O (torej številka ne črka). Pritisni enter in to je to. Če se še zmeraj nič ne dogaja, poskusi hodit mimo tega modela (približaj se mu in oddalji) v več različnih smeri, da ga spet "sprožiš". Upam, da ti bo delalo...

Tilen ::

Se vedno pa bi bila najboljsa alternativa originalna igra.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tr0n ::

Tole si dodaj v hl2/cfg/autoexec.cfg.

con_enable "1"
ai_norebuildgraph "1"
ai_disable "0"

txdrxd ::

Js mam tudi en velik problem in sicer v "Follow Freeman" delu,kjer sem v nekem porušenem "bloku".Zraven bloka sta 2 stavbi,v kateri so bili 3-4 Sniperji,ki sem jih ubil tako,da sem v okno vrgel bombo !
No moje vprašanje je : Zdaj sem na vrhu s Barnijem,ki mi govori :Follow me,Come on, This way,.....in ko pridem do njega se nič ne zgodi,barney se sicer premika (malo) samo me ne vodi nikamor!!!!??? :\
Žal nimam slik !

Hvala

gofra ::

Isti problem....hodi mimo njega, odspredaj odzadaj, levo desno - nekako ga boš že sprožil...ali pa štartaj od drugje, če lahko.

txdrxd ::

hodim že od včeraj :O mimo,ob,nad,..:) njim pa se ne zgodi nič :'(
Mogoče je kak Bug !?
Mogoče še kakšna pomoč.... ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: txdrxd ()

Zheegec ::

Pač nabavite si original. Mislim da tam ni takšnih težav, vsaj jaz jih nisem imel :D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

txdrxd ::

ja alien haha.:\

mirage ::

Jaza pa sem obtičal v levelu kjer dobiš buggy-ija, nikakor ne morem skočit čez tisti most...

zile ::

Lahko lahko, sam pospešek mu dej. Sprint tipka.

Urajmal ::

Če bi moderatorji kaj opazili, bi lahko vidl da je nekaj wareza objavlenga. >:D >:D

txdrxd ::

sm šel v cvetličarno po novo gnojilo za rožico in zdaj raste naprej :D

Xplicit ::

sej dejansko ni treba pretiravat z vrtnarskimi nasveti :\

no drugac mam pa eno vprasanje - kak se izklopi un 'forcefield' k je tm nekje v enih zaporih
to je ze tm k dobis tisto 'zogo' za kontrolirat une alien pajke, pa hods tm po enih zaporih,
pa prides do neke celice kjer vojaki mucijo al mutirajo enga aliena, pol gres pa do ene nadzorne sobe,
odpres ena vrata gres naprej in tam je levo za vogalom en forcefield za njim pa vojaki in par postavljenih machine-gun-ov

kak se to izklop? ker ce pridem preblizu me sesujejo machinegunni, pa tud nikjer ne vidim ksnega stekarja za izklopt

gofra ::

Na desni strani v steni spodaj je prezracevalni jasek...

PARTyZAN ::

Jaz pa sem trenutno v neki bazi, kjer me dva "helikopterja" obstreljujeta...jaz pa okoli lutam in nevem kam moram jet.. :O

gofra ::

Hmm, več podatkov bo treba partyzan...to je tam, kjer so s teboj tudi Antlion drones ne (tiste mravlje velikanke). Če je tako, moraš oba chopperja sesuti z grenade launcherjem (3,4 udarci pa je mrzel). Deluje tako, da zadevo izstreliš kamorkoli v luft, potem pa z laserjem naciljaš v tarčo in se je držiš, da izstrelek najde pot do njega...No, pa saj to že veste. Pa prilepite Prtscreen če se da prosim...

