» »

CPP - nove pole na občinskem izpitu

CPP - nove pole na občinskem izpitu

««
6 / 6
»
»»

Trubadur ::

Je ta stran še zmeraj aktualna oz. so vprašanja ista kot na roški?
Berite Thomasa!

Matev ::

cestno prometni predpisi se menda ne spreminjajo
ali pač?

mislim da je cesta in pravila na naje takšna sedaj kot pred 10-20 leti

mogoče so zgolj krožna križišča relativno nov pojav
ostalo je enako

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matev ()

McHusch ::

Kar se tiče izpitnih voženj, malenkostne spremembe seveda so. Včasih smo se ustavljali pred znakom STOP in na točki vidljivosti, sedaj samo še na točki vidljivosti, naprimer.

Ejsi_Disi ::

Res? Koliko časa je že to?

marnit ::

Kaj a res? Sem naredu pred 1 mesecem, tega mi ni nihče povedal.

In prosim folk, da ne boste kr slepo verjeli kar piše na forumu (brez zamere McHusch, lahko, da imaš prav). Vedno vprašite svojga inštruktorja!!! Zato ga pa mate!!! Moj sošolc je na joker forumu prebral, da če ti kdo pomaha/požmiga, da pejt pred njim in če greš, se to šteje kot izsiljevanje. In ko je on čakal v križišču, kljub temu da mu je voznik nasporti pomahal, je fuknu.

Še enkrat, inštruktor je če kokr tok kul in informiran, bo to vedu!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: marnit ()

Matev ::

ja informacije na forumih so včasih res malce eksotične

treba preveriti

sherman ::

Meni je inštruktor povedal, da imajo oni dogovor s komisijo, da ustavljamo na točki vidljivosti (letos marca).

Tako da verjetno je odvisno od posamezne komisije.

OldSkul ::

Jah ne vem koliko je to res... jst moram vedno ustaviti pred stop znakom, drugač je cela pizdarija. Sm že 4x ruknu, še enkrat pa grem drugam>:D bom vsaj vzel avto po moji želji (clio), tale golf mi gre že pošteno na k.

r5r ::

Pri stop znaku se ustaviš, potem pa počasi do točke vidljivosti.
And it makes me wonder.

Matev ::

mi v naši vasi smoi meli včasih stop znak postavljen cca30 metrov pred točko vidljivosti
in takrat je bilo res abotno če bi se ustavljal ob znaku

sedaj so ga prestavili na pravo mesto

bremzzi ::

Preveč ste površni.

Pri stop znaku imaš dve varianti in sicer:

- če je na cestišču neprekinjena prečna črta, se ustaviš pri črti, ne glede na to koliko je črta oddaljena od križišča

- če je na cestišču prekinjena prečna črta ali ni nobene črte, se ustaviš na točki vidljivosti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bremzzi ()

Gr0unD Zer0 ::

pri nas smo tudi samo 4je naredli. pa nas je bla polna dvorana v amzsju v mb(ene 40 ziher)...

pri prvi pomoči pa je en mel pole zraven, ceravno sem vedel kaj storiti brez njih...

pri izpitni pa sem samo molil, da nem pobrežja vido...
enosmerne ubijajo...
pa tisto pikolovstvo...

drugače pa sem mel zakon instruktorja. hvala, boris:D

kobe ::

A ima že kdo tanove pole iz roške? So jih spet zamenjal.

hvala
Mili

TekO ::

Bom malo tole staro temo odprl..
Torej, a je to res, da bodo (ali so že?) bile CPP pole, na katere boš sam moral pisati odgovore in nič več obkroževanja? Torej odprt tip vprašanj?
Ima kdo zdaj v kratkem CPP ?:)


LP
Ideas are bulletproof.

tx-z ::

To sm jst slišu pred enim letom da bo čez kšn mesc. Pa še zdej ni.:\
tx-z

Igla_63 ::

Ne, pisal sem danes pa so bila še vedno vprašanja za obkroževat (vkrižat ;) ) in še vedno so imele možnosti več pravilnih odgovorov.

;-) ::

Ne, pisal sem danes pa so bila še vedno vprašanja za obkroževat (vkrižat ;) ) in še vedno so imele možnosti več pravilnih odgovorov.


sem lih pisal par dni nazaj. Pred pisanjen sem si pogledal le eno polo od 10 ki mi jih je dal inštruktor in glej ga lih tisto sem dobil :D Dvorana je bila polna a naredila nas je le peščica, ne razumem pa kaj je z folkom???

Pole so se mi zdele lahke še bolj kot občinske, sam 2 odg. sta bla za obkrožit in ne 4 različni kot pri občinskih.

stock ::

Pa sej te pole so samo za preverjanje pismene sposobnosti posameznika, na praktičnem delu ugotovijo če ločiš sklopko od menjalnika pa si car!

TekO ::

Igla_63 hvala ti. :)
Ideas are bulletproof.

Aero01 ::

Pozdravljeni !

V kratkem delam izpit CPP in sem slišal da so pole za CPP ki se pojavijo tudi na izpitu javno dostopne, torej bi prosil če mi kdo pove link, ali pa če jih ima shranjene na PC-ju ( aktualne pole seveda ).

Hvala in lep pozdrav !

BigWhale ::

Pozdravljen !

V imenu vseh uporabnikov foruma te lepo prosim, da se CPPja naucis. V primeru, da se naucis pole na pamet in slucajno naredis izpit, bos le se en bedak na cesti, ki ne ve kaj je promet in kako se obnasati v njem. To bi utegnilo biti precej nevarno zate, se posebno pa za druge udelezence v prometu.

Hvala in lep pozdrav !

jype ::

+10000!

alexxxx ::

Lep pozdrav

Da malo osvežim temo, me zanima če se da kje dobiti "nove" pole iz avtošole (amzs) ker naslednji teden pišem :) Ter kakršne koli poučne linke!

Hvala že vnaprej!

tony1 ::

Priporočam knjigo Varna vožnja.

Mlad šofer naj si poišče
manj obljudeno križišče
in na njem poskusi srečo
s polnim gasom čez rdečo!

Začutil bo adrenalin
nič ne bo čutu
če bo hin.
Avtošola Žale
za velike in male!
(c) Mladina

KTr1sk ::

Ena novost ali zanimivost...
Občinske testi (oz.po novem republiški testi) počas ne bodo več na polah, jaz sem občinske za A pisal letos maja in so se že pogovarjali da bo kmalu vse računalniško in zdaj bo zgleda da z novim letom..zdaj pa uradno piše na 24ur da bodo spremenili računalniško...

Teoretično znanje o cestnoprometnih pravilih se bo odslej preverjalo v posodobljenih, računalniško opremljenih učilnicah.....več o tem na:
http://www.24ur.com/novice/slovenija/iz...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x
««
6 / 6
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Krožišča (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
21644327 (38221) GrimReaper
»

Miti, zmote in nepoznavanje predpisov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11738677 (33548) St235
»

Krožno križišče - prednost (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18347229 (43182) floyd1
»

Prometna nesreca-vase mnenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
717173 (5580) Matev

Več podobnih tem