» »

Call of Duty: united offensive

Call of Duty: united offensive

«
1
2

|CyGNUS-x ::

Jutri je release datum za dodatek COD. Dodatekl bo po slikah sodeč ql. V neki reviji so ga ocenili s 93%
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

SonGoku ::

Ja uradni datum naj bi bil danes ( 15.9. 2004), al misliš ti to da pride jutri v Sloveniji na prodajne police?

pa še screenshoti

lp:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SonGoku ()

flipflop ::

Je že kdo igral?

globoko grlo ::

po ne preveč obetavnem začetku (problem conneting to ...>:D >:D >:D ) gre kr uredu

a kdo ve a rabiš original za tole špilat al ne

|CyGNUS-x ::

Upam, da tema ne bo zaklenjena zaradi takšnih postov ;((
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

chucki ::

Jst mam original call of duty in me zanima ce bos za ta spil rabil nov cd key? :\
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

PARTyZAN ::

Nč posebnga. Grafika še vedno bedna...mp je pa enaka kemparija kot pri navadnem codu... Srčno upam da ne bodo zajebal MOHPA mpja (Bog ne dej da bi nardil kemp špil :P) 93%? Jest bi zadevi dal ene 40 :P

iElectric ::

kaj nej rečem, včeri sem v 10 urah preobrnil SP, Mp je pa podoben BF. Tanki.. velke mape...

globoko grlo ::

jep, v bistvu je isti shit, isto igranje, zlo podobne misije, vse 2much skriptan. Na jetra mi pa gre da te en švab z mitraljezom na 200 m zrešeta. Pa ne vem zakaj morjo vsi švabi vedno glih tebe cilat, pa vedno te prec opazjo, kar tut ni normaln

LoneWolf ::

Pa ne vem zakaj morjo vsi švabi vedno glih tebe cilat, pa vedno te prec opazjo, kar tut ni normaln

globoko grlo: duck!>:D

Xplicit ::

ja jest sm ucer tud kr not padu - spilu ene par ur, glih tolk da sm prsu do tm k si anglez v italiji, vec pa nism mogu pol
je dost ql spilm, san je kr neki k mors skor vse sam postrelat, k tvoji nc ne nardijo.
recimo ustrelijo enga svaba, un pade dol, se zacne pobirat a tvoj kr tm stoji, pa svaba tud, ce tebe ne vid - in se gledata.... :\

_nomis_ ::

Jah to je verjetno zaradi tega ,ker si dal na easy.:D
LP

|CyGNUS-x ::

Tvoja stvar. Znajdi se
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

Mavrik ::

Grafika še vedno bedna...


Smo pa razvajeni... grafika pri CoD je čist dovolj hitra in podrobna za namen špila.. namreč hitro akcijo. In skriptirani dogodki samo naredijo stvar zelo zanimivo. Za prvo igranje samo sicer.
The truth is rarely pure and never simple.

Twoface ::

JS sm igral spil in je ql zadevca.. men osebo je zelo vsec.
Bol pa me zanima se ima kdo listo slo serverjev ce so sploh ze in ce se da igrati preko all seeig eye.a ?? Ker men ne najde igre ko zazenem program!

AnZo ::

Dajte objavit kaki slovenski server...
Snowboarding is the best thing you can do with your pants on...

Mirč ::

je potrebnno za to igro imeti naložen prejšni del call of duty.
lp

l-note ::

Da.

Jok3r ::

Igra totalno seka MP :)

Mirč ::

in kak instaliras to igro so kake tezave,saj veste o čem teče beseda.
lp
mirč

Xplicit ::

@Mirč

instaliras in igras tko kot VSE igre novega casa :\
ce si mel kej druzga v mislih pa povej (al pa tud raj ne, ce je v nasprotju s pravili)

Mirč ::

ja če ma kakko tezavo kot npr.MOHAA ko si mogo neka spreminjat v registru itd.Pa če mora bit originale Call of duty.
lp
mirč

Xplicit ::

ja seveda mora bit originalen cod, kaj pa druzga... :\
ce nimas original spila tukaj glih ne bos dobil pravega odgovora, lahko pa dosezes da zaklenemo temo.

Mirč ::

te bi tak lahko vse teme zaklenil.Bom mogu pajotu to malo obrazložot
lp

globoko grlo ::

oh pi..., inštaliraš pa boš vidu, ane, najprej cod (vseen al je original al ne), pol pa direkt še UO čez inštalaš pa je

simcek009 ::

js sem si to igro nabavu, res oldičen špil, grafika seka, ....MEGA !

PARTyZAN ::

mnja...:\ očitno še nisi vidu dobre grafike...

Xplicit ::

sm sprobu tud MP in morm rect da je veliko boljsi k prej, k se ksna skupina folka 'utabori' nekam z unimi kao hudimi machineguni, pa pol not uletis pa ne morjo hitr vstat pa jih z lahkoto pocis :D , pa k lahka tanke furas tm v rusiji, ful hudo

sam nism se vseh novih map sprobu, le ene 2 al 3

Mavrik ::

mnja...:\ očitno še nisi vidu dobre grafike...


Potem pa povej kaj je dobra grafika? D3? Far Cry? Daj no, to je on-line špil, tukaj si ne moreš ravno privoščiti 30 FPS.
Raje bi malo igralnost gledal, ker zanimivo majo igre s slabšo grafiko ponavadi precej boljšo igralnost. Sam pač so eni preveč zaljubljeni v izgled :\
The truth is rarely pure and never simple.

flipflop ::

Jst očitno nisem sposoben igrati CoD:UO, ker me vsakič ubijejo po največ par minutah na tretji težavnostni stopnji.:| Sicer je pa špil kar dober.

