» »

program za večjo izhodno moč zvočnikov

program za večjo izhodno moč zvočnikov

davkok ::

Mene pa zanima če obstaja kakšn program da poveča izhodno moč iz plate v zvočnke?
:D

Binji ::

8-O 8-O
Ja jst pa rabm tudi program ki bi mi spremenil P200 v P4 3400MHz....:\
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

FR34K ::

Ja sej bi blo super. Če hočeš večjo moč zvočnikov si pa nabavi ojačevalec ki ga dobiš nekje nad 20k. Ob temle vprašanju mi je pa na pamet prišlo neki druga. A obstaja kakšen program ki bi lahko povečal basivnost glasbe (da bi bili basi močnejši) Mam super woofer ki bi lahko dal veliko več iz sebe kot pa da. Če povečam basovnos v winampu mi začne po zvočnikih hreščati ampak woofer dela bolje. Sedaj bi potreboval samo program ki bi basovnost bolj preusmeril v woofer kot v zvočnike ali pa da zvočniki nebi hreščali. Če tak program obstaja mi prosim sporočite:8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FR34K ()

dëych ::

lol...če hočeš več basov, potrebuješ več moči.To ti je vsa umetnost in ko boš mel dost moči, potem se pa lahko igraš z eq, pa programčki...:D

sicer je pa še en kup drugih stvarih zravn pomembnih ne samo moč in kontrola nad njo.;)

FR34K ::

Sej ti pravm da nimam dost moči na zvočnikih,ampak mam dost moči na wooferju in je ne morem izrabit ker če jo probam izrabit mi začnejo fukat zvočniki. A kdo ve kak program al pa kej takega ki bi dav moč samo wooferju?

dëych ::

Potem pa najboljš da napišeš kolk imaš velik wufer (premer), kolk RMS-a ima, pa kolk imaš močen ojačevalec (RMS moč).;)

Pyr0Beast ::

2x1000W RMS rocks >:D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

dëych ::

Ja itak, sploh v avtu:D ...drgač je pa že dost en 200W ojačevalec pa en 12colski wufer pa treska ko pr norcih. Zdej če pa maš ene računalniške zvočnike ki dajo vn 15W RMS potem pa res ne moreš pričakovat, da boš kej slišal.:D

Haby ::

Ti bi rad softversko povecal glasnost wufiju? Lahko bi dal kaksno kretnico na wufija mogoce bi pomagalo.
LP Svinja se valja v blatu in je srečna, če bi vedela, da je svinja ne bi bila srečna.

A. Smith ::

FREAK: Če ti bo kaj pomagalo: V vinamp equalizerju nastavi base na maksimum, glavni drsnik (čisto levo, premikaš tisto črto na grafu, ki je narisan) pa pomakni čim bolj navzdol. Zvočnike boš moral bolj priviti. Mogoče bo pomagalo.

dëych ::

Če boš to delal ne boš nč naredu, ker če imaš že na vhodu popačen signal, se ta popačenja potem samo množijo in bo igralo tko da ne bo za nikamor. Raje zmanjšaj na EQ base, pa boš lahko bolj naglas dal.;)

Sicer pa dokler ne pove kakšen sistem ima, je brezveze karkoli fantazirat.:\

Lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava zvočnikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10013923 (2060) gorilla
»

kupujem avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
564991 (3279) miraldi
»

Domača izdelava zvočnika :-> (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Zvok in slika
17237108 (20567) čuhalev
»

Fersterker in zvocniki.

Oddelek: Pomoč in nasveti
453186 (2652) T0RN4D0
»

woofer (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565634 (5154) cojss

Več podobnih tem