» »

Slovenija v igri Call Of Duty

Slovenija v igri Call Of Duty

JOKER ::

Ali že veste,da v igri Call Of Duty obstaja tud naš slovenski kraj ??
Štanjel.Baje,da razvijalec je bil letos v sloveniji in je bil navdušen nad Štanjelom,tako da so ga uprizorili v igri.
________________________________________________________
Ka te češ ....

ShowDown ::

kje pa?

JOKER ::

Evo tukaj je mapa Slovenije,ko začneš misijo : Baje,je bil razvijalec tako navdušen nad našim krajem,da je tukaj rezultat ... res lepo.Bravo !

________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

km- ::

JOKER ::

Jaz sem danes videl par slik in sem bil res presenečen.Predvsem tudi nad tem,da se končno slovenija nekje pojavi.Predvsem se čudim,da nas ni (kot jugoslavije) večkrat omenjenih v takšnih "partizanskih" igrah.Ampak grafika je na prvi pogled popolna. :D
________________________________________________________
Ka te češ ....

[-=Jaka=-] ::

No, k smo ze glih pri tej temi, ve mogoce kdo kako se mapa instalira v spil ? :\

Iztok Smolic ::

Tole mapo sem si pa takoj dol snev ko jo je dal na codfiles.com ta razvijalec ... najprej sem mislil da gre za slovenca...

Drugače pa se tudi mi z nekaj kolegi pogovarjamo da bi se spravili delat tak projekt ... zaenkrat sele spoznavamo (ali bolje receno spoznavava) program. Ni takoi tezko delat z njm, ampak je zaradi bugov in tega da ni veliko lazjih poti, zelo zamudno delo ... med pocitnicami ce bo se volja .... :)

Wad@ ::

Ja...kako inštalirat to?

Jok3r ::

Zanimivo >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jok3r ()

Wad@ ::

kot sem videl moraš dat le u main folder..pa mi ne prime....a rabiš najnovejši patch???imam 1.2...morda

Edit: uredil...:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wad@ ()

chucki ::

tudi za igro Battlefield 1942 je mapa z imenom slovenian alps :)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

[-=Jaka=-] ::

Se vedno ne vem kako posnet mapo, da bo laufala, tko da prosim za odgovore ... hvala

[-=Jaka=-] ::

Ok mi je ratal, mapo posnames v /Main folder ... in dela

boko34 ::

Ce morda koga zanima je v danasnjih Slovenskih Novicah en kratek clanek na to temo.

KTr1sk ::

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Coinbird ::

Prava mapa za pravo igro. ET ma dobro predelan q3a pogon, ki dandanes zagotavlja optimalno razmerje med hitrostjo in kvaliteto grafike. Za ET platformo (na pobudi Id software) predelujejo Urban Terror, ki je reinkarnacija starega Action quake-a in obenem najpopularnejši mod za quake 3 arena.

Glede mape sem pa navdušen v naši domovini je zelo veliko zanimivih lokacij, ki bi lahko služile za podlago v mapah. Škoda, da skoraj nobeden od domačih ne kreira map/modov za igre.

skymaster ::

super špil da bi le izšel call of duty 2

Jok3r ::

Lahako pricakujemo dodatek zdele enkrat se mi zdi :8)
Call of Duty: United Offensive :))

JOKER ::

Eno vprašanje za poznavalce.
To mapo 7.8 Mb samo posnamem tja kamor je že eden napisal in to je vse ??
Prosim,ker glede tega pa ne vem kako to gre. HVALA VSEM .8-)
________________________________________________________
Ka te češ ....

Jok3r ::

Tukaj not jo extratiras Call of Duty\Main:)

JOKER ::

Ahaa ...
pa vse dodatke, kar se map tiče posnamem oziroma raspakiram v to mapo ??
________________________________________________________
Ka te češ ....

||_^_|| ::

model se je res potrudu ej:)

p.s. pred casom se je v southparku pojavila slovenska zastava na v sobi od ene puncke na vratih.

JOKER ::

Zanima me, ali to lahko igraš takoj ali moraš zaigrad cel Call Of Duty,da se ti pokaže Štanjel ??
________________________________________________________
Ka te češ ....

MrX ::

upam da vsi veste, da je to mapa za mutlplayer.

KTr1sk ::

Ja zgleda, da nekateri ne vedo, drugače pa obstaja še veliko map za multiplayer, samo serverji jih nimajo naložene:| Tale server REdox 213.253.82.23:28960 ima veliko "novih map". Vse mape (vsaj mislim) se pa dobijo tukaj http://www.team-x.net/?id=codmaps
Lp

JOKER ::

Saj res, sploh se nisem zavzel. Sem šel pogledat in lepo piše :

MPSTANJEL (Maps -> Multiplayer)
________________________________________________________
Ka te češ ....

strle12 ::

Ami lahko poveste na kerih serverjih igrate.
Napište IP
Postati velik je veliko dejanje!!
Da si velik pa so le sanje!

KTr1sk ::

Če bi uporabil tale program bi videl vse SLO severje. Prilagam sliko, od SLO serverjev:

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Gandalfar ()

Jok3r ::

Tule je tud nekaj :))

JOKER ::

Opažam, da igrate na Multiplayer varjanti me zanima, naj mi nekdo bolj podrobno opiše, kakšen je postopek, da lahko začneš z igranjem v varjanti Multi... in ali rabim kakšen poseben program.
Navdušil sem se nad tem in mislim, da mora biti totalno zanimivo, ko en drugega iščemo saj si z prstom nonstop na petelinu.
Prosim,ker nimam pojma. Hvala vnaprej za vaše informacije. 8-)
________________________________________________________
Ka te češ ....

KTr1sk ::

Najprej moraš si upgredat Call of Duty na 1.4 verzijo, dobiš jo tukaj, potem je pa najlažje, če si daš ta program gor The all-seeing eye in takoj najdeš vse Slo Serverje. Aja pa ta mulitplayer je mene čist zaasvojil, skoraj ni dneva, da ne bi igral.
lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

JOKER ::

Ja, in kaj naredim potem ? Recimo upgrejdam in naložim program,ki si ga omenil in najdem serverje.Kaj pa potem,kdaj zaštartam igro ..itd. Res sorry, ampak nimam blage veze, ker se nikol nisem spuščal v te vode, verjamem pa da je zanimivo.Sem namreč nor na streljačine.

BTW: špil mora obvezno biti original ?:8)
________________________________________________________
Ka te češ ....

MrX ::

sam najdeš server v all seeing eyu (paziš da je normalen ping 20-80 je ql, pa da je kej folka gor ane, da nauš sam skaku po mapi:D ). 2x klikneš na server, se connectaš. pa špil se ti avtomatske zažene.
pol ko si v igri pa izbereš kaj boš. maš dva kempa, germans in allies. allies napadajo nemci pa branijo objektive. na mapi imaš dve zočki (A in B, tud na kompasu jih maš), tam morajo alliesi plentat bombo, oz. obratno, nemci morajo to preprečiti ali disfjužat. ta način se imenuje search&destroy. pol maš še navadn deathmach način ko sam skačeš okol in strelaš, pol je teamdeathmach k je že dost bolši. pa še kej se najde:D

JOKER ::

Nisi mi pa odgovoril glede CD-ja 8-O .
Torej .. originale ?
Kaj Return To Castle W lahko tud igraš na multi??
Postopek je pri vseh enak ??
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

MrX dobro si opisal postopek.Mi je vse ratalo,ampak zgleda, da z ****** CD-ji ne gre.>:D
________________________________________________________
Ka te češ ....

KTr1sk ::

Slovenski serverji so vsi skrekani in delajo na kopijah! Povej točno kaj ti naredi, da ti ne dela!

JOKER ::

Vse sem naredil tako kot ste mi napisali.Pokažejo se zastavice držav oziroma serverjev in ko 2x kliknem na zastavici se igra zalaufa in začne Connektat.
Ko pa konča postopek, takrat pa napiše CD Key Error.
Probal sem in obupal.Sem pa končno videl mapo Štanjela.Ena izmed boljših, če ne že najlepših map v COD za mene.

BTW: Patch 1.4 .. itd vse kaj ste svetovali sem inštaliru, ampak ni ratalo.|O
________________________________________________________
Ka te češ ....

MrX ::

connecti se na slovenske serverje.

JOKER ::

Je že vredu, dela vse.Še ve kdo za kakšen slo server te igre? Navedi IP.
________________________________________________________
Ka te češ ....

[bacardi] ::

ka pa cod onited offensiv. mi lohk kdo pove serverje od tega špila!!! sm morem rečt da je tud tale ofeensiv kr dobra, sm en mal kratka;(
živela ženin in nevest! buhahaha

droid ::

e ja je ql to tud program je dober za serverje vseh iger


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869670 (11575) oo7
»

Call of duty multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14517360 (6555) steev
»

Call of Duty: united offensive (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
706564 (3561) hunter01
»

Call of duty server bo nocoj od 18.00 naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14111014 (6604) Groovy
»

Call Of Duty (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1418898 (5238) mloncar

Več podobnih tem