» »

NFS underground 2 problemi

NFS underground 2 problemi

detroit ::

Ziv

Dons sm "dobil" novi underground in reč je taka da mi noče delat, zanimo pri tem je da sem imel že demo te igre in je lepo delal a ko sem instaliral celotno verzijo mi je tudi demo povzročal iste probleme: comp freezne ob startanju igre, ko se pojavi kurzor(iz igre) ozadje pa je črno.
Mislim d je fora z grafično imam 4200ti samo kako mi je potemtakem demo pa delal?


P.S. Edina stvar k sm jo zamenu je da sm kupu nec3500 dvdrw in ga ustavu not pa firmware zamenu.....kar pa je itk neumesno in nima veze s tem ..pomoje:)
Skero
  • zaklenil: Matek ()

KoJn ::

Ja zaj je stvar taka da ti čist točno ne morem odgovorit,iz iskušen pa ti lahko svetujem da odstraniš obstoječo igro kompletno dol s kompa pa demo tut in probas znova instalirat driverje za tvojo grafično (po možnosti novejše).ja pa direktX si instaliraj znova.Pol pa instaliraj igro.
Čepa bo še vedno isto je pa neka najbrž narobe narobe z windowsom.Poskusi ga znova namestiti. Še prej pa se prepričaj da igra sploh deluje pri kakem prjatlo.
mi boga teleta ko še možnosti za ADSL al pa kabl nimamo...

detroit ::

hehe thx did that
instalirou winse na novo
vse....novi driverji dx9.0c instalirou spet nfs prvic celo ...rib...pol se demo...rib.:'(
Skero

detroit ::

Yep yep vse sm spet nanovo pa jao meni nč sm tokrat na drugo particijo z drugmo cdromom blahblah nimam srece:\
Skero

kilergas ::

A nebi bilo bol enostavno postavit post TUKAJ kot pa po nepotrebnem odpirat nove teme:\

Matek ::

Kilergas ti je pravilno povedal. Zaklepam.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po update-u težave z grafično

Oddelek: Pomoč in nasveti
471788 (974) Seljak
»

Race Driver: GRID (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28624125 (8322) uro1001
»

Need For Speed Underground 2 (demo) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
576001 (4274) WarMaker
»

Zakaj mi računalnik zamrzuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
623744 (2956) antraxxx
»

Win2000 & WinME = Dual Boot ? KAKO ?

Oddelek: Programska oprema
81015 (928) andrej

Več podobnih tem