PARTyZAN ::

Ni važno...sem že rešil:D

Grey ::

A si to slučajno biu tm, k upravljaš tiste ščurke. Pol pa prletita dva "Wasp" biomech helikopterja? Jp, tole je kr zajeban deu:D.

lopov ::

Ziv,

ob zagonu igre se mi namesto Valve muvija prikaze bel zaslon z diagonalnimi rdecimi crtami in napiseom "Video not available, cannot find vids:cvid decompressor". Nato nadaljuje normalno in na samo igro ne vpliva.

Morda kaksna resitev?
Gre za original na DVD.

b.

Slide ::

Eno vprašanje iz Chapter 5...

Kako to, da potem ko te skenirajo in te ženska pospremi do lifta, ne morm več naprej... Ženska blebeta in blebeta in ko pritisne da bo poklicala lift, še neki blebeta, potem pa ko lift pride, pa ženska noče v lift??? Sam pa tud ne morm prtisnt knofa v liftu... What the fuck... BUG?
ai_disable mam v cfg-ju. In samo tuki sm opazu, da je AI friznu...

LP
forever 200 MPH ...

dauce ::

zdej sm tm k pridš z bugijem pa ga morš dt v garažo. Pol tm vse pobijem grem na stolp in pol pride še un leteči, ga ubijem z bazuko. Pol grem pogledat dol in reče un doktor al kva je da mu nej sledim in sploh se noče nč prmaknt kr namer stoji.(ai_disable 0 mam napisan)

Če kdo kej ve naj pove
Athlon M 2500+@10x235| NF7-S 2.0|Corsair XMS pc3200 c2 |
MSI 9800 pro@435/390

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dauce ()

sk8er ::

ja oba mata enak problem ne:D .
Se zna zgodit, še posebej pr rožicah>:D .Men je pomagalo to da sm ponovno zagnel igro in loadal ter upal da bo AI delala. Če ne pa še enkrat celoten level....
Flip that sh*t!

Tilen ::

Dol moras it pol. V "klet" stolpa. Kjer ti pol un tip vtipka neko kodo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

hyphh ::

Glede A.I. težav je logična rešitev Originalna igra::

dauce ::

tnx za odgovore :D
Athlon M 2500+@10x235| NF7-S 2.0|Corsair XMS pc3200 c2 |
MSI 9800 pro@435/390

murphyboy11 ::

živjo imam eno vprašanje zataknilo se mi je pri tunelu uglavnem tam kjer se prvič vozš is unim skuterjom in potem ko prides do konca in moras naprej peš tam je eno kokr jezero radioktivno ko stopim vanj me ubije kako priti čes slik nimam . upam da gdo ve kje mislim

Highlag ::

Murphyboy:

Očitno še nisi prišel do konca:D
Never trust a computer you can't throw out a window

murphyboy11 ::

hmm

evo do tuki sm pršu is skuterjom pol pa morš it naprej čes uno mlakužo radioktivno samo kako :\

evo čes to lužo



kako ?

Zgodovina sprememb…

murphyboy11 ::

ne gre nikakor vse sm že probu edino kar mi ustane je da zbrišem špil iz diska in zažgem dvd :( že dva dni hodm gor pa dol po sobi probavam use živo pa bres uspeha ...
a se komu sanja kako pridt tm čes???

Xplicit ::

une modre sode mors prijeti, se potopiti v vodo in jih spustis v uno 'kosaro' pod takoimenovano skakalnico
ko se le ta dvigne v pravi polozaj, gres nazaj na un coln (oz. kakroli je ze), vzames zalet in fly, fly the wind :D

murphyboy11 ::

Thnx :D
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Black Mesa 14.9 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23532295 (981) DejchSLO
»

Penumbra: Black Plague

Oddelek: Igre
443565 (2385) Saladin
»

half- life 2 episode 2 problem

Oddelek: Igre
141020 (1020) markxxx
»

FarCry (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Igre
64744905 (18828) X-Hair
»

Half-Life 2: Lost Coast

Oddelek: Novice / Igre
303914 (2300) G-man

Več podobnih tem