PARTyZAN ::

@Mavrik pri D3 mam ~60FPS btw:D drgač pa kokr sm že reku mi zadeva tut približno ni igralna...(mp) sp je pa itak čist lame z temi skriptami...

Twoface ::

Fantje dajte raje kak slo server povedat al pa kak drug server... Igra seka in to je 1x1
Nekaj serverov najdete na http://www.epcgaming.com/?id=cod_viewse... oz na http://www.epcgaming.com

LP!
ĐONI BI GUT!

globoko grlo ::

heh partizan, kaj majo skripte z MP pa tut ne vem, dej mal razlož:D :D

slo-man ::

Živjo jest mam pa en problem in to je se mi zatakne pri sobi kjer si na stolpu na cerkvi in ne vem kaj naj tam naredim (ubiti bi mogel ene panzershreke).Zdej ce kdo ve kaj moras narest mi naj prosim odpise8-O 8-O 8-O 8-O 8-O

PARTyZAN ::

@globoko grlo...mogoče bi se mogu naučit brat? ;> sp je pa itak čist lame z temi skriptami...

@slo-man ubit moraš vse vojake z panzerco (bazuka) - to je lep primer lame skript. Axisov je dokler ne pobiješ še zadnjega vojaka z panzerco k rusov tm..potem pa zadnjega ustreliš pa vidš kako vsi na1x dobesedno ZGINEJO...LOL!

globoko grlo ::

PARTy my bad

Kebab ::

Je komu to uspelo inštalirat na win 2003 server?

Če ja, kako?

Xplicit ::

mene zanima ce kdo ve kak bi zvisal refresh-rate zaslona v spilu, ker je nastavljena na minimum (65Hz)=
pa v meniju ni nikjer za nastavt, mam pa r9500pro
a se da kje v nastavitvah graficne nastavt da se RR nikoli ne spusti pod doloceno mejo?

xabre ::

Kaj pa un programčić refresh force ali nekaj takega?

Mirč ::

refreshlock:)

Xplicit ::

ok hvala bom jutr sprobu

WhiteWolf ::

Js lahka nardim server BP. Dovolj hitra kist, linija pa se vec kot prehitra (LAN T1). Sam more bit kaj interesentov.

pingec ::

jst mal igram pa ne vem kaj je treba nardit tam k prideš do enga mosta pokterem gre železnica in nasproti je en bunker iz katerga te začnejo streljat če greš prebliz, ne vem kaj morm nardit, a kdo ve?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

EMET ::

pingec: pobij vse v bunkerju, pol poberi explozive od enga mrtveca, pa pejt na most - pa skoz luknjo po lojtri navzdol (2X), pokolji ene par tipov in pod oboki plantaj explotive ...

Mene pa zanima, kako naj se skoči čez eno faaak okno, se mi zdi, da je to v enem ruskem mestu, ko je treba 3 anti-tank gune skinit ... pa nikakor ne morem skoz okno, druge poti pa ni !!??????????????????
EMET is the truth ...

hunter01 ::

EMET: Verjetno se ti je aztaknilo pri tretjem..... Z panzerom ga na daleč skozi okno in pol pride nek avion ki razstreli del stavbe!! potem greš pa skozi luknjo ki je ogromna!!!! Če ni to to pa sporoči....

Glede špila... sm ga obrnu na general težavnosti (ne brez muk) in se mi zdi super še sploh v multiplayerju ko maš domination in pa assault!!

Glede grafike pa to.. Je čist ql k ni tolk zahtevna ker pol lahk na lan-party pridejo tudi tisti k nimajo glih nekih hudih mašin pa glih tak lahk igrajo!!!

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hunter01 ()

EMET ::

yes ... našel .. aviacija in je narejeno :D matr ... sm čist odklopu daljnogled :\
EMET is the truth ...

hunter01 ::

Nekdo je še spraševal kako dodati United offensive v The All-Seeing Eye. Če še kdo ne ve je tu postopek ....

Odpreš The All-Seeing Eye pol pa sledi postopku.
File --> Setup wizard
Next --> Izbereš povezavo oz. Next --> Next --> klikneš na plusek tam ki piše not instaled, izbereš Call of duty: United offensive; pol pa sam na desno v program location izbereš v keri file na tvojem disku naj odpira (CoDUOMP.exe) --> next --> finish.

Trenutno sem zasledil 3 Slovenske serverje (Amis, siol, in pa gamers-alter.net)

Upam da bo komu koristu ta napotek.....:)) :))

LP

Mavrik ::

Meni je ASE avtomatsko prepoznal United Offensive.
The truth is rarely pure and never simple.

mad ::

Pomoč!!!!
Obtičal sem v 6. misiji: Železniški most
Major Ingram mi ukaže, da mrtvemu vojaku vzamem eksploziv, da greva minirat most. Naj ga še tako iščem, ga ne najdem.
Na GAMEFAQ piše, da ga naj najdem s pomočjo kompasa, ker da je gor označen. Na mojem kompasu pa ni nobebe oznake.
Kje je ta mrtev vojak?

Mavrik ::

Pri meni je bil par metrov na levo, če gledaš vstran od mosta.
The truth is rarely pure and never simple.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call Of Duty 5 : World at War (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
368108545 (85343) mkonci
»

Najljubša Igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
938455 (5839) Tilk
»

Slovenija v igri Call Of Duty

Oddelek: Igre
405708 (4036) droid
»

Call Of Duty (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1418896 (5236) mloncar
»

Medal of Honor: Allied Assault! (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
875629 (3612) GaPe

Več podobnih tem