» »

mi kdo pomaga usposobit mikrofon?

mi kdo pomaga usposobit mikrofon?

web queen ::

groza... že 1 teden se mučim usposobit mikrofon pa mi še ni ratalo. potem mi je tudi zvočna kartica crknila, tako da sem računalnik peljala na servis in so mi "popravili". danes sem ga dobila nazaj... glasbo predvaja, mikrofon pa noče delat, čeprav je tisti ki ga je popravljal rekel da bi moral delati..

preizkusila sm 2 mikrofona pa noben noce delat, tako da tezava 100% ni v mikrofonu...
zvočna kartica je integrirana, driverji so pa neki VIA AC'97, več pa nevem... drugim s to zvočno kartico, mikrofon dela..

sklepam da je nekaj v nastavitvah, ampak imam mikrofon vklopljen, nič ni nastavljeno na mute..
kaj bi torej lahko bilo? :(
prosim za pomoč....

Skrat ::

Kako si pa testirala, ali dela ali ne? :\
Free software is a matter of liberty, not price.

Highlag ::

Kakšen mikrofon pa imaš? Ali deluje z kakšno drugo aplikacijo (glasbeni stolp ...)?
Never trust a computer you can't throw out a window

web queen ::

se opravičujem za pozen odgovor. mikrofon dam v uno ta rdečo (roza) luknjo kjer piše pri meni MIC. v nastvavtivah imam pri snemanju izbran mikrofon, povsod imam izključen mute.
zvočna integrirana na plošči, driverji via ac'97 (wdm). mikrofon drugače dela okej, k sm ga testirala na drugih računalnikih.

kaj bi blo lahko narobe? sm že pregledala vse forume, pa nikjer nism našla odgovora. :\

tec ::

2x klikni na tist zvocnik v taskbaru (zraven ure) in izberi Options > Properties Potem obkljukaj tam kjer imas sedaj Playback, Recording in oznaci spodaj da ti prikaze miccrophon. Potem daj OK in tam obkljukaj Microphon...vse ostalo ne sme bit obkljukano.

web queen ::

sej to sm nardila... vse nastavitve imam pravilne.
neki je narobe z driverji (čeprou sm jih že ful probala)
http://forums.viaarena.com/ tud tuki če greš pod search pa vtipkaš microphone, vidiš da ima fuul folka s to zvočno kartico težave z njim. sam nikjer ni rešitve.
očitn bo treba kr drugo kupt :\

murphyboy11 ::

poglej ce imas v nastavitvah od mica pod advance mogoce klukco alternate mic. ker ce je tam klukca pol ne dela.....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nenormalno tih mikrofon?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71535 (1431) Lipaza
»

Kako nastaviti mikrofon?

Oddelek: Pomoč in nasveti
124147 (4000) roli
»

dva mikrofona na en računalnik!prosim za hitre odgovore ki mi rabi danes!

Oddelek: Strojna oprema
51881 (1700) TEDY
»

Piskanje mikrofona

Oddelek: Pomoč in nasveti
133156 (2992) gunserman
»

Vpliv 3D zvoka na izrisovanje slik (FPS) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zvočne kartice
598139 (6934) matjash

Več podobnih tem