» »

Pri temah z večmi strani možnost "vse strani"

Pri temah z večmi strani možnost "vse strani"

sverde21 ::

A bi se dal naredit tak d bi bila tam zraven tem, ki se delijo na strani še ena izbira "vse", s katero bi lahko videl vse poste na eni strani in ne na večih straneh (ponekod tudi čez 50)

ja vem rekl boste da si nej tam v nastavitvah nastavim eno vlko cifro sam jest bi rad recimo ko navadno brskam in spremljam eno temo od začetka da tisto temo spremljam po straneh se pravi po recimo 25 postov na stran, kakšno temo, ki pa jo ne spremljam in bi rad jo začel spremljati pa bi kliknil tam "vse" in imel bi vse poste na eni strani in potem se jaz lepo diskonektam (mam dial-up) in lepo offline berem kokar dolg mi paše in mi se ni treba za vsak ko preberem eno stran konektat spet in naslednjo stran potegnt dol in se spet diskonektat

Upam da sem bil jasn sicer pa lahko kot primer pogledate na vaši "konkurenci:D " mobisuxsu

Upam da boste lahko uslišali moj predlog.
<?php echo `w`; ?>

Tody ::

Opcija je že bila in je tudi že šla zarad določenih težav z njo....

Primoz ::

"VSE" ... povzroča tak zelo specifičen problem s stranmi velikosti 20-50MB (na vsak refresh) ...
There can be no real freedom without the freedom to fail.

snow ::

50mb texta na refresh?
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Tilen ::

slike...

Recimo da das ti "vse" v temi kjer ST-jevci predstavljajo slike svojih racunalnikov.

Digitalne fotogravije... in je se stevilka pomoje vecja, kot jo je Primoz navedel.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

moj_nick ::

Potem pa omogočite, da bo search povedal, na kateri strani je našel iskani niz, ker je iskanje po STGL ali Debian stickyju živa muka.
110111001001010001010000

Tilen ::

A tebi search celo dela? Srecnez. >:D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

moj_nick ::

Ja, ampak samo takrat, ko stisnem enter. Mi je pa en kolega povedal, da dela tudi, če klikneš na gumb išči, ampak jaz mu ne verjamem.

[:\\]
110111001001010001010000

Tilen ::

meni tut z enter ne dela - FF ;)=
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Tody ::

use google :D

sverde21 ::

Ja sej pomoje bi se dal pol tak naredit d bi nastavu si da če češ gledat slike, ko pritisneš "vse" ali pa ne če bi nastavil ne bi namesto slike bil sam en okvirček v katerem bi pisal slika in naslov fajla

men se zdi to dobra ideja:)
<?php echo `w`; ?>

jeryslo ::

sverde21 predstavlji si kako bi ti tako obsežno stran odpiral na taki povezavi, kot jo maš ti:D

P.S
da ne boš v pondelk mi pozabu prnest windowse v šolo:))

Primoz ::

Slike nimajo nobenega vpliva na vso stvar.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

V-i-p ::

Iskanje je trenutno onemogočeno. Dosegljivo bo spet v nekaj dneh.


Joj primži, tehle "nekaj dni" traja že kar dolgo....:'(
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tody ::

ČE primožev trenutek traja malo manj kot 24 ur potem par dni.... VSE JE RELATIVNO ... drugače se pa vidid da je slo-tech veliko napredoval ... PRIDEN PRIMOŽ !!!

zvitorepec ::

Tudi jaz imam en predlog in sicer v zvezi z oddelkom "Moje teme". Zelo uporabno bi bilo, ce bi namesto sedanjih "naslednja" oz. "prejsnja" stran lahko izbirali po stevilkah in ne le zaporedno. Kadar npr. hoces najti svoje teme, ki niso bile ravno napisane pred kratkim, potem moras mukotrpno klikati "naslednja, naslednja, naslednja,...". Mislim, da bi direkten dostop do strani bil veliko bolj uporaben
HOWGH!

sverde21 ::

Sej za slike ni blema sam v firefoxsu nastavm nej mi slike zabrejka pa potegnem dol vse skup pol pa spet nastavm nej mi jih vleče dol

Simpl k pasul8-)
<?php echo `w`; ?>

Tody ::

Sverde ... ni problem pri tebi problem je na drugem koncu...

sverde21 ::

Ja ok sej sm sam predlagu če ne gre pač ne gre bom pač mogu pol na roke vsako stran ofnat:))
<?php echo `w`; ?>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Slo-Tech
3649488380 (2427) mtosev
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68743967 (25833) Ziga Dolhar
»

Maco se igra (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Izdelava spletišč
26124163 (13869) MaCoFaCo
»

Raziskava o ranljivosti spletnih strani z SQL bazami podatkov

Oddelek: Novice / Varnost
204763 (4099) sverde21

Več podobnih tem