» »

CableModem NetGame Nemo jajca...

CableModem NetGame Nemo jajca...

Cr00k ::

...uglavnem jst sem tolk razocaran nad temi izraelskimi jajci od modema...:|

...cist je usekan..., enkrat dela, enkrat lucke emulirajo disko lucke8-O ...dela pa nc...

...zjutri k ga przgem, morm prov molt, da se ne bo spomnu disko lucke posnemat;( ...

nc jasn...

grem na net (prek siola-56,6k), da vidm ce na njihovi spletni strani sploh majo kaksno suport podstran... FAQ, karkol... in ugotovim: da sploh nimajo spletne strani!!!!;((

na eni drugi strani zvem, da te modeme delajo v izraelu!?!?!?!?8-O 8-O
...tam k znajo sam kalasnikove AK-47 uporablat... ne pa modeme delat... uglavnem na rt me je vrgl...!!!!

ja pa da ne pozabm, 3 mesce nazaj, so mi ga enkrat ze menal... takrat je se bla garancija... modem je pa delu BP prblizn 1 teden...;(

Klicem, ISP-ja... zatezim za nov(drug) modem...pa prav na drug stran: jaaaa jaaa veste... sam take mamo, jst pa halo?!?!!??!;((

...zdej me pa zanima, ce ima se kdo taksne tezave s temi izraelskimi jajci??:D
...in kaksna je alternativa... a grem lohka u cecenijo pa tm drug modem kupm (se tist bi bil bols:D ) pa ga namest tega ustekam... bi delal?? al morjo kej na drugi strani zice spremenit?

ps. kater kabelski-modem mi priporocate, v primeru da doticnega skoz zaprt oken zabrisem... (steklarja mam ze zbranga, modema pa ne>:D )

Dr_M ::

lancity ali docsis. ta dva sta najboljsa.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Cr00k ::

pa bi delal, ce sam zamenam tega, z enim izmed teh dveh ki si jih ti nastel?...

Mas mogoce kaksen link? (netgame ga nima:| )

SasoS ::

Nemo so jajca od modema. Kar pa prazaprav niti ne moreš toliko zamerit ker je to skor prvi kabel modem ki je bil na tržišču. Pred 10leti je bil carski :D. Na žalost pa deluje po zaprtem protokolu tako da če je omrežje postavljeno na Nemo sistemu, dela gor samo ta modem. Zdaj je večina sistemov že na docsis (ki je standard, kar pomeni da lahko načeloma uporabljaš modeme kateregakoli proizvajalca) zato se pozanimaj če tvoj kabelski sistem podpira docsis. Če ne, boš pač še naprej trpel...Aja, zakaj modem ugašaš?

Gandalfar ::

btw... izrael ima dost hudo hi-tech industrijo. Ce imas stare stvar pac .. smola

btw.. adsl te pride 10 tolarjev ;-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KKS > Triera > UPC > Telemach (strani: 1 2 3 4359 360 361 362 )

Oddelek: Omrežja in internet
180662700403 (2082) Yossarian
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049948 (7630) flipflop
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
548712 (8712) Skubi
»

Kabel ali adsl oboje siol

Oddelek: Omrežja in internet
201715 (1313) SasoS
»

Nemo vs. DOCSIS

Oddelek: Omrežja in internet
232148 (1663) undefined

Več podobnih tem