» »

Eno preprosto vprašanje

Eno preprosto vprašanje

andrejg ::

Ker se ponovno odločam za vgradnjo vodnega hlajenja me zanima: Kaj se bolj splača vodno hlajenje al hlajenje s plinom (watter chiller) Vodno sem že mel in vem kako se obnese. Za drugo pa ne vem. Se splača hladin nekje orkog 0°C in malo pod njo. Zanima me tudi konkretna cena kompleta za watter chiller.

Hvala za nasvete in odgovore

smilyxx ::

Komplet boš težko dobil, boš mogu kar sam nardit. Drgač pa je zdejle bolj popularn fazno driekt na CPU. Kontaktiraj frenka, on ti bo znal povedat.

Lp
Save water.
drink beer.

andrejg ::

ma ne rabim jaz res nekih extremov. Rad bi mel hladno in tiho kišto in to je vse. Vem da se ne da dobit v kompletu watter chiller. so pa eni ki bi za primerno ceno sestavili kaj. Zato bi rad zvedel dopro plat le taga in pa seveda tudi slabe lastnosti (za kondenz že vem).

DjTonic ::

Dobre lastnosti Watter Chillerja so seveda nizke temperature in dober OC potencial, vendar je pač treba dobro poskrbet za izolacijo, saj, če imaš vodo -5 ali pa okrog nule je treba dobro izolirat. Najlažja varjanta je, da dobiš nekje kakšno staro klimo ali pa hladilnik, da še hlajenje dela. Potem pa evaporator in podobno potunkaš v vodo, da jo hladi. Kondenzator pač hladiš z ventom. V rezervoarju pa je najbolje, da imaš mešanico etanola in vode, proti koroziji pa tudi antifriz. Saj alkohol preprečuje, da bi zmrznila. Lahko pa si tudi narediš Direct Die sistem :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

EK Water Blocks presents generation 2004! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
19012049 (7182) Malecky
»

Vodno hlajenje za 2 trda diska.

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91066 (912) Malecky
»

Water chiller!!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
23419501 (13138) steev
»

vodno hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
646346 (5083) LordWorm
»

Idej za resitev kondezacije in se vedno imeti pelt ter nizke temperature

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
322283 (1910) Tic

Več podobnih tem