» »

Nekaj je narobe pa nevem kaj...

Nekaj je narobe pa nevem kaj...

G0lden ::

Lep pozdrav!
Moj problem je takšen.Začel se je pojavljati nedolgo nazaj ko sem po dooolgem času formatiral računalnik.Težava je sledeča...
Pri obremenjenosti 0% mi preskakujejo mp3-ji ,mi vlači video,divx naprej itd....Računalnik sicer super dela (igre itd) na visokih kvalitetah,vendar me ta problem zelo zelo moti ker brez muzike in filmov crknem...
Torej naj mi kdo pojasni zakaj se to dogaja pa mu gajbo in taxi častim...če to odpravi moje bleme.
Konfiguracija sistema:
Athlon 2.4
1gb ram
80gb maxtor
Radeon 9800 SE ---> zmodificiran v XT
windows XP (brez kakršnih koli service packov,kajti tudi prej jih nisem imel pa je delalo kot je treba)
Imam nameščen Zone alarm,Norton utilities 03 (ki seveda nič ne najdejo)
Nameščen je tudi adware SE ki prav tako nič ne najde...ZATO PRI NEVEM KOMU KI JE BLEM !?:'(

LP,G0lden

G0lden ::

Damn,kaj res noben ne ve... ?? Dajte no ideje vsaj,vsakega odgovora bom vesel ,če bo vsaj kolko tolko koristen ?!8-O

vidi ::

Probaj različne playerje (to je vse kar ti lahko svetujem)!
Prodajam bučke!
Dej kup si liziko!

zed 5.0 ::

Tole bo verjetno mal izven konteksta, sem pa mel jaz podoben problem s satelitsko kartico (SkyStar 2)... Izgleda da je bil driver za to karto tko grdo napisan (ocitno so mel probleme s sinhronizacijo), da je zvok delal normalno edin pri gledanju satelitske. Povsod drugje pa sem mel take simptome kot ti. Jest bi ti predlagal da si upgradas/downgradas driver za zvok, ce ne bo pomagal probi se z driverji za plato (preveri ce ti vsi diski delaju v UDMA modu)... Kaj drugega zaenkrat tezko recem...

P.S. Ce probas se to kar je svetoval vidi, te pa itak nic ne stane...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zed 5.0 ()

ombre ::

Probaj različne kodeke. :)) Mogoče pa ti kak virus kje razsaja. Probej več AV programov.
OmbreMan - Galaxy of knowledge

Netman ::

Imel sem podoben problem - preveri gonilnike za matično plato, zvočno in grafično kartico (z neta si potegni najnovejše). Update-aj si direct X.
Ride where??? Anywhere!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon HD 6870 CrossFireX Problem

Oddelek: Strojna oprema
476577 (5811) krispe
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264467 (64059) Seljak
»

Zvok hitrejši kot slika - Winfast 2000 TV WDM

Oddelek: Zvok in slika
122420 (1997) |ke
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458562 (5011) d4rko
»

Firewire kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
697282 (6430) BadWolf

Več podobnih